Aktuálny bodový stav

Majte svoj bodový stav vždy pod kontrolou.

Aktuálny stav bodov

Prehľad získaných bodov za klubové aktivity
Pre zobrazenie bodov v NIVEA klube sa najprv prihláste. Potom v tabuľke nájdete prehľad vami doteraz získaných bodov v klubovej súťaži.

Bodový stav zobrazuje váš aktuálny počet bodov. Ak body iba zbierate, zobrazuje stav zároveň aj celkový počet získaných bodov. V prípade, že ste v minulosti body vymenili na odmeny, od celkového počtu bodov sme odčítali hodnotu odmeny a tu vám zobrazujeme aktuálne disponibilný počet bodov. Body, ktoré tu vidíte, máte práve teraz k dispozícii na výmenu odmien. Skóre nie je aktualizované ihneď po účasti v súťažiach či ohodnotení produktov. Ak ste niektorú bodovanú aktivitu robili v predchádzajúcich 3 dňoch, je možné, že vaše body nie sú úplne aktuálne a budú pripísané čo najskôr. 


Váhate, za čo všetko získavate body?

Hodnotiť produkty na webe NIVEA môžete kedykoľvek. Rovnako tak môžete kedykoľvek pozvať do NIVEA klubu svojich priateľov. O vedomostných súťažiach, testovaní produktov i dotazníkoch vám dáme vždy včas vedieť newsletterom. Nezabudnite teda pravidelne sledovať vašu e-mailovú schránku, prípadne si skontrolujte vo vašom užívateľskom účte, že newsletter naozaj odoberáte, nech neprídete o žiadnu z bodovaných aktivít a výhod členstva.