Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

NIVEA Q10 Power

Pevnejšia pleť bez vrások? Vyskúšajte rad NIVEA Q10 Power

Objavte silu koenzýmu Q10, zložky, ktorá pred 20 rokmi spôsobila revolúciu v oblasti anti-age starostlivosti. Teraz v rade s vylepšeným zložením!

NOVÝ RAD

OBJAVTE RAD NIVEA Q10 POWER

K OSLAVE 20. NARODENÍN RADU NIVEA Q10 PRICHÁDZAME S NAJÚČINNEJŠÍM ZLOŽENÍM NIVEA Q10 POWER! 

 

Bojujte aktívne proti vráskam, starnutiu pleti i pokožky s koenzýmom Q10. Vedeli ste, že koenzým Q10 prispieva tiež k funkčnosti všetkých buniek v tele a je nevyhnutný najmä pri tvorbe bunkovej energie v mitochondriách? Objavte celý rad a ošetrujte svoju pleť s tou najlepšou kozmetikou.

 

Nový rad NIVEA Q10 Power

REDUKCIA VRÁSOK ZA 4 TÝŽDNE

Zredukujte vrásky počas 4 týždňov a spevnite svoju pleť za 2 týždne s inovovaným radom NIVEA Q10 Power! 
NIVEA Q10 Power pomáha bojovať proti vráskam a starnutiu pleti nielen na tvári, ale tiež na pokožke vášho tela. Celý rad nájdete tu.

Tipy na dennú a nočnú starostlivosť:

  • Denná starostlivosť: Použite NIVEA Q10 Power Spevňujúci denný krém proti vráskam. Efektívne bojuje proti linkám a vráskam a zanechá pleť viditeľne pevnejšiu. Ochranný faktor 15 alebo 30 a UVA/UVB ochrana pomáhajú chrániť pleť pred vznikom vrások spôsobených slnečným žiarením.

  • Nočná starostlivosť: Pred spaním na vyčistenú pleť aplikujte NIVEA Q10 Power Spevňujúci nočný krém proti vráskam, ktorého ošetrujúce zloženie intenzívne regeneruje bunky počas vášho spánku. 

  • Intenzívna kúra: Vyskúšajte 10-dňovú intenzívnu starostlivosť v podobe Koenzýmovej kúry Q10 Power s najvyššou koncentráciou kreatínu z celého radu. Aplikujte pod denný alebo nočný krém.

Dožičte starostlivosť celému telu a objavte všetky produkty z radu NIVEA Q10 Power. 

 
KOENZÝM Q10

ZAUJÍMAVOSTI

zaujímavosti o koenzýme Q10

VSTÚPTE DO SVETA NIVEA A ZÍSKAJTE UVÍTACÍ BALÍČEK ZADARMO!

Dostávajte najnovšie informácie zo sveta starostlivosti NIVEA priamo do vašej e-mailovej schránky. Čakajú na vás novinky, exkluzívne súťaže a špeciálne ponuky. Medzi tie patrí i voňavá odmena, o ktorú súťažíte už pri registrácii na odber newslettera! Na konci mesiaca vylosujeme 100 z vás, ktorí získajú balíček s produktmi NIVEA.
Naše odporúčanie pre vás