Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

NIVEA Q10 plus C

Už žiadne schovávanie!

Zaspávajte s vitamínom C a prebuďte sa žiarivo svieža!

Úplne prvé zloženie NIVEA s kombináciou Q10 a čistého vitamínu C: umožňuje bunkám pleti vstrebať počas noci až o 50 % viac kyslíka* pre hladšiu pleť plnú energie. Objavte túto inováciu a získajte možnosť si ju sama vyskúšať!

*in vitro testy
Inovácia

Zaspávajte s vitamínom C

Vôbec prvýkrát NIVEA spája dve účinné zložky: energizujúci koenzým Q10 a vysoko účinný čistý vitamín C.

Táto kombinácia – obsiahnutá v Energizujúcom nočnom kréme a Očnej starostlivosti proti vráskam NIVEA Q10 plus C - zvyšuje absorpciu kyslíka pleťou až o 50 percent a podporuje proces prirodzenej regenerácie pleti počas spánku. Ráno je vaša pleť nabitá energiou a získava svieži vzhľad.

Zvyšuje vstřebávání kyslíku

Q10plusC-Anti-Wrinkle -Energy-Skin-Sleep-Cream

VEĽA ČISTÉHO VITAMÍNU C

Čistý vitamín C, vysoko účinný antioxidant, je životabudič pre vašu pleť a silný spojenec proti voľným radikálom. Voľné radikály, vyvolané pod vplyvom UV žiarenia a nečistôt v ovzduší, sú totiž jednou z hlavných príčin starnutia pleti.

 

 

VEĽA KOENZÝMU Q10

Koenzým Q10, ktorý sa prirodzene vyskytuje v pleti, tu funguje ako dodávateľ energie. Q10 podporuje regeneráciu buniek a syntézu kolagénu, pomáha pleti zostať hladkou a bojovať proti vráskam.

 

VAŠA ENERGIZUJÚCA PRAVIDELNÁ STAROSTLIVOSŤ PRE ŽIARIVÚ PLEŤ

Vaša pleť má svoj vlastný biorytmus a potrebuje 24-hodinovú pravidelnú starostlivosť pre ochranu a dobitie energie pomocou toho správneho denného, nočného a očného krému.

DENNÝ KRÉM

Počas dňa potrebuje vaša pleť ochranu pred vplyvmi počasia a UV žiarením. Nový Energizujúci denný krém proti vráskam NIVEA Q10 plus C OF 15 je ideálny pre prevenciu tvorby vrások a pomáha unavenej pleti opäť vyzerať sviežo.

 

NOČNÝ KRÉM

Pleť má oveľa lepšiu schopnosť vstrebávať hydratáciu počas noci. Vtedy dochádza k obnove poškodenej pleti a antioxidačných schopností, spolu s obnovením zásob energie. Energizujúci nočný krém proti vráskam NIVEA Q10 plus C bol vyvinutý špeciálne tak, aby umožnil pleti počas noci "zhlboka" dýchať* a efektívne podporoval jej regeneračné procesy.

OČNÁ STAROSTLIVOSŤ

Pre komplexnú starostlivosť o pleť potrebujete viac než denný a nočný krém. A to preto, že pleť okolo očí je mimoriadne tenká a citlivá. Nová Očná starostlivosť proti vráskam NIVEA Q10 plus C poskytuje extra hydratáciu, pomáha prevencii jemných liniek a vrások a dodáva pleti čerstvú energiu, aby vaše oči po prebudení žiarili sviežosťou.

*in vitro testy

NIVEA Q10PlusC Range

Energia na deň i noc

Naše tipy pre viac energie

Keď ste plná energie, je to vidno i navonok: oči vám žiaria a vaša pleť vyzerá sviežo. Ak si zvyknete na správnu starostlivosť, môžete vašej pleti pomôcť zostať žiarivo krásna. Objavte naše tipy a už žiadne schovávanie unavenej pleti!
Názor odborníka

Všetky vaše otázky zodpovedajú odborníci NIVEA

Experti značky NIVEA sa už 55 rokov venujú výskumu a inováciám v oblasti anti-age starostlivosti, študujú prirodzené procesy pleti a vyvíjajú zloženia, ktoré ich  podporujú, to všetko na základe biologických vlastností pleti. Prečítajte si naše odpovede na všetky vaše otázky o tých najlepších anti-age a energizujúcich výrobkoch pre krásnu a žiariacu pleť.

1. Čím sú energizujúce výrobky proti vráskam NIVEA Q10 plus C také výnimočné?

