NOVINKA: NIVEA SE 100% PLETI
identickým koenzýmom Q10

DODAJTE SVOJE PLETI PRIRODZENÚ OCHRANU PROTI VRÁSKAM s KOENZÝMOM Q10.

Q10 RUTINA

OBJAVTE SVOJU OSOBNÚ Q10 RUTINU

Viete, ako dopriať svojej pleti tú najlepšiu starostlivosť a aké produkty používať proti vráskam?
Teraz to môžete jednoducho zistiť! Stačí odpovedať na 3 otázky nižšie a my vám na základe vašich odpovedí odporučíme výrobky z radu NIVEA Q10 priamo na mieru vašej pleti.

100 % IDENTICKÝ S PLEŤOU

Objavte nové zloženie s Q10

Vaša pleť je rovnako jedinečná ako vy, a preto si zaslúži jedinečnú starostlivosť na mieru. NIVEA Q10 Power teraz obsahuje koenzým Q10, ktorý je 100 % identický s tým, ktorý produkuje vaša pleť. Pleti tak prirodzene doplní jej vlastnú sebaobranu. Viditeľne redukuje vrásky už po štyroch týždňoch a zanecháva pleť dlhodobo vyživenú.

Všetky produkty NIVEA Q10 teraz obsahujú koenzým Q10, 100 % identický s pleťou.

Koenzým Q10, ktorý je 100 % identický s pleťou, získavame pomocou fermentácie prírodnými kvasinkami. Táto unikátna procedúra zabezpečuje najvyššiu kvalitu koenzýmu Q10, ktorý je 100 % identický s vašou vlastnou pleťou. Preto pôsobí v dokonalej harmónii s pleťou a prirodzene redukuje príznaky starnutia.

Ako získavame koenzým Q10 pomocou fermentácie kvasiniek?

Krok 1

Extrakcia koenzýmu Q10 z prírodných kvasiniek

Krok 2

Čistenie a kryštalizácia Q10

Krok 3

Vysúšanie Q10 do jeho finálnej formy: koenzýmu Q10 identického s pleťou


Q10 POWER & ORGANICKÝ ARGANOVÝ OLEJ

Novinka: Mimoriadne vyživujúci rad výrobkov starostlivosti o suchú a veľmi suchú pleť

Nový, mimoriadne vyživujúci rad výrobkov NIVEA Q10 Power spája prírodnú silu koenzýmu Q10, 100 % identického s pleťou, s výnimočným prínosom organického arganového oleja. Ich zloženie dodáva suchej a veľmi suchej pleti pocit dokonalého vyživenia po dobu 24 hodín. Vďaka tomu je rad NIVEA Q10 perfektným spoločníkom pre ženy s vysokými nárokmi v oblasti starostlivosti o pleť.

OTÁZKY & ODPOVEDE

„Jedinečná kvalita koenzýmu Q10 vytvára s našou pleťou dokonalú harmóniu“

Dr. Lara Terstegen, Výskum & Vývoj, Beiersdorf AG, odpovedá na najdôležitejšie otázky ohľadne produktov NIVEA Výživná starostlivosť proti vráskam Q10 Power.

Interview s Dr. Larou Terstegen, Výskum & Vývoj, Beiersdorf AG.

Koenzým Q10 je dnes 100 % identický s pleťou. Čo to znamená a aký má táto receptúra vplyv na moju pleť?

Všetky produkty z radu NIVEA Výživná starostlivosť proti vráskam Q10 Power obsahujú výberovú a prirodzenú kvalitu koenzýmu Q10, ktorý je 100 % identický s tým, ktorý obsahuje naša pleť. Ide o najčistejšiu kvalitu na trhu. Výsledkom fermentačného procesu prírodnými kvasinkami je jedinečná kvalita koenzýmu Q10, ktorý pôsobí v dokonalej harmónii s našou pleťou. Vďaka jeho bioidentickej podobe môže náš Q10 najlepšie slúžiť ako prirodzená obrana proti starnutiu a ochranný antioxidant.

