ranné sprchovanie

Tipy, ktoré vám spríjemnia ranné sprchovanie

Rady, ako urýchliť a ozvláštniť očistnú rutinu. Sprchovanie nemusí byť len nudnou povinnosťou. Prečítajte si naše tipy, ako môžete očistný rituál ozvláštniť i urýchliť. Uvidíte, že sa do sprchy budete nakoniec ešte tešiť!

Vyžmýkajte zo sprchovania čo najviac

Zmeňte štýl sprchovania a ušetrite čas. Poradíme vám, ako sa ráno sprchovať rýchlo, zábavne a efektívne.
Sprchujte sa efektívne

Sprchujte sa efektívne

Ak si ráno stíhate sotva vyčistiť zuby, nieto aby ste si vyčlenili dostatok času na sprchu, potom pre vás máme riešenie. S našimi tipmi sa totiž naučíte využívať čas efektívne. Uvidíte, že nakoniec vám dokonca nejaká tá minútka zostane!

Osviežte svoj ranný rituál

Sprchujete sa ráno pravidelne, alebo si miesto toho radšej trochu prispíte? Predstava vlažnej tečúcej vody vytiahne z vyhriatej postele málokoho. Pritom ranná sprcha je neskutočne osviežujúca a krásne vás naštartuje do nového dňa. Len jej musíte dať šancu.

Ranná sprcha vás príjemne nabudí a zaistí, že budete cez deň produktívnejší. Ak budete navyše postupne znižovať teplotu vody, môžete sa rýchlo zbaviť i otravných viróz. Studená sprcha totiž posilňuje obranyschopnosť, znižuje hladinu stresu a postará sa i o krásne lesklé vlasy.

Rozhodne ale na seba nepúšťajte prúd ľadovej vody hneď prvý deň. Pokojne si len prehrejte kosti v príjemne teplej vode a rozmaznávajte pokožku jemnou sprchovou starostlivosťou.

Po príjemnej rannej sprche potešte svoje zmysly a doprajte vašej pokožke starostlivosť, ktorú si zaslúži. Vďaka telovým penám bude vaša pokožka hebká a hĺbkovo vyživená.
Pokrčené oblečenie
4 sprchové tipy, ktoré vám ušetria čas

Pokrčené oblečenie zaveste v kúpeľni, počas sprchovania sa narovná

Je oblečenie, ktoré si chcete vziať na seba, pokrčené? Rozveste ho pred sprchovaním v kúpeľni. Horúca para narovná drobné záhyby, takže ho väčšinou už nemusíte ani žehliť.
Zabaľte vlasy do trička
4 sprchové tipy, ktoré vám ušetria čas

Po sprchovaní zabaľte vlasy do trička

Vysušovanie vlasov uterákom môže byť pre jemné vlasové folikuly príliš agresívne. Rýchlo absorbuje veľké množstvo vody, takže sa vlasy vysušia a skučeravia. Keď si ich ale zabalíte do obyčajného bavlneného trička, odstránite prebytočnú vodu bez toho, aby pritom stratili svoju hebkosť.

Manikúra
4 sprchové tipy, ktoré vám ušetria čas

Nechty strihajte až po sprchovaní

Strihanie nechtov bude rýchlejšie, keď s ním počkáte až po sprchovaní. Voda totiž nechty zmäkčí, takže sa vám bude prebytočná časť lepšie odstraňovať. Navyše nebudú lietať po celej miestnosti, ako pri suchom strihaní.
Parfum
4 sprchové tipy, ktoré vám ušetria čas

Parfum použite ihneď po osprchovaní

Po osprchovaní nedrhnite telo uterákom príliš do sucha. Pre nanesenie vône je ideálne, keď je pokožka ešte trochu vlhká. Parfum naneste na nahé telo ihneď potom, čo vyjdete zo sprchy. Vôňa vydrží dlhšiu dobu, než keby ste ju aplikovali na oblečenie. Navyše sa nemusíte obávať vzniku škvŕn.

Šikovné sprchové vychytávky NIVEA

Vyskúšajte pokojne viac produktov a nájdite ten, ktorý vašej pokožke najlepšie vyhovuje. Ak budete mať favoritov viac, nevadí. Striedanie starostlivosti vašej pokožke len prospeje.

Šetrite čas s NIVEA Výživným telovým mliekom do sprchy

Natrieť si celé telo krémom môže byť, obzvlášť ráno, časovo náročné. Nie tak ale s telovými mliekami do sprchy od NIVEA. S ich pomocou totiž hydratujete telo už počas samotného sprchovania.

Najprv sa umyte bežným sprchovým gélom a potom naneste na mokrú pokožku niektorý z produktov – napr. NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy. Po opláchnutí a osušení sa môžete rovno obliecť. 

Telové mlieka do sprchy nezanechávajú lepivý pocit a rýchlo sa vstrebávajú. Vaša pokožka potom bude krásne hydratovaná celých 24 hodín!

Ranné osvieženie

Sprchový gél vašu pokožku osvieži, hydratuje a prevonia

Jemnú vôňu a potrebnú dávku hydratácie poskytne vašej pokožke i klasický sprchový gél. Napríklad NIVEA Ošetrujúci sprchový gél Care & Apricot vám zaistí hebkú pokožku, ktorá sa nevysuší ani po utretí uterákom a prevonia ju vôňou oleja z marhúľ.

4 sprchové tipy pre efektívnu rannú rutinu

  • Využite čas, ktorý trávite čakaním, než sa voda ohreje. Napr. si rozčešte vlasy, alebo vyčistite zuby.
  • Vyskúšajte revitalizačný sprchový gél – napr. NIVEA Osviežujúci sprchový gél Lemongrass & Oil. Krásne vás hneď ráno nabije energiou.
  • Neumývajte si vlasy každý deň, ak sa vám extrémne nemastia. Nebudete ich zbytočne zaťažovať a celú rannú očistu výrazne urýchlite.
  • Ak sa v sprche nechávate strhnúť príjemným teplom, nastavte si v kúpeľni minútku, ktorá vás upozorní, že už sa sprchovaniu oddávate 5 alebo 10 minút. Vyhnete sa tak neskorším zmätkom.

REGISTRUJTE SA DO NIVEA KLUBU A BUĎTE PRI VŠETKOM DÔLEŽITOM AKO PRVÍ

Pre členov NIVEA klubu toho máme oveľa viac a chceme si ich rozmaznávať

Čo pre vás máme nachystané?

  • Klubové súťaže o balíčky rozmaznávajúcej kozmetiky a darčeky NIVEA.
  • Testovanie najnovších produktov NIVEA.
  • Súťaže o balíčky plné vzoriek.
  • A oveľa viac...