Naturally Good bodycare

NIVEA Naturally Good Starostlivosť o telo

VYROBENÉ S ÚCTOU K PRÍRODE

98 % INGREDIENCIÍ PRÍRODNÉHO PÔVODU

Rovnako ako nám záleží na vašej pokožke, záleží nám i na prírode. Preto sme sa snažili vyvinúť produkty, ktoré budú v súlade s prírodou a odovzdajú vám z nej to najlepšie bez toho, aby ju akokoľvek poškodili. 
NIVEA Telové mlieka NATURALLY GOOD sa skladajú z 98 % z ingrediencií prírodného pôvodu a sú k pokožke veľmi šetrné. Vďaka správnemu zloženiu dokážu pokožku hydratovať až na 48 hodín a zanechávajú ju hebkú a jemnú. 
Rovnako ako k pokožke sú NIVEA Telové mlieka NATURALLY GOOD šetrné i k prírode. Sú totiž balené vo fľaši, ktorá obsahuje o 50 % menej plastu.
Vďaka tomu, že je plast ľahší, dá sa i ľahko zrolovať. Balenie Squeez and roll vám umožní vytlačiť i poslednú kvapôčku vášho obľúbeného krému, a navyše šetrí miesto v kontajneri. 
Vyskúšajte okrem telového mlieka NATURALLLY GOOD i NIVEA Sprchovací gél NATURALLY GOOD a vyberte si z kvetinovej vône bavlníka či divej ruže
Aj sprchovacie gély z radu NATURALLY GOOD obsahujú 98 % ingrediencií prírodného pôvodu a sú tak vhodné i pre suchú a citlivú pokožku. Ich obaly potom z 97 % tvoria recyklované materiály. Staráte sa tak nielen o pokožku, ale aj o prírodu.   

To najlepšie z prírody

GÉL Z ALOE VERA

Aloe pravé, aloe liečivé alebo tiež barbadoské aloe je rastlinný druh z rodu Aloe. Ako iste viete, aloe vera má hojivé účinky a často sa používa napríklad pri liečbe odrenín či popálenín. Aloe je z 95 % tvorené vodou - tú vo vnútri drží pevný obal listov. Štúdie preukázali, že gél, ktorý je obsiahnutý vo vnútri aloe, dokáže našu pokožku hydratovať a chráni ju pred dehydratáciou. Ak rastlinu pestujete doma a popálite sa, stačí odstrihnúť lístok a priložiť gél, ktorý je vo vnútri listu, na popáleninu.

KOLOIDNÉ OVSENÉ VLOČKY

Koloidné ovsené vločky sú jemne mleté ovsené vločky, ktoré sú rozptýlené v našej kozmetike, zmierňujú podráždenie pokožky a pomáhajú pri jej regenerácii. Stretnúť sa môžete aj s názvom "Avena Sativa (Oat) Kernel Meal“.

AVOKÁDOVÝ OLEJ

Avokádový olej sa získava z plodov avokáda. Stretnúť sa s ním môžete nielen v kozmetických produktoch, ale aj v studenej kuchyni, kde sa používa pri príprave najrôznejších nátierok, zeleninových šalátov a dresingov. V kozmetickom priemysle je obľúbený najmä vďaka svojim hydratačným a regeneračným schopnostiam. To napokon vedeli už Aztékovia, ktorí avokádový olej pre jeho obsah vitamínov a antioxidantov hojne využívali.

OBJAVTE ĎALŠIE PRODUKTY Z RADU NATURALLY GOOD

Telové mlieka Naturally Good

Telové mlieko NATURALLY GOOD Ovos

Telové mlieko NATURALLY GOOD Ovos: 100 % prírodný ovos vašu pokožku nielen vyživí, ale i zjemní. Stavte na telové mlieko s 98 % prírodných ingrediencií. Ak vás trápi suchá či veľmi suchá pokožka, telové mlieko Naturally Good Ovos je presne to, co vaša pokožka potrebuje.

 • Zloženie s 98 % prírodných ingrediencií zaistí hydratáciu pokožky po celý deň.
 • Balenie tvorí o 50 % menej plastu a môžete ho ľahko zrolovať a následne vyhodiť.
 • 100 % prírodný ovos sa postará o hladkú a vyživenú pokožku.
 • Vhodné pre suchú až veľmi suchú pokožku.

Telové mlieko ovos

Telové mlieko aloe

Telové mlieko NATURALLY GOOD Aloe

Telové mlieko NATURALLY GOOD Aloe: Vyskúšajte hydratačné účinky zázračného aloe vera, ktoré vám poskytne hydratovanú a hebkú pokožku až na 48 hodín. Vhodné pre normálnu až suchú pokožku.

 • 98 % prírodných ingrediencií v zložení a o 50 % menej plastu v balení.
 • Hydratovaná pokožka po celý deň.
 • Squeeze and roll me up balenie, ktoré stlačíte a následne zrolujete.
 • 100 % prírodné aloe vera, ktoré má antibakteriálne účinky.
 • Vhodné pro normálnu i suchú pokožku.

