• Všetko
  • Článok
  • Návod
Filtrovať
Relevantnosť
Užite si svojich 15 minút na maximum

Vedeli ste, že priemerný muž strávi v sprche asi 10 – 15 minút denne? Spríjemnite si čas, ktorý máte len pre seba. NIVEA MEN sprchové gély pre mužov ponúkajú veľa možností. Či už potrebujete ranné osvieženie, intenzívne povzbudenie, čo vás prebudí i po náročnej noci, jemnú starostlivosť & hydratáciu, alebo partnera na šport. Dobrá správa – použiť ich môžete na telo, tvár aj vlasy zároveň! Takže ušetrite svoj čas a v sprche vám nebude prekážať ďalšia nádoba…

Úprava fúzov od každodenného holenia až po najrôznejšie strihy

Existujú len dva typy mužov – tí, ktorí majú radi hladké oholenie, a tí, ktorí majú na svojej tvári strnisko alebo bradu. A oba tábory riešia „svoje“ problémy s holením a s fúzmi. Medzi najčastejšie z nich patrí podráždená a napätá pokožka, ale tiež krvácajúce drobné ranky. Naopak, majiteľov dlhších fúzov zaujíma predovšetkým vhodný strih a styling. Zistite, čo funguje a čo je len stratou času pri starostlivosti o fúzy!

 
Dezodoranty a antiperspiranty pre mužov: Držte potenie na uzde!

Jemná vôňa potu býva pre ženy príťažlivá. Bohužiaľ, existuje len veľmi tenká hranica medzi príjemnou mužnou vôňou a nepríjemným zápachom – po športe alebo po celom dni v zamestnaní. Našťastie existuje celý rad dezodorantov a antiperspirantov, ktoré potenie udržia na uzde po celých 48 hodín.
Okrem prípravkov prídu vhod tiež overené tipy, ktoré tu nájdete. Či už ide o potenie, fúzy, pánske účesy alebo každodennú starostlivosť.