Voľné radikály z okolitého prostredia, ako je UV žiarenie a nečistoty v ovzduší poškodzujú našu pleť a spôsobujú jej predčasné starnutie. Napádajú bunkové membrány a narušujú správnu funkciu buniek. Ak chceme chrániť našu pleť pred voľnými radikálmi, potrebujeme antioxidanty. Energizujúce výrobky proti vráskam NIVEA Q10 plus C kombinujú dva vysoko účinné antioxidanty: pleti vlastný koenzým Q10 a vitamín C. Táto synergická kombinácia ponúka lepšiu ochranu proti bunkové záťaži a voľným radikálom.

2. Ako v pleti koenzým Q10 pôsobí?

Q10 je koenzým, ktorý sa prirodzene vyskytuje v kožných bunkách a pôsobí dvomi spôsoby: ako dodávateľ energie a ako antioxidant. Je nevyhnutnou súčasťou produkcie energie v kožných bunkách a podporuje všetky dôležité procesy v bunkách od bunkovej regenerácie po syntézu kolagénu. Okrem toho antioxidant Q10 chráni pred voľnými radikálmi, ktoré poškodzujú bunky pleti a sú jednou z príčin predčasného starnutia pleti. S pribúdajúcimi rokmi však množstvo Q10 v pleti klesá. Ošetrujúci rad energizujúcich krémov proti vráskam NIVEA Q10 plus C Linie dopĺňa množstvo koenzýmu Q10 v pleti.

3. Ako vitamín C posilňuje pozitívne účinky koenzýmu Q10? 

Koenzým Q10 je ešte účinnejší v kombinácii s vitamínom C. Táto vysoko účinná kombinácia chráni bunky pleti, podporuje regeneráciu pleti a zvyšuje vstrebávanie kyslíka bunkami pleti. Štúdie preukázali, že kombinácia Q10 a vitamínu C podporuje metabolizmus viac než samotný Q10. A tak môže pleť počas noci dýchať skutočne "zhlboka".

4. Aký účinok má vitamín C na našu pleť?

Čistý vitamín C je vysoko účinný antioxidant, a ako taký pleti prináša rad pozitívnych účinkov. Čistý vitamín C navyše zlepšuje štruktúru pleti, pretože tu zvyšuje hustotu papíl. Potom je pleť schopná dodávať do škáry viac živín a kyslíka, a týmto spôsobom tiež pomáha predchádzať vzniku vrások.

5. Aký je najlepší spôsob použitia a uchovávania výrobkov s vitamínom C?

Hoci hliníková tuba chráni výrobok pred kyslíkom a svetlom, odporúčame výrobok okamžite po každom použití pevne uzavrieť, aby krém prišiel do čo najmenšieho kontaktu so vzduchom. Ďalej odporúčame po každom použití otrieť koniec dávkovača pred uzavretím tuby.

6. Energizujúci nočný krém proti vráskam NIVEA Q10 plus C umožňuje bunkám pleti dýchať zhlboka. Prečo je to také dôležité?

Kombinácia energizujúceho koenzýmu Q10 a čistého vitamínu C má schopnosť zosilniť takzvané "bunkové dýchanie". Výskumné centrum spoločnosti Beiersdorf to preukázalo v podrobných štúdiách kožných buniek. Tento proces umožňuje lepší prívod energie do kožných buniek, ktoré ju potrebujú na vykonanie nevyhnutných metabolických funkcií, ako sú procesy obnovy, ktoré pomáhajú pleti bojovať proti výskytu príznakov predčasného starnutia.

7. Kyselina askorbová, lepšie známa ako vitamín C, je kyselina. Nemôže pleť poškodiť?

Kyselina askorbová je slabá kyselina a pH hodnota výrobku spadá do neutrálnej oblasti. Preto je zloženie s vitamínom C v nami používaných koncentráciách pre pleť vysoko efektívne a zároveň veľmi šetrné. Rovnako ako všetky výrobky NIVEA bolo toto zloženie dôkladne testované a jeho vysoká kožná znášanlivosť bola potvrdená vo vedeckých štúdiách.

face-routine

8. Prečo je také dôležité používať rôzne výrobky pre nočnú a dennú starostlivosť a starostlivosť o oči?

Každý deň v živote ženy je iný a má svoj vlastný rytmus. A preto potrebujeme 24-hodinovú starostlivosť o pleť: počas dňa pleť potrebuje ochranu pred vplyvmi počasia a UV žiarením. V noci potrebuje naopak aktívne zložky, ktoré podporujú jej regeneračné procesy. Čo sa týka pleti okolo očí, potrebuje intenzívnejšiu hydratáciu a ochranu vo veľmi ľahkej konzistencii, pretože je veľmi citlivá a ľahšie sa v nej tvoria vrásky.

ODPORÚČANIE

Zistite viac o tej najlepšej starostlivosti pre hladkú, žiarivú a sviežu pleť v našich článkoch.

Odporúčame