NIVEA 10-dňová výzva – prekonajte sami seba!

Dostaňte sa s nami do formy. Cvičte, zdravo jedzte a bavte sa!

Spevnite svoju vôľu, telo i pokožku s radom Q10

Túžite po pevnejšej postave, ale chýba vám impulz, ktorý by vás vyburcoval k akcii? Čo ak vám povieme, že budete mať pevnejšiu pokožku už za 10 dní?

Zapojte sa do našej 10-dňovej výzvy! Nechýbajú v nej efektívne cviky pre krajšie stehná i zadoček, šikovné tipy na obohatenie vášho jedálneho lístka i odporúčania, ktoré výrobky vám pomôžu k lepšej postave! 

 

Podporte účinky cvičenia správnou starostlivosťou

Znásobte účinky pravidelného cvičenia. Zamerajte sa na problematické partie a rozlúčte sa s nedokonalou pokožkou. V boji s pomarančovou kožou vám pomôžu prípravky z radu NIVEA Q10 s vysokým obsahom koenzýmu Q10 a vitamínom C. Znateľne zvyšujú pevnosť a pružnosť pokožky, čo spoznáte už za 10 dní. Navyše po mesiaci používania sú viditeľne redukované vonkajšie prejavy celulitídy. Všetky telové prípravky NIVEA Q10 sa okamžite vstrebávajú a pokožku nabíjajú energiou.

Nečakajte na zajtrajšok, začnite s cvičením HNEĎ!

Ako zatočiť s lenivosťou a výhovorkami? Nečakane rýchlou (re)akciou. Vypnite si zvonenia na telefóne, prezlečte sa do športového oblečenia a pozrite sa, aké cviky sme si pre vás pripravili na prvý deň výzvy.

Objavte silu superpotravín!

K cvičeniu a starostlivosti o telo patrí tiež správny jedálny lístok. Obohaťte si ho potravinami, ktoré sú nielen chutné, ale aj telu prospešné. Viete, čo má spoločné špenát, zázvor a kustovnica čínska? Patria do kategórie takzvaných superfoods – teda vysoko kvalitných potravín s vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov alebo vlákniny.

Počas výzvy vám poradíme, na aké potraviny sa zamerať.