Zaujíma vás starostlivosť o telo?

Tu si prečítajte odpovede na často kladené otázky.

1. Prečo by som sa mala starať o pokožku tela každý deň? 
Naša pokožka je každý deň vystavovaná najrôznejším vplyvom - pravidelne sa sprchujeme alebo kúpeme a pôsobia na ňu i vplyvy vonkajšieho prostredia. Vďaka tomu býva namáhaná a následne i vysušená. Preto je dôležité pokožku pravidelne hydratovať - potrebnú starostlivosť jej poskytnú výrobky určené na starostlivosť o telo či ruky, ale aj univerzálne krémy, ako sú NIVEA Creme a NIVEA Soft.

2. Sú výrobky starostlivosti o telo NIVEA vhodné aj na tvár? 

NIVEA má široký rad výrobkov, ktoré sú určené priamo na starostlivosť o pleť tváre a medzi nimi si môžete vybrať, ktorý bude potrebám a typu vašej pleti vyhovovať najlepšie.

3. Ako často by som mala používať krém na ruky? 
Frekvencia používania krému na ruky záleží na tom, ako veľmi je ich pokožka  namáhaná a aká je vysušená. Pri pravidelnom používaní krému na ruky bude pokožka vašich rúk krásne jemná a zamatovo hebká.

4. Aké výrobky starostlivosti o telo NIVEA možno bezpečne používať v tehotenstve na ošetrenie strií? 

NIVEA Spevňujúci telový olej Q10 plus je vďaka unikátnemu zloženiu s koenzýmom Q10 a vysokým obsahom prírodných olejov (avokádovým olejom, olejom zo semien bavlníka a makadamiovým olejom) vhodný na masáž bruška i počas tehotenstva. Pokožka je intenzívne vyživená, krásne hladká, so zjednoteným tónom a viditeľnosť strií je redukovaná. Môžete ho použiť na suchú i vlhkú pokožku po sprchovaní.   

5. Prečo ruky potrebujú špeciálnu starostlivosť?  

Každý deň ruky niekoľkokrát umývame a pôsobia na ne rôzne vonkajšie vplyvy. Vďaka tomu býva ich pokožka namáhaná, vysušená a potrebuje starostlivosť. Pretože sme ale neustále v pohybe, vhodný krém na ruky by ich pokožku mal nielen hydratovať a vyživovať , ale aj sa rýchlo vstrebávať.

Máte ešte ďalšie otázky?

Použite, prosím, náš kontaktný formulár.
product-stage-bg