EXPERT

EXPERT NA VŠETKY TYPY PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN

Od uvedenia radu produktov proti pigmentovým škvrnám sme náš rad LUMINOUS630® rozšírili o nové expertné séra, ktoré sme špecificky vyvinuli tak, aby redukovali rôzne druhy tmavých škvŕn. Tieto ošetrujúce séra, ktorým po celom svete dôveruje viac ako 1 milión žien, sú nevyhnutnou výbavou tých, ktoré chcú svoju pleť zbaviť pigmentových škvŕn.

NIVEA LUMINOUS630®RAD

OBJAVTE NEVYHNUTNÝ RAD PRODUKTOV NIVEA LUMINOUS630® PRE STAROSTLIVOSŤ PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

ZÁKULISIE LUMINOUS630®

LUMINOUS630®—EXPERT NA VŠETKY TYPY TMAVÝCH ŠKVŔN

Po 10 rokoch starostlivého výskumu a 50 000 otestovaných molekulách sme našli spôsob, ako revolučne zmeniť starostlivosť o tmavé škvrny vďaka našej patentovanej látke LUMINOUS630®. Keď sme ju testovali proti enzýmu, ktorý syntetizuje melanín v našej pokožke, bola LUMINOUS630® najúčinnejšou molekulou. LUMINOUS630® pôsobí na bunkovej úrovni, obnovuje rovnováhu produkcie melanínu a pôsobí na tmavé škvrny v mieste ich vzniku, preto je dnes súčasťou nášho radu sér proti škvrnám.

Jeho zloženie s dvojakou funkciou pôsobí na existujúcu pigmentáciu tak, že zosvetľuje tmavé škvrny a zmenšuje ich veľkosť, a zároveň vyrovnáva produkciu novej pigmentácie, aby zabránilo opätovnému vzniku škvŕn. Ukázalo sa, že náš rad sér proti škvrnám účinne pôsobí na rôzne typy pigmentových škvŕn, ako sú škvrny vzniknuté vekom, tmavé škvrny po akné či pigmentové škvrny spôsobené hormonálnou nerovnováhou. Prvé viditeľné výsledky môžete sledovať už po 2 týždňoch používania.

SILA LUMINOUS630®

REDUKUJTE PIGMENTOVÉ ŠKVRNY A ZÍSKAJTE ŽIARIVÚ PLEŤ VĎAKA SILE LUMINOUS630®

luminous serum
PRED A PO

PRED A PO STAROSTLIVOSTI PROTI TMAVÝM ŠKVRNÁM

 
ZAČIATOK STAROSTLIVOSTI
Patentovaná ingrediencia LUMINOUS630® začína v pokožke pôsobiť na bunkovej úrovni, kde redukuje tmavé škvrny, už od prvého dňa.
 
2 TÝŽDNE
Prvé viditeľné výsledky redukcie pigmentových škvŕn.
 
8 TÝŽDŇOV
Pigmentové škvrny sú o 50 % menej viditeľné.
 
12 TÝŽDŇOV
Škvrny sú až o 71 % menej viditeľné.
VÝSLEDKY LUMINOUS630®

NECHAJTE VÝSLEDKY HOVORIŤ SAMY ZA SEBA -LUMINOUS630® PRE VŠETKY TYPY TMAVÝCH ŠKVŔN

Vybrali sme ženy, ktoré trpia pigmentovými škvrnami, stareckými škvrnami alebo škvrnami po akné, a požiadali sme ich, aby po dobu 12 týždňov používali naše expertné séra. Pred začatím tejto starostlivosti a ďalej každé 4 týždne prichádzali do nášho NIVEA laboratória, kde sme merali pokrok v redukcii ich škvŕn, ktorý sme mohli dobre zachytiť kamerami s vysokým rozlíšením. Výsledky hovoria samy za seba: v priebehu 12 týždňov je vidieť neustále zlepšovanie,  pleť je zjednotenejšia a rozjasnenejšia pleť.
 
