Premeňte svoje body na odmeny

Vyberte si z odmien, ktoré sme pre Vás prichystali!
Svoje nazbierané body môžete jednoducho vymeniť za odmenu až do 11. 9. 2023

PREMEŇTE SVOJE BODY NA ODMENY

Jún je posledným mesiacom, kedy môžete využiť náš program zbierania bodov. Od júla Vás už nečaká žiadne súperenie o získanie nových bodov a Vy si až do 11. 9. 2023 môžete pokojne vymeniť body za vybrané odmeny.

Pravidlá zmeny bodov za NIVEA odmeny pre členov NIVEA klubu sme aktualizovali tak, aby šancu premeniť body za odmenu malo čo najviac členov NIVEA klubu.

Tu sú prehľadne hlavné zmeny:

  • Zbieranie bodov bude ukončené k 30. 6. 2023.
  • Na zmenu svojich nazbieraných bodov máte čas až do 11. 9. 2023.
  • Každý týždeň v období od 1. 7. do 11. 9. 2023 budú na klubové stránky pridávané nové odmeny. Zakaždým v iný deň aj čas, aby šancu využiť body malo čo najviac z Vás.
  • V období od 1. 7. do 11. 9. 2023 je možné získať iba jednu odmenu na jedného člena.
  • Body, ktoré nebudú do 11. 9. 2023 zmenené, budú krátko po tomto dátume nenávratne zmazané.


A ako body premeniť? Je to jednoduché.

Prihláste sa do svojho NIVEA účtu, skontrolujte váš aktuálny počet bodov, ktoré na svojom konte máte, a vyberte si odmenu. Potom, čo si vyberiete odmenu a potvrdíte výmenu bodov vo formulári, bude vám z vášho bodového konta odpočítaných toľko bodov, na koľko je odmena ocenená. Viac informácií o smene bodov nájdete v pravidlách súťaže.

 PREHĽAD ODMIEN ZA BODY

NIVEA DARČEKY

Pripravili sme pre vás tie najobľúbenejšie NIVEA darčeky a na každý mesiac máme prichystané limitované množstvo jedného z nich. Tešiť sa môžete na plážové osušky, batohy či plážové tašky a mnoho ďalšieho. Pozor – množstvo jednotlivých darčekov je obmedzené, sledujte svoje bodové konto a aktuálne darčeky nižšie, nech vám nič neunikne. 

A pretože chceme, aby sa dostalo na čo najviac členov NIVEA klubu, môže si každý člen v období od 1. 7. do 11. 9. 2023  vymeniť body za dostupné NIVEA darčeky iba raz.


návyky pre lepší život

NIVEA zápisník Moje návyky pre lepší život - na vytlačenie

Máte pocit, že vám dni pretekajú pomedzi prsty? Prokrastinujete, alebo ste naopak v jednom kole a už málo čo Vás naozaj poteší? V tom prípade je pre Vás NIVEA zápisník Moje návyky pre lepší život to pravé orechové. :) Stanovte si reálne ciele, svoj vlastný čas pre seba – všetko si zapisujte, vyfarbujte a sledujte, ako sa zo stanovených cieľov postupne stávajú Vaše nové návyky.
Byť na seba dobrá a vykročiť v ústrety šťastnejšiemu životu môžete hneď teraz.

Narodeninový zápisníček NIVEA - na vytlačenie

Buďte pripravená na akékoľvek narodeniny Vašich najbližších - rodina, priatelia i domáci miláčikovia si zaslúžia včasné narodeninové priania. S naším Narodeninovým zápisníkom Vám neutečú žiadne narodeniny – a čo viac, pridali sme Vám aj niekoľko nápadov na praktické, zážitkové aj sentimentálne darčeky…

Potom už len stačí od srdca popriať VŠ E T K O  N A J L E P Š I E.

narodeniny

ZĽAVOVÉ VOUCHERY

Nakupovanie kozmetiky je zábava a zľava na nákup NIVEA výrobkov sa vždy hodí, je to tak?

Preto pre vás máme prichystaný zľavový kupón na nákup výrobkov NIVEA alebo Labello so zľavou 30 % na vivantis.sk. Platnosť zľavového kódu je 1 týždeň od jeho doručenia. Využite túto príležitosť a urobte si zásobu vašich najobľúbenejších produktov NIVEA. 

NIVEA BABY MÍĽNIKOVÉ KARTIČKY – NA VYTLAČENIE

Míľnikové kartičky NIVEA BABY pre vaše bábätko!
Pretože bábätká zažívajú všetko prvýkrát, sú momenty s nimi také čarovné! Zapamätajte si dôležité udalosti vášho šťastia pomocou míľnikových kartičiek NIVEA.
Jednoducho svojho drobčeka vyfoťte s kartičkou k danému okamihu. Následne môžete míľnikové kartičky nalepiť i priamo do fotoalbumu. Vytvoríte tak nádhernú spomienku pre celú rodinu!
 
baby milníky
Plánovač

NIVEA PLÁNOVAČ – NA VYTLAČENIE

NIVEA plánovač – elegantný pomocník pre ľahkú organizáciu!
Nielen pre milovníčky plánovania a zápiskov je NIVEA plánovač to pravé – pretože čo je napísané, to je dané. Naplánujte si každý mesiac nové výlety, knihy na prečítanie i čo budete ktorý deň v týždni variť! Navyše i s NIVEA inšpiráciou pre každé ročné obdobie!

Jednoducho si vytlačte vybrané listy koľkokrát potrebujete a majte dokonalý prehľad o povinnostiach i osobných cieľoch v elegantnom prevedení.
Spíšte si, aký rok si tento rok prajete mať, a užite si úspechy, ktoré si zaslúžite.

MOTIVAČNÝ ZÁPISNÍK NIVEA - NA VYTLAČENIE

Vedeli ste, že vizualizácia cieľov pomáha pri ich dosiahnutí? Presne pre vás sme pripravili motivačný booklet, ktorý vás bude sprevádzať životom, pomôže vám s vizualizáciou a tým i s dosahovaním cieľov.

V neposlednom rade vám i vytypuje, na čo sa zamerať a v ktorých oblastiach je vhodné sa vzdelať. Tohto sprievodcu si jednoducho vytlačte a majte ho po ruke, nech si môžete poznačiť i ten najbláznivejší sen a ísť za ním. 

RODINNÝ PLÁNOVACÍ KALENDÁR NIVEA - NA VYTLAČENIE

Nosiť v hlave, čo robí každý člen rodiny, je veľmi náročné. Prinášame vám praktickú pomôcku – rodinný plánovací kalendár NIVEA. Tento kalendár si jednoducho vytlačíte, dáte napríklad na chladničku, doplníte aktivity celej rodiny aj jednotlivých členov a budete mať vždy o všetkom prehľad :-). 

Výmenou bodov získate plánovací kalendár na vytlačenie na nasledujúcich 12 mesiacov.