Telové mlieko NATURALLY GOOD Avokádo

Telové mlieko NATURALLY GOOD Avokádo: Suchá pokožka? Už nikdy - vymeňte ju za hebkú a hydratovanú. Vďaka 100 % prírodnému avokádu, ktoré bojuje proti predčasnému starnutiu pokožky, je to hračka.

 • 98 % prírodných ingrediencií.
 • Hydratovaná pokožka po celý deň.
 • O 50 % menej plastu.
 • Squeez and roll up balenie, ktoré vám dá i poslednú kvapku a šetrí miesto v kontajneroch.
 • 100 % prírodné avokádo bojuje proti predčasnému starnutiu pleti.
 • Vhodné pre suchú pokožku.

Telové mlieko avokádo

Stlačiť a zrolovať

DOSTAŇTE Z FĽAŠE I POSLEDNÚ KVAPÔČKU

Chcete zo svojho obľúbeného krému vytlačiť poslednú kvapôčku, a tak jeho balenie rozstrihávate a usilovne dolujete posledné zvyšky? Vďaka zníženej hmotnosti plastu môžete svoje obľúbené telové mlieko vytlačiť rovnako ľahko, ako hoci pastu na zuby.

Rad výrobkov Naturally Good sme obohatili tiež o nové sprchovacie gély

Objavte ich jediečnosť a rozmaznávajte svoje telo i zmysly už v sprche!
SPRCHOVACÍ GÉL NATURALLY GOOD WILD ROSE

Sprchovací gél NATURALLY GOOD Wild Rose

Sprchovací gél NATURALLY GOOD Wild Rose: Starajte sa o seba i o prírodu. Stavte na 98 % ingrediencií prírodného pôvodu a rozmaznávajte svoju pokožku arganovým olejom, ktorý vám poskytne hebkosť a jemnosť v kombinácii s divokou ružou, ktorá pokožku prevonia. To všetko vo fľaši z 97 % recyklovaného materiálu.

 •  Divá ruža vašu pokožku krásne prevonia.
 • Vďaka arganovému oleju bude pokožka vláčna a vyživená.
 • Zloženie obsahuje 98 % ingrediencií prírodného pôvodu.
 • Vhodný i pre suchú a citlivú pokožku.
 • Fľaša je z 97 % z recyklovaného materiálu.

Sprchovací gél NATURALLY GOOD Cotton Flower

Sprchovací gél NATURALLY GOOD Cotton Flower: Stará sa o vašu pokožku i o prírodu. Sprchovací gél s výťažkami z kvetov bavlníka zanechá vašu pokožku hebkú a vďaka arganovému oleju i hydratovanú a vyživenú. Myslite na prírodu a siahnite po sprchovacom géle, ktorý obsahuje 98 % prírodných ingrediencií a je vo fľaši z 97 % recyklovaného materiálu.

 
 • Hebká pokožka vďaka kvetom bavlníka.
 • Arganový olej sa postará o zvláčnenie pokožky a zabráni jej predčasnému starnutiu.
 • 98 % ingrediencií v zložení je prírodného pôvodu.
 • Vhodný i pre suchú a citlivú pokožku.
 • Fľaša je z 97 % recyklovaného materiálu.

SPRCHOVACÍ GÉL NATURALLY GOOD COTTON FLOWER


ĎALŠIE ZLOŽKY

2 % PRIDANÝCH ZLOŽIEK PRE BEZPEČNOSŤ A STABILITU

Postarajú sa o to, aby boli vaše obľúbené produkty NIVEA bezpečné a zachovali si svoju kvalitu i po otvorení.

Lucia Zanforlin Trede

Vedecký pracovník

„KAŽDÝ Z NAŠICH VÝROBKOV RADU NATURALLY GOOD OBSAHUJE

MINIMÁLNE JEDNU INGREDIENCIU PRÍRODNÉHO PÔVODU."

ČO SA SKRÝVA ZA ZVYŠNÝMI 2 %

VÔŇA ALOE VERA

Okrem konzervantov spadá do 2 % neprírodných ingrediencií i vôňa. NIVEA Telové mlieko NATURALLY GOOD Aloe vera vašu pokožku prevonia sviežosťou aloe, zelených listov a ovocnými tónmi. Táto vôňa nemá prírodný pôvod.

VÔŇA OVSENÝCH VLOČIEK

Do zvyšných 2 % spadá i vôňa. Tá ovsená je príjemne upokojujúca a hrejivá, s jemným mliečnym akordom. Ideálna aj pre tých, ktorí milujú pudrové vône. Objavte NIVEA Telové mlieko NATURALLY GOOD Ovos a rozmaznávajte svoju pokožku.

