Lekcia: Pigmentové škvrny, s radom LUMINOUS630®
Staňte sa profesionálom v ich odstraňovaní

Máte kvôli pigmentovým škvrnám nízke sebavedomie? Odborníci starostlivosti o pleť NIVEA spojili svoje sily s množstvom skutočných žien a vyvinuli účinné riešenie na redukciu pigmentových škvŕn aj tmavých kruhov pod očami.

Pigmentové škvrny s radom LUMINOUS630®:
Skutočné príbehy a jedno skutočne účinné riešenie

PRELOMOVÉ RIEŠENIE PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM

V lekciách Pigmentové škvrny s radom LUMINOUS630® uvidíte reálne príbehy žien, ktoré bojujú s pigmentovými škvrnami, a expertky starostlivosti o pleť, ktoré stoja za účinným riešením v boji proti škvrnám. Zistite, prečo sa tmavé škvrny tvoria, ako sa ich účinne zbaviť a tiež ako predchádzať ich opätovnému vzniku.

 

PRÍBEH ZA PRELOMOVOU STAROSTLIVOSŤOU LUMINOUS630®

Po 10 rokoch výskumu a testovania viac ako 50 000 najrôznejších aktívnych látok sme dosiahli skutočný prelom. Zistite, ako rad LUMINOUS630® získal svoj názov a ako ženám po celom svete pomohli zbaviť sa pigmentových škvŕn.

 

Slnko & pigmentové škvrny

PIGMENTOVÉ ŠKVRNY OD SLNKA: NEMUSÍTE SA SCHOVÁVAŤ V TIENI

ČO SÚ ŠKVRNY OD SLNKA?

V tejto epizóde sa dozviete, ako každodenný pobyt na slniečku môže narušiť rovnováhu prirodzeného výskytu melanínu v pokožke a pleti, čo vedie k tvorbe tmavých škvŕn na tele aj na tvári.

 

AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN OD SLNKA A PREDCHÁDZAŤ IM?

Zistite, ako produkty z radu LUMINOUS630® chránia pleť pred slnečným žiarením a tým zabraňujú tvorbe pigmentových škvŕn od slnka. Skrátka posúvame hranicu toho, ako sa chrániť pred slnečnými lúčmi.
 

Vek & pigmentové škvrny

TMAVÉ ŠKVRNY: MAJTE ZJEDNOTENÚ PLEŤ BEZ OHĽADU NA VEK

AKÚ MAJÚ TMAVÉ ŠKVRNY SÚVISLOSŤ S VEKOM?

V tomto videu zistíte, k akým hormonálnym zmenám dochádza s pribúdajúcim vekom a ako tieto zmeny môžu viesť k tvorbe pigmentových škvŕn. Starnutie pleti je prirodzený proces, ale odborníci na starostlivosť o pleť NIVEA dokazujú, že žiarivú a zjednotenú pleť môžete mať v každom veku.

 

AKO ODSTRÁNIŤ TMAVÉ ŠKVRNY A PREDCHÁDZAŤ ICH OPÄTOVNÉMU VZNIKU?

Pozrite sa, ako môžete ľahko vďaka produktom z radu LUMINOUS630® predísť tvorbe pigmentových škvŕn a tie súčasné redukovať. Vďaka radu Cellular LUMINOUS630® si udržíte žiarivú a zjednotenú pleť bez ohľadu na vek.

 

Akné & pigmentové škvrny

TMAVÉ ŠKVRNY PO AKNÉ: VY STE SI ZVLÁDLI PORADIŤ S AKNÉ, MY VÁM POMÔŽEME SO ŠKVRNAMI, KTORÉ PO NICH ZOSTALI

ČO SÚ ŠKVRNY PO AKNÉ?

V tejto epizóde sa dozviete, prečo po akné, ktoré ani nemuselo mať ťažký priebeh, často zostávajú drobné fliačky, ktoré sa časom môžu zväčšovať a dokonca aj tmavnúť.

 

AKO SA ZBAVIŤ ŠKVŔN PO AKNÉ A PREDCHÁDZAŤ IM?

Naučte sa, ako redukovať škvrny po akné pomocou produktov z radu LUMINOUS630®. Už po prvom použití bude vaša pokožka zjednotená a škvrny po akné sa začnú pomaly, ale určite strácať.

 

Kruhy pod očami

TMAVÉ KRUHY POD OČAMI: PREČ S NIMI!

ČO SÚ KRUHY POD OČAMI?

Trápia vás kruhy pod očami? Zistite, čo je ich príčinou a ako sa ich môžete zbaviť raz a navždy. Prezradíme, že za ich vznikom stojí okrem iného únava, ale aj dehydratácia.

 

AKO SA ZBAVIŤ TMAVÝCH KRUHOV POD OČAMI A ZABRÁNIŤ ICH VZNIKU?

Očný krém LUMINOUS630® tmavé kruhy zosvetľuje, redukuje a zabraňuje ich opätovnému vzniku. Tmavé kruhy pod očami súvisia samozrejme aj s vašim životným štýlom, preto starostlivosť o seba nezanedbávajte!

 

Viac o produktoch z radu LUMINOUS630®

Tehotenstvo & pigmentové škvrny

PIGMENTOVÉ ŠKVRNY V TEHOTENSTVE: MATERSTVO VÁS ROZŽIARI, ALE…

ČO SÚ PIGMENTOVÉ ŠKVRNY V TEHOTENSTVE?

V tomto videu sa dozviete, prečo sa pigmentové škvrny v tehotenstve aj po ňom objavujú. Expertky starostlivosti o pleť NIVEA vám poradia, ako si pigmentovými škvrnami nenechať pokaziť náladu.

 

AKO SA ZBAVIŤ PIGMENTOVÝCH ŠKVŔN V TEHOTENSTVE A ZABRÁNIŤ ICH VZNIKU?

Expertky starostlivosti o pleť NIVEA - ktoré sú tiež mamičkami - otestovali nové produkty, a úspešne sa tak zbavili svojich pigmentových škvŕn, ktoré mali z tehotenstva. Látka LUMINOUS630® podporuje obnovu buniek a redukuje pigmentové škvrny na bunkovej úrovni. Pigmentové škvrny budú svetlejšie už po niekoľkých týždňoch.