Nový rad pre zrelú a namáhanú pleť

VYSKÚŠAJTE NOVÚ OBRANU PROTI VRÁSKAM Z RADU NIVEA Q10.
Vráťte pleti mladistvý vzhľad pomocou kombinácie koenzýmu Q10 a arganového oleja.

NOVINKA

Menej vrások už za 4 týždne. Objavte novinku Q10 POWER

Prirodzená krása nemizne ani s rastúcim vekom, len je ťažšie ju na svojej unavenej tvári vidieť.

Tiež sa vám stáva, že ráno ste so svojou pleťou spokojná, ale počas dňa cítite, ako pokožka schne a nepríjemne sa napína? Preto sme vytvorili nový rad Q10 Power. Kombinácia koenzýmu Q10 a bio arganového oleja redukuje vrásky, spevňuje a vyživuje vašu pleť. Okrem denného a nočného krému v rade nájdete tiež špeciálny výživný olej proti vráskam, ktorý môžete dávkovať podľa vašich aktuálnych potrieb.


Výživný denný krém proti vráskam Q10 POWER

S pleťou 100 % identický koenzým Q10 pôsobí ako prírodná obrana proti starnutiu. Kreatín posilňuje vlákna, ktoré spevňujú pleť. A bio arganový olej vyživuje a upokojuje. Zloženie s OF 15 navyše chráni pred vznikom vrások spôsobených slnečným žiarením.

Výživný nočný krém proti vráskam Q10 POWER

Vyspite sa do krásy. Intenzívne ošetrujúce zloženie vyvinuté pre suchú a namáhanú pleť vám s prirodzenou regeneráciou pleťových buniek pomôže. Zvoľte si účinnú obranu proti starnutiu a majte radosť z prvých viditeľných výsledkov už po 2 týždňoch.

Výživný olej proti vráskam Q10 POWER

Dožičte pleti nemastné zloženie s pleťou 100 % identickým koenzýmom Q10 a bio arganovým olejom, ktorý je bohatý na omega 6 a 9 mastné kyseliny. Stačí tak málo: 3 kvapky ošetrujú ako maska, 2 kvapky pleti doprajú hĺbkovú starostlivosť a 1 kvapka rozjasňuje. Olej môžete tiež zmiešať so svojím obľúbeným denným krémom Q10 a podporíte tak jeho účinky.


PREČO BY STE SA MALI VIAC USMIEVAŤ? SMIECHOM PRELOMÍTE ĽADY I ZNÍŽITE KRVNÝ TLAK

NEBOJTE SA PRVÝCH VRÁSOK! DOKAZUJÚ SKUTOČNÉ EMÓCIE A DAJÚ SA ZMIERNIŤ