Premeňte svoje body na odmeny

VYBERTE SI Z ODMIEN, KTORÉ SME PRE VÁS PRICHYSTALI!

Starostlivo nazbierané body jednoducho vymeníte za odmenu podľa vášho želania.

Vyberte si odmenu za nazbierané body

Klubová súťaž nespočíva len v zbieraní bodov a mesačných výhrach. Ak nepatríte medzi tých, ktorí túžia iba po mesačných výhrach, ale chcete si svoju odmenu vybrať, môžete so svojimi bodmi naložiť i inak! Máte možnosť premeniť nazbierané body za odmeny kedykoľvek počas roka. Pravidelne vám budeme prinášať nové odmeny, stačí len sledovať túto stránku.

A ako body premeniť? Je to jednoduché. 

Prihláste sa do svojho NIVEA účtu, skontrolujte váš aktuálny počet bodov, ktoré na svojom konte máte, a vyberte si odmenu. Čím viac bodov nazbierate, tým hodnotnejšiu odmenu si môžete vybrať. Potom, čo si vyberiete odmenu a potvrdíte výmenu bodov vo formulári, bude vám z vášho bodového konta odčítaných toľko bodov, na koľko je odmena ocenená. Viac informácií o výmene bodov nájdete v pravidlách súťaže.

ZA ČO MÔŽETE BODY VYMENIŤ

virtuální odměny

Viac informácií o jednotlivých odmenách sme pre vás zhrnuli nižšie.

 


Pre výber odmeny stlačte tlačidlo VYBRAŤ a vyplňte prihlasovacie údaje

Ospravedlňujeme sa, z dôvodu technických úprav webu je obsah dočasne nedostupný.

 

Ďakujeme za pochopenie.


Na aký NIVEA darček sa môžete tešiť budúci mesiac?

máj

jún

júl - chladiaca taška

august - plážová osuška

september - dáždnik

odličovacie uteráčiky

očný masážny roller

konjaková hubka


NIVEA DARČEKY

Pripravili sme pre vás tie najobľúbenejšie NIVEA darčeky a na každý mesiac máme prichystané limitované množstvo jedného z nich. Tešiť sa môžete na plážové osušky, batohy či plážové tašky a mnoho ďalšieho. Pozor – množstvo jednotlivých darčekov je obmedzené, sledujte svoje bodové konto a aktuálne darčeky nižšie, nech vám nič neunikne.

Kedy presne budeme nové darčeky pridávať, neprezradíme, napovieme len, že to bude počas prvého týždňa v každom mesiaci.

A pretože chceme, aby sa dostalo na čo najviac členov NIVEA klubu, môže si každý člen v jednom mesiaci vymeniť body za dostupné NIVEA darčeky iba raz.


ZĽAVOVÉ VOUCHERY

Nakupovanie kozmetiky je zábava a zľava na nákup NIVEA výrobkov sa vždy hodí, je to tak?

Preto pre vás máme prichystaný zľavový kupón na nákup výrobkov NIVEA alebo Labello so zľavou 30 % na vivantis.sk. Platnosť zľavového kódu je 1 týždeň od jeho doručenia. Využite túto príležitosť a urobte si zásobu vašich najobľúbenejších produktov NIVEA. 

NIVEA BABY MÍĽNIKOVÉ KARTIČKY – NA VYTLAČENIE

Míľnikové kartičky NIVEA BABY pre vaše bábätko!
Pretože bábätká zažívajú všetko prvýkrát, sú momenty s nimi také čarovné! Zapamätajte si dôležité udalosti vášho šťastia pomocou míľnikových kartičiek NIVEA.
Jednoducho svojho drobčeka vyfoťte s kartičkou k danému okamihu. Následne môžete míľnikové kartičky nalepiť i priamo do fotoalbumu. Vytvoríte tak nádhernú spomienku pre celú rodinu!

 

baby milníky

Plánovač

NIVEA PLÁNOVAČ – NA VYTLAČENIE

NIVEA plánovač – elegantný pomocník pre ľahkú organizáciu!
Nielen pre milovníčky plánovania a zápiskov je NIVEA plánovač to pravé – pretože čo je napísané, to je dané. Naplánujte si každý mesiac nové výlety, knihy na prečítanie i čo budete ktorý deň v týždni variť! Navyše i s NIVEA inšpiráciou pre každé ročné obdobie!

Jednoducho si vytlačte vybrané listy koľkokrát potrebujete a majte dokonalý prehľad o povinnostiach i osobných cieľoch v elegantnom prevedení.
Spíšte si, aký rok si tento rok prajete mať, a užite si úspechy, ktoré si zaslúžite.

MOTIVAČNÝ ZÁPISNÍK NIVEA - NA VYTLAČENIE

Vedeli ste, že vizualizácia cieľov pomáha pri ich dosiahnutí? Presne pre vás sme pripravili motivačný booklet, ktorý vás bude sprevádzať životom, pomôže vám s vizualizáciou a tým i s dosahovaním cieľov.

V neposlednom rade vám i vytypuje, na čo sa zamerať a v ktorých oblastiach je vhodné sa vzdelať. Tohto sprievodcu si jednoducho vytlačte a majte ho po ruke, nech si môžete poznačiť i ten najbláznivejší sen a ísť za ním. 

RODINNÝ PLÁNOVACÍ KALENDÁR NIVEA - NA VYTLAČENIE

Nosiť v hlave, čo robí každý člen rodiny, je veľmi náročné. Prinášame vám praktickú pomôcku – rodinný plánovací kalendár NIVEA. Tento kalendár si jednoducho vytlačíte, dáte napríklad na chladničku, doplníte aktivity celej rodiny aj jednotlivých členov a budete mať vždy o všetkom prehľad :-). 

Výmenou bodov získate plánovací kalendár na vytlačenie na nasledujúcich 12 mesiacov.