VÔŇA AVOKÁDA

Myslíte si, že avokádo nemôže voňať? Opak je pravdou. Toto exotické ovocie vám ponúka ľahkú krémovú a zároveň sviežu vôňu, ktorá pripomína rozkvitnutú jarnú lúku. Vyskúšajte NIVEA Telové mlieko NATURALLY GOOD Avokádo a doprajte svojej pokožke hydratáciu na celý deň.

HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE

Že vám tento chemický názov nič nehovorí? Tento polymér na báze škrobu sa používa na zahusťovanie a stabilizáciu emulzií, ako sú napríklad krémy a telové mlieka. Práve vďaka hydroxypropylovému škrobu je vaša pokožka po natretí taká jemná a hebká.

ALCOHOL DENAT

Etanol, alebo tiež etylalkohol, predstavuje v zložení našich produktov prírodnú zložku. Už celé desaťročia sa používa ako prísada do mnohých kozmetických výrobkov, v ktorých má úlohu rozpúšťadla. Práve vďaka nemu sa jednotlivé vrstvy krému po zmiešaní neoddeľujú. Denat znamená denaturovaný alkohol. Takto označený etanol obsahuje denaturant, aby chutil zle a nakupujúci z neho nemuseli odvádzať daň, ktorá je pri alkohole určenom na konzumáciu, vysoká. Vďaka znehodnoteniu chuti nebude môcť nakupujúci použiť etanol na výrobu alkoholických nápojov.

„KONZERVANTY NÁM POMÁHAJÚ ZABRÁNIŤ MIKROORGANIZMOM,

ABY SA V PRODUKTOCH ROZMNOŽOVALI A ZNEHODNOCOVALI ICH."

Luis Carbajal

Vývojár zloženia


VEGAN & CRUELTY-FREE

VEGÁNSKE ZLOŽENIE A ŽIADNE TESTOVANIE NA ZVIERATÁCH

NIVEA podporuje budúcnosť bez testovania na zvieratách a zložiek pochádzajúcich zo zvierat.

„BEIERSDORF SA SNAŽÍ O UKONČENIE TESTOVANIA NA ZVIERATÁCH PO CELOM SVETE.
ŽIADNE NAŠE VÝROBKY NIE SÚ TESTOVANÉ NA ZVIERATÁCH."

 

Luis Carbajal, vývojár zloženia


O 50 % MENEJ PLASTU

ZNÍŽILI SME MNOŽSTVO PLASTU O POLOVICU

Udržateľnosť môže niekedy znamenať vystúpenie z davu. My sme sa rozhodli vystúpiť zo zabehnutých koľají balenia produktov a na naše plastové fľaše sme si dôkladne posvietili. Podarilo sa nám zredukovať množstvo plastu vo fľaši telového mlieka NATURALLY GOOD o 50 %, a získať tak nielen efektívne, ale predovšetkým ekologické balenie.

NA PRÍRODE NÁM ZÁLEŽÍ

31 PLASTOVÝCH SLONOV ROČNE

112 ton ušetreného plastu ročne. To je 31 slonov afrických. Keď ide o ochranu životného prostredia, počíta sa každý malý krôčik, pretože v dôsledku je to veľký skok.

UHLÍKOVÚ STOPU SME ZNÍŽILI O POLOVICU

Pri výrobe fľaše produktov NATURALLY GOOD vzniká o 50 % menej CO2, teda oxidu uhličitého.

RECYKLUJ MA!

Fľaše od telových mliek z radu NATURALLY GOOD sú recyklovateľné a obsahujú o 50 % menej plastu. Vďaka šikovnému baleniu Squeez and roll up navyše šetríte miesto v kontajneroch.

I DOPRAVA JE VIAC EKOLOGICKÁ

Vďaka novému baleniu je doprava efektívnejšia. Na palete totiž môžeme prepraviť o 10 % viac balení, čo je pri jednej preprave úctyhodných 10 000 fliaš.

EŠTE VIAC UDRŽATEĽNÉ NEŽ NAŠE SÚČASNÉ FĽAŠE

O vývoj novej fľaše sme sa usilovne snažili dva roky. Vďaka tomu sme mohli vyvinúť také balenie, ktoré je nielen efektívne, ale aj ekologické.
POMÁHAME

NÁŠ ZÁVӒZOK UDRŽATEĽNOSTI

Rad NATURALLY GOOD je ďalším krokom ku splneniu nášho záväzku udržateľnosti, ktorý má tri hlavné piliere: „Produkty, planéta, ľudia." 

Vďaka nášmu globálnemu záväzku podporujeme 1,07 milióna rodín.

KROK ZA KROKOM ZA LEPŠÍ SVET

100%

100 % našich balení bude v roku 2025 kompostovateľných alebo znovu použiteľných.

25%

25 % našich plastových obalov by malo byť do roku 2025 vyrobených z recyklovaných materiálov.

100%

100 % našej elektriny pochádza z obnoviteľných zdrojov energie.

>1,07 MILIÓNA

Vďaka nášmu globálnemu záväzku podporujeme 1,07 milióna rodín.