Q10 a Q10 plus

Moje anti-aging tajomstvo? Starostlivosť s Q10!

Zistite všetko o koenzýmu Q10.
Prečítajte si, ako vám pomôže aktívne bojovať proti vráskam, starnutiu pleti i pokožky.

Q10 proti vráskam

Q10 sa už dlhodobo používa ako účinná zložka v oblasti anti-age starostlivosti. Vo výrobkoch, napríklad rade NIVEA Q10 proti vráskam, prispieva Q10 spolu s ďalšími zložkami k redukcii vrások a zaisťuje žiarivý a svieži vzhľad pleti.

Pleť i pokožka potrebujú energiu a ochranu

Koenzým Q10 sa nachádza vo všetkých ľudských bunkách a ako biomolekula je súčasťou ľudskej pokožky. Medzi najdôležitejšie funkcie enzýmu Q10 v tele patrí bunková ochrana a tvorba energie.

Q10 fakty

Koenzým Q10, alebo tiež len Q10 prispieva k funkčnosti všetkých buniek v tele. Koenzým, ktorý je obdobou vitamínu, sa preto vyskytuje v celom tele, a môže tak pomáhať pri mnohých životne dôležitých procesoch. Q10 je nevyhnutný najmä pri tvorbe bunkovej energie v mitochondriách. Navyše ako antioxidant pôsobí proti voľným radikálom vo vnútri a tiež mimo bunky. Voľné radikály sú látky, ktoré okrem iného urýchľujú starnutie pleti a poškodzujú bunky. Q10 nájdete i v bunkových membránach a lipidoch na povrchu pokožky, kde tiež plní dôležitú funkciu antioxidantu a chráni pred poškodením pokožky UV žiarením.

NIVEA Výrobky proti vráskam a pre pevnú pokožku s
koenzýmom Q10

Starostlivosť s koenzýmom Q10 pre všetky vaše potreby

Perlové sérum proti vráskam Q10 plus

Prvý raz vo svojej histórii skombinovala značka NIVEA koenzým Q10 vo vysokej koncentrácii s hydratačným gélom s kyselinou hyalurónovou a prichádza tak so svojím najúčinnejším výrobkom proti vráskam.

Patentovaná technológia
Sérum má vďaka technológii perál najvyšší obsah Q10 z výrobkov NIVEA Q10plus. Dodáva pleti koenzým Q10 a podporuje tak pleti vlastné procesy, lebo pomáha dopĺňať energiu a chrániť ju pred škodlivými voľnými radikálmi.

S rastúcim vekom hladina Q10 v pleti klesá. Rozsiahle vedecké štúdie preukázali, že toto zloženie účinne dopĺňa koenzým Q10, ktorý s pribúdajúcim vekom stratila. Hydratačný gél s kreatínom a kyselinou hyalurónovou ďalej podporuje energetické zásoby pleti a pomáha ju udržovať hydratovanú, lebo zvyšuje jej schopnosť viazať vodu. Perly a hydratačný gél sa pri každom použití spoja, a tak dôjde k aktivácii oboch zložiek do finálneho séra – pre jedinečnú hydratáciu a účinok proti vráskam.

Čerstvo aktivované zloženie
Zloženie sa čerstvo aktivuje pri každom použití. Perly a hydratačný gél sa spoja do hodvábneho séra, ktoré sa potom lepšie vstrebe do vašej pleti.

Ako podporiť účinok výrobkov NIVEA Q10?

Ak chcete spomaliť proces starnutia pokožky, Dr. Peter Langsjoen odporúča vedľa používania kozmetických výrobkov s obsahom Q10 dostatočne dopĺňať hladinu Q10. Zdravé stravovacie návyky pomáhajú udržať pokožku pevnú a zabraňujú celulitíde.
Odporúčame