Mohli by ste, prosím, vysvetliť, čo robí nový fermentačný proces prírodnými kvasinkami?

Prírodná fermentácia vedie k takzvanej all-trans izomerickej forme. Tá je biologicky identická s koenzýmom Q10, ktorý produkuje ľudské telo. Tento proces je jediným spôsobom, ktorým môžeme zabezpečiť vysoko kvalitný produkt, ktorý je zároveň najčistejším koenzýmom Q10 bežne dostupným na trhu.

Prečo ste sa rozhodli použiť práve arganový olej, aby ste dosiahli vysoko vyživujúci efekt?

Arganový olej je po stáročia známy pre svoje skrášľujúce účinky. Tento vzácny olej z arganových orechov je plný pokožke prospešných zlúčenín. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny s priaznivým účinkom na kožnú bariéru, silné antioxidačné polyfenoly a vysoké množstvo vitamínu E. To je dokonca ešte vyššie ako v olivovom oleji. Zložky nenasýtených mastných kyselín arganového oleja majú priaznivý vplyv na integritu pokožky a jej ochrannú funkciu. Prípravok obsahujúci arganový olej navyše chráni pokožku pred vyschnutím zvnútra.

Čím sú produkty NIVEA Výživná starostlivosť proti vráskam Q10 Power také výnimočné?

Tento rad ponúka tri vysoko kvalitné produkty proti vráskam, vytvorené na mieru pre suchú a veľmi suchú pleť. Nová receptúra kombinuje vyživujúci účinok organického arganového oleja, ktorý je bohatý na omega 6 a omega 9 mastné kyseliny, s novou účinnou látkou NIVEA Q10, ktorá je teraz 100 % identická s pleťou vďaka špeciálnemu procesu fermentácie prírodných kvasiniek. Novú receptúru sme testovali in vitro a výsledky ukázali, že prináša prirodzenú obranu proti starnutiu a ochranný antioxidant, zatiaľ čo vyživuje pleť.

Aký je rozdiel medzi NIVEA Vyživujúcim denným krémom proti vráskam Q10 Power a NIVEA Vyživujúcim olejom proti vráskam Q10?

Oba produkty fungujú v dokonalej symbióze. Kým denný krém poskytuje efektívny základ, ktorý pleť hydratuje po celý deň, olej jej navyše dodáva starostlivosť, ktorú suchá pleť vyžaduje. Olej posilňuje kožnú bariéru a dodáva pleti luxusný, jemný pocit. Olej môžete použiť aj večer alebo ho primiešať do svojho mejkapu, ktorému tak dodá oslnivý vzhľad.

Sú všetky produkty vhodné aj pre veľmi suchú, ale mladšiu pleť?

Áno, sú. Ak vaša pleť potrebuje zvýšenú starostlivosť, pretože je od prírody suchá, alebo ju chcete lepšie ošetrovať počas chladných dní, keď býva suchšia, jednoducho zmiešajte jednu alebo viac kvapiek oleja so svojím obľúbeným vyživujúcim krémom proti vráskam NIVEA Q10.


TIPY NA STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ

Najlepšie tipy pre krásnu pleť

Starnutie pleti zastaviť nemôžeme, môžeme vám ale pomôcť ho spomaliť tak, aby ste sa vo svojej vlastnej koži cítili lepšie. Zistite, ako môžete ovplyvniť vzhľad svojej pleti k lepšiemu vďaka správnej starostlivosti a zdravému životnému štýlu.

Ako môžem predísť vráskam?

Prečo moja pleť starne? Zistite, čo môžete urobiť pre to, aby ste oddialili tvorbu vrások, a ako svoju pleť podporíte správnou starostlivosťou.

Zistite všetko o koenzýmu Q10

Prečítajte si, ako vám pomôže aktívne bojovať proti vráskam, starnutiu pleti i pokožky.