Ste pripravená na leto? Dostaňte sa s nami do formy za 10 dní!

VÝZVA

Spevnite svoje telo i pokožku s radom Q10 už za 10 dní

Teplé jarné a letné dni nie sú tak ďaleko. Neseďte doma len pri televízii a zacvičte si s nami! Zapojte sa do našej 10-dňovej výzvy a sledujte, ako sa vaše telo formuje. Výzva je zostavená tak, aby sa vám spevnili stehná, bruško i zadoček. 

 

POZOR! Každý člen NIVEA klubu má možnosť vyhrať spevňujúcu telovú starostlivosť NIVEA Q10 a posilňovaciu gumičku k tomu. V súťaži nikto nevyjde naprázdno, každý účastník súťaže dostane 15 bodov do klubovej súťaže o skvelé ceny

AKO SA DO SÚŤAŽE ZAPOJIŤ?

1. Ak ešte nie ste členom NIVEA klubu, zaregistrujte sa.
2. Prihláste sa do účtu v NIVEA klube.
3. Skontrolujte údaje v súťažnom formulári nižšie na stránke.
4. Odošlite súťažný formulár.

 

Balíček čaká na 100 ČLENOV KLUBU, ktorí vyplnia registračný formulár a vrhnú sa na cvičenie. Tú najcennejšiu výhru ale môžeme sľúbiť každému z vás – endorfíny vyplavené pri športe a spevnenú postavu, ktorá vám zdvihne sebavedomie. 

 

NIE STE EŠTE ČLENOM NIVEA KLUBU? ZAREGISTRUJTE SA TU A ĎALEJ POSTUPUJTE PODĽA VYŠŠIE UVEDENÝCH KROKOV. 

 

Súťaž prebieha do 2. 5. 2021. Úplné pravidlá nájdete tu

SÚŤAŽNÝ FORMULÁR

SÚŤAŽNÝ FORMULÁR

Ak chcete pokračovať, musíte sa prihlásiť do svojho klubového účtu!

PODPORTE ÚČINKY CVIČENIA TOU SPRÁVNOU STAROSTLIVOSŤOU

Podporte účinky cvičenia tou správnou starostlivosťou

Znásobte účinky pravidelného cvičenia. Zamerajte sa na problematické partie a rozlúčte sa s nedokonalou pokožkou. V boji s pomarančovou kožou vám pomôžu prípravky z radu NIVEA Q10 s vysokým obsahom koenzýmu Q10. Ten znateľne zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky, čo spoznáte už za 10 dní.

Po mesiaci používania sú navyše viditeľne redukované vonkajšie prejavy celulitídy. Všetky telové prípravky NIVEA Q10 sa okamžite vstrebávajú a pokožku nabíjajú energiou. Vďaka Spevňujúcemu tónovaciemu telovému mlieku Q10 budú vaše nôžky nielen pevnejšie, ale i prirodzene opálené.

Nehľadajte výhovorky, začnite cvičiť HNEĎ TERAZ!

Ako zatočiť s lenivosťou a výhovorkami? Nečakane rýchlou (re)akciou. Vypnite si zvonenia na telefóne, prezlečte sa do športového oblečenia a pozrite sa, aké cviky sme si pre vás pripravili na prvý deň výzvy.

BMI Kalkulačka:
Ako si vypočítať ideálnu váhu?
Poradíme!

Na výpočet ideálnej váhy sa dlhé roky používa tzv. BMI. Výpočet BMI je veľmi jednoduchý, stačí vám poznať iba vašu výšku a váhu. Tieto údaje zadáte spoločne s vaším vekom a pohlavím do našej kalkulačky a obratom zistíte, či je vaša váha optimálna. Sledujte vývoj BMI pravidelne a uvidíte, aký má pravidelné cvičenie a zdravá strava efekt na vaše zdravie i telo!

Superpotraviny – pomocník pri cvičení

Viete, že pevnú postavu možno dosiahnuť rýchlejšie, ak ku cvičeniu pridáte i vyváženú a na vitamíny a minerály bohatú stravu? A viete, čo majú spoločné špenát, zázvor a kustovnica čínska? Patria do kategórie takzvaných superfoods – vysoko kvalitných potravín s vysokým obsahom vitamínov, minerálnych látok, antioxidantov alebo vlákniny.

Počas výzvy vám poradíme, na aké potraviny sa zamerať

Váhate, čo jesť? Už nemusíte!

Pre tých z vás, ktorí si nie sú istí, ako správne jesť, máme inšpiráciu, ako zostaviť fitnes jedálniček na celých 10 dní výzvy. Nehľadajte ďalšie výhovorky a začnite žiť zdravšie ešte dnes! Vaše telo sa vám poďakuje.