KRÉM, KTORÝ SI ZAMILUJETE!

HĽADÁTE KRÉM, KTORÝ INTENZÍVNE VYŽIVUJE BEZ POCITU MASTNEJ POKOŽKY?

Vyskúšajte nový výživný NIVEA Care pre tvár, ruky i telo!

NIVEA Care

INTENZÍVNE VYŽIVUJE BEZ POCITU MASTNEJ POKOŽKY

VYSKÚŠAJTE NIVEA CARE - KRÉM, KTORÝ SI ZAMILUJETE!
NA DOMA
Maxi starostlivosť v maxi balení: Keď sa ráno ponáhľate a stihnete si sotva nakrémovať tvár, alebo si naopak doprajete dlhý rozmaznávajúci rituál od hlavy až po päty. Nový člen vašej rodiny NIVEA Care vo 200 ml balení.

POČAS DŇA
Udajte tón: Nemusíte so sebou ťahať taštičku plnú kozmetiky, a napriek tomu sa nemusíte ukrátiť. NIVEA Care v 100 ml balení rýchlo hydratuje vašu tvár, suché časti tela alebo počas dňa toľkokrát umyté ruky...

NA CESTY
Malý a šikovný: Či už vás čaká cesta električkou alebo lietadlom za oceán, nemusíte sa ani tu vzdávať svojej porcie starostlivosti. Do kabelky alebo do kufra si preto prihoďte NIVEA Care v praktickom tégliku s veľkosťou 50 ml.
  • INOVATÍVNE ZLOŽENIE sa na pokožke priamo rozpúšťa a nezanechá na nej mastný film
  • Intenzívne POKOŽKU VYŽIVUJE celých 24 hodín
  • Jemná ŽENSKÁ VÔŇA si podmaní vaše zmysly
  • Vhodný pre všetky typy pleti a pre starostlivosť o TVÁR, RUKY aj TELO
Intensive nourishment with no greasiness

REVOLÚCIA V STAROSTLIVOSTI O POKOŽKU

Ženy na celom svete hľadajú výživný a zároveň nemastný krém. NIVEA Care teraz prvý raz umožňuje kombinovať oboje. Unikátne zloženie intenzívne vyživuje, a to bez pocitu mastnej pokožky. NIVEA Care je skrátka novinka, ktorú musíte mať.

REVOLUČNÁ TECHNOLÓGIA

Za svoje vlastnosti vďačí NIVEA Care úplne novej technológii, nazvanej hydrodisperzný vosk, ktorého výsledkom je ľahké zloženie s gélovou textúrou. To sa okamžite po kontakte s pokožkou rozpúšťa. Vďaka tomu ju intenzívne vyživuje celých 24 hodín, ale nezanecháva na nej mastný film.

STAROSTLIVOSŤ PRE TVÁR, RUKY I TELO

Hoci NIVEA Care poskytuje pokožke intenzívnu starostlivosť, ľahko sa roztiera a rýchlo sa vstrebáva. Jemná ženská vôňa navyše okúzli vaše zmysly. NIVEA Care tak predstavuje jedinečnú kombináciu dokonalej starostlivosti a potešenie pre telo i zmysly. I vy si ho zamilujete!

Video

VEDECKÉ POZADIE REVOLÚCIE V STAROSTLIVOSTI O POKOŽKU

Zistite viac o vývoji zloženia NIVEA Care, ktoré intenzívne vyživuje bez pocitu mastnej pokožky.

Pýtame sa odborníka

5 OTÁZOK PRE VEDÚCU VÝVOJA UNIVERZÁLNYCH KRÉMOV NIVEA

DR. CHRISTIANE MEYEROVÁ, VEDÚCA VÝVOJA UNIVERZÁLNYCH KRÉMOV A VÝROBKOV STAROSTLIVOSTI O TELO ZNAČKY NIVEA

Dr. Meyerová vysvetľuje, ako účinkuje nové zloženie NIVEA Care, ktoré v sebe snúbi intenzívnu výživu s nemastnou textúrou.

Čo bolo impulzom k vývoju NIVEA Care?
Rozsiahle štúdie ukázali, že mnoho žien hľadá prvotriednu starostlivosť v jednoduchom kozmetickom výrobku, ktorý by poskytoval hĺbkovú výživu bez toho, aby na pokožke zanechával mastný pocit. U NIVEA Care objavili výskumní pracovníci spoločnosti Beiersdorf úplne nový spôsob, ako ponúknuť oboje: krém, ktorý intenzívne a dlhodobo vyživuje, a to bez pocitu mastnej pokožky - výrobok vyvinutý špeciálne pre modernú ženu.


Aké sú rozdiely medzi novým NIVEA Care, klasickým NIVEA Creme a NIVEA Soft? Ktorý krém je vhodný pre ktorý typ pokožky?

Ikonické zloženie NIVEA Creme poskytuje spoľahlivú ochrannú starostlivosť vďaka jemnému filmu, ktorý pokožku chráni. Tento legendárny krém je vhodný pre každý typ pokožky, pre deti i dospelých, pre každý deň a v každom ročnom období. Naopak, ľahké zloženie NIVEA Soft ponúka sviežu hydratáciu a zanechá pokožku jemnú, pružnú a vláčnu. NIVEA Soft preto predstavuje ideálnu starostlivosť predovšetkým pre normálnu pokožku, ktorú navyše príjemne osvieži. Vďaka novo vyvinutému ošetrujúcemu zloženiu sa NIVEA Care okamžite po kontakte s pokožkou rozpúšťa. Vďaka tomu ju intenzívne vyživuje celých 24 hodín, ale nezanecháva na nej mastný film. NIVEA Care tak predstavuje jedinečnú kombináciu dokonalej starostlivosti a potešenia pre telo i zmysly a prináša presne to, čo pokožka moderných žien potrebuje.  

Obsahuje NIVEA CARE konzervanty?
NIVEA Care obsahuje konzervanty (parabény), ktoré bránia množeniu mikroorganizmov. Bez konzervantov by sa mnoho výrobkov pokazilo po prvom použití. A to veľmi rýchlo. Na vine sú mikroorganizmy ako baktérie a plesne: pri kontakte s našou pokožkou sa dostanú do výrobku a v kozmetických výrobkoch, ktoré vo svojom zložení obsahujú vodu, sa ľahko množia. Parabény a ďalšie konzervanty zabraňujú kazeniu kozmetických výrobkov, lebo zabraňujú rastu mikróbov. Tak môžeme zaručiť bezpečnosť a kvalitu našich kozmetických výrobkov.

Je NIVEA CARE vhodný pre všetky typy pokožky?
Áno, NIVEA CARE je vhodný pre všetky typy pleti a pre starostlivosť
o tvár, ruky i telo. Bol testovaný v podrobných a rozsiahlych užívateľských testoch na stovkách žien. Tieto testy boli urobené v rôznych oblastiach po celom svete, aby preukázali, že krém vie poskytovať optimálnu výživu pokožky i v rôznych klimatických podmienkach.

Obsahuje NIVEA CARE ochranný slnečný faktor?

NIVEA Care je ideálny výrobok pre ženy, hľadajúce jednoduché, ale účinné riešenie starostlivosť o pokožku, ktoré poskytuje intenzívnu a dlhotrvajúcu výživu. Nemá ochranný faktor, ale vzhľadom na to, že sa mimoriadne rýchlo vstrebáva, môže slúžiť ako ideálny základ pred použitím ochranného prípravku na opaľovanie.