Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

header q10 soutez

NIVEA 10-dňová výzva je opäť tu!

Dostaňte sa s nami do formy, vyhrajte ako člen KLUBU bohatý balíček s produktmi NIVEA Q10 a získajte 15 bodov do klubovej súťaže.

VÝZVA

Spevnite svoju vôľu, telo i pokožku s radom Q10

Chcete sa po zime trochu zahriať a spevniť, ale chýba vám prvotný impulz, ktorý by vás vyburcoval k akcii? Zapojte sa do našej 10-dňovej výzvy! Nechýbajú v nej efektívne cviky pre krajšie stehná, brucho i zadoček a šikovné tipy pre obohatenie vášho jedálneho lístka.

...

Každý člen NIVEA klubu má možnosť vyhrať spevňujúcu telovú starostlivosť NIVEA Q10 a posilňovaciu gumičku k tomu. Ako ďalšiu odmenu dostane každý účastník súťaže hneď 15 bodov do klubovej súťaže o skvelé ceny! Presne tak, členov NIVEA klubu si naozaj rozmaznávame, staňte sa členom klubu ešte dnes, registrujte sa a vyhrávajte.

Balíček čaká na 100 ČLENOV KLUBU, ktorí vyplnia registračný formulár a vrhnú sa na cvičenie ešte dnes. Tú najcennejšiu výhru ale môžeme sľúbiť každému z vás – endorfíny vyplavené pri športe a spevnenú postavu, ktorá vám zdvihne sebavedomie. Súťaž prebieha do 6. 4. 2020. Úplné pravidlá nájdete tu

Podporte účinky cvičenia tou správnou starostlivosťou

...

Znásobte účinky pravidelného cvičenia. Zamerajte sa na problematické partie a rozlúčte sa s nedokonalou pokožkou. V boji s pomarančovou kožou vám pomôžu prípravky z radu NIVEA Q10 s vysokým obsahom koenzýmu Q10. Znateľne zvyšujú pevnosť a pružnosť pokožky, čo spoznáte už za 10 dní. Po mesiaci používania sú navyše viditeľne redukované vonkajšie prejavy celulitídy. Všetky telové prípravky NIVEA Q10 sa okamžite vstrebávajú a pokožku nabíjajú energiou. Vďaka novému Spevňujúcemu tónovaciemu telovému mlieku Q10 budú vaše nôžky nielen pevnejšie, ale i prirodzene opálené.

...

REGISTRÁCIA

Vyhrajte balíček spevňujúcej starostlivosti

Vyhrajte balíček spevňujúcej starostlivosti a získajte 15 bodov do klubovej súťaže.
V našej súťaži môžete zadarmo získať jeden zo 100 balíčkov prípravkov na spevnenie pokožky tela z radu Q10 a darček navyše v podobe posilňovacej gumičky. Pozor, zúčastniť súťaže sa môžu iba členovia NIVEA klubu
Ešte nie ste členom? Nevadí, zaregistrujte sa práve teraz, súťažte s nami a poctivo cvičte ☺. Uvidíte, že sa vaše úsilie vyplatí!
Zapojiť sa môžete až do 6. 4. 2020.

 

Všetkých členov klubu, ktorí odošlú súťažný formulár, automaticky odmeníme 15 bodmi do klubovej súťaže. Zbierajte body a zabojujte o exkluzívnu marcovú výhru
*Povinný údaj

Nečakajte na zajtra, začnite s cvičením HNEĎ!

Ako zatočiť s lenivosťou a výhovorkami? Nečakane rýchlou (re)akciou. Vypnite si zvonenia na telefóne, prezlečte sa do športového oblečenia a pozrite sa, aké cviky sme si pre vás pripravili na prvý deň výzvy.

Objavte silu superpotravín!

Ku cvičeniu a starostlivosti o telo patrí tiež správny jedálniček. Obohaťte si ho potravinami, ktoré sú nielen chutné, ale tiež telu prospešné. Viete, čo majú spoločné špenát, zázvor a kustovnica čínska? Spadajú do kategórie takzvaných superfoods – vysoko kvalitných potravín s vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov alebo vlákniny. Počas výzvy vám poradíme, na aké potraviny sa zamerať

Pre tých z vás, ktorí si nie sú istí, ako správne jesť, máme inšpiráciu, ako zostaviť fitnes jedálniček na celých 10 dní výzvy. Nehľadajte ďalšie výhovorky a začnite žiť zdravšie ešte dnes!

...

Aká je vaša ideálna váha? Poradíme vám!

Pre výpočet ideálnej váhy sa dlhé roky používa tzv. BMI. Výpočet BMI je veľmi jednoduchý, stačí vám poznať iba vašu výšku a váhu. Tieto údaje zadáte spoločne s vaším vekom a pohlavím do našej kalkulačky a obratom zistíte, či je vaša váha optimálna. Sledujte vývoj BMI pravidelne a uvidíte, aký má pravidelné cvičenie a zdravá strava efekt na vaše zdravie i telo!