pred po
pred po
pred po
IDEÁLNA STAROSTLIVOSŤ

IDEÁLNA RUTINA PROTI TMAVÝM ŠKVRNÁM

STAROSTLIVOSŤ PROTI ŠKVRNÁM VZNIKNUTÝM VEKOM

  1. Na vyčistenú pleť pred začatím svojej každodennej kozmetickej rutiny zľahka rozotrite 1-2 pumpičky Séra proti pigmentovým škvrnám alebo Omladzujúceho séra proti pigmentovým škvrnám.
  2. Ľahko sérum vmasírujte do pleti po celej tvári. 
  3. Používajte sérum dvakrát denne. Ráno spoločne s Denným krémom proti pigmentovým škvrnám LUMINOUS630® s OF50 a večer pred svojou večernou starostlivosťou o pleť. V rade LUMINOUS630® nájdete aj Regeneračný nočný krém, ktorý je ideálnym doplnením rutiny. 

STAROSTLIVOSŤ PROTI TMAVÝM ŠKVRNÁM PO AKNÉ

  1. Na vyčistenú pleť ľahko rozotrite 1-2 pumpičky Séra proti tmavým škvrnám po akné LUMINOUS630®.
  2. Jemne sérum vmasírujte do pleti po celej tvári.
  3. Používajte dvakrát denne, ráno a večer pred svojou ošetrujúcou rutinou. Rannú starostlivosť je vhodné doplniť o krém s vyšším ochranným faktorom, ktorý chráni pleť pred tmavnutím a ďalším vznikom tmavých škvŕn.
FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

 

SKUTOČNE STAROSTLIVOSŤ PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM FUNGUJE?

Rad NIVEA LUMINOUS proti pigmentovým škvrnám je preukázateľne účinný v boji proti tmavým škvrnám s prvými viditeľnými výsledkami už po 2 týždňoch. Naša jedinečná ingrediencia LUMINOUS630®, zameraná na tmavé škvrny, pôsobí na bunkovej úrovni, vyrovnáva pigmentáciu a znižuje viditeľnosť rôznych typov škvŕn. Naše Sérum proti pigmentovým škvrnám LUMINOUS630® je svetovou jednotkou medzi sérami na starostlivosť proti pigmentovým škvrnám. Jeho účinnosť preukázalo viac ako 1 milión žien po celom svete.

 

MÁ STAROSTLIVOSŤ PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM NEJAKÉ VEDĽAJŠIE ÚČINKY?

Rad sér proti pigmentovým škvrnám NIVEA LUMINOUS630®  je špeciálne vyvinutý tak, aby pôsobil na každý druh pigmentových škvŕn a zároveň sa staral o pleť. LUMINOUS630®je v tomto ohľade preukázateľne účinný vďaka tomu, že pôsobí na bunkovej úrovni, kde vyrovnáva pigmentáciu. Patentované séra NIVEA LUMINOUS630® majú hydratačné a vyživujúce zloženie, ktoré vyhladzuje pleť. Nezanechávajú po sebe žiadne vedľajšie účinky, iba hladšiu a žiarivejšiu pleť.

AKO DLHO TRVÁ, KÝM STAROSTLIVOSŤ ZAČNE PÔSOBIŤ?

Prvé viditeľné výsledky môžete sledovať už po 2 týždňoch používania Séra proti pigmentovým škvrnám LUMINOUS630®. Po 8 týždňoch sú už škvrny o 50 % menej viditeľné a po 12 týždňoch sú o 71 % menej viditeľné.

SÚ TMAVÉ ŠKVRNY PO AKNÉ TRVALÉ?

Tmavé škvrny po akné a pigmentové škvrny nie sú vždy trvalé, ale pokiaľ sa o ne nestaráte, môže trvať aj niekoľko rokov, kým sa ich zbavíte. Aby ste tento proces urýchlili, môžete svoje pigmentové škvrny ošetriť pomocou radu proti pigmentovým škvrnám, napríklad Sérom proti tmavým škvrnám po akné LUMINOUS630® alebo Sérom proti pigmentovým škvrnám LUMINOUS630®. Obe séra pôsobia na tmavé škvrny na bunkovej úrovni. Tmavé škvrny môžu ešte viac stmavnúť potom, čo ich vystavíte slnečnému žiareniu, preto sa odporúča denne používať krém s ochranným faktorom.