Aktuálny bodový stav

Majte svoj bodový stav vždy pod kontrolou.

Aktuálny stav bodov

Prehľad získaných bodov za klubové aktivity
Pre zobrazenie bodov v NIVEA klube sa najprv prihláste. Potom v tabuľke nájdete prehľad vami doteraz získaných bodov v klubovej súťaži.

Bodový stav zobrazuje váš aktuálny počet bodov. Ak body iba zbierate, zobrazuje stav zároveň aj celkový počet získaných bodov. V prípade, že ste v minulosti body vymenili na odmeny, od celkového počtu bodov sme odčítali hodnotu odmeny a tu vám zobrazujeme aktuálne disponibilný počet bodov. Body, ktoré tu vidíte, máte práve teraz k dispozícii na výmenu odmien. Skóre nie je aktualizované ihneď po účasti v súťažiach či ohodnotení produktov. Ak ste niektorú bodovanú aktivitu robili v predchádzajúcich 3 dňoch, je možné, že vaše body nie sú úplne aktuálne a budú pripísané čo najskôr. 


Váhate, za čo všetko získavate body?

nivea klub

nivea klub

Hodnotiť produkty na webe NIVEA môžete kedykoľvek. Rovnako tak môžete kedykoľvek pozvať do NIVEA klubu svojich priateľov. O vedomostných súťažiach, testovaní produktov i dotazníkoch vám dáme vždy včas vedieť newsletterom. Nezabudnite teda pravidelne sledovať vašu e-mailovú schránku, prípadne si skontrolujte vo vašom užívateľskom účte, že newsletter naozaj odoberáte, nech neprídete o žiadnu z bodovaných aktivít a výhod členstva.