KRÁSNA MAMIČKA

KRÁSNA MAMIČKA: NEMÁTE ČAS NA MEJKAP?


POTREBUJETE LEN 3 MINÚTY!

Je ťažké vyhradiť si čas na úpravu, keď vaše bábätko potrebuje neustálu starostlivosť. Vďaka nášmu bleskovému programu budete krásne upravená už za 3 minúty!

Bleskový mejkap, ktorý zvládne aj tá najvyťaženejšia mamička

Všetko sa točí len okolo vášho malého drobčeka a na skrášľovanie nezostáva čas. Ako čerstvá mamička určite nemôžete v kúpeľni stráviť pol hodiny, 3 minúty si ale na seba určite ušetrite. Na náš expres skrášľujúci program viac ani nepotrebujete! Pripraviť sa, pozor, ideme na to!
rychlý make-up

1 minúta: Nezdržujte sa podkladovým krémom a mejkapom, zjednotiť pleť zvládnete počas minúty. Špeciálnou hubkou naneste na tvár NIVEA Denný BB krém OF 20 – dodá vašej pleti potrebnú hydratáciu a rýchlo zakryje všetky nedostatky.

15 sekúnd: Dokonalý vzhľad pleti zafixujte transparentným púdrom.

45 sekúnd: Pod obočie a do vnútorného kútika oka naneste prstom svetlé očné tiene. Oči tak nielen zvýrazníte, ale aj pôsobivo vytieňujete.

30 sekúnd: Zvodný pohľad podčiarknite jednou vrstvou čiernej maskary.

15 sekúnd: Dvoma rýchlymi ťahmi štetcom naneste prirodzený odtieň lícenky pod lícne kosti.

15 sekúnd: Nestrácajte čas opatrným nanášaním rúžu. Labello tónovací balzam na pery vaše pery príjemne zvýrazní a zároveň ich ošetruje. Vyberte si svoj obľúbený odtieň. Cherry, strawberry, watermelon alebo blackberry?

 

A je to. Svoje preteky s časom ste zvládli na jednotku a ste naozaj krásna mamička!

výrobky