Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Intímna hygiena s umývacou penou od NIVEA

Intímna umývacia pena od NIVEA

Starostlivosť o intímne partie je nevyhnutná, vďaka intímnym umývacím penám od NIVEA ale veľmi jednoduchá. Vyskúšajte peny s termálnou vodou a aloe vera.
Varianty

Vyberte si svoj obľúbený VARIANT

Intímna umývacia pena od NIVEA

Intímna umývacia pena Aqua Sensitive

Jemnej a ľahkej peny obohatenej o pantenol a termálnu vodu, ktorá preventívne pôsobí proti zápalom, sa už nebudete chcieť vzdať. Nenapodobiteľný pocit čistoty a sviežosti vám dodá sebavedomie. A čo viac? Penu môžete pokojne použiť i na holenie! 

Intímna umývacia pena Aqua Sensitive

Intímna umývacia pena Aqua Aloe

Intímna umývacia pena Aqua Aloe

Najjemnejšia intímna hygiena, akú ste kedy zažili. Presne taká je Intímna umývacia pena Aqua Aloe s aloe vera a výťažkami z magnólie. Okrem toho môže konkurovať akémukoľvek gélu na holenie. Presvedčte sa sama!

Intímna umývacia pena Aqua Aloe

Jemná textúra

Konečne intímna hygiena, akú si naozaj zaslúžite

Už žiadne umývanie obyčajnou vodou a gélmi, ktoré často dráždia pokožku. S umývacími penami od NIVEA sa budete na každú očistu a dlhodobý príjemný pocit tešiť.
Ingrediencie

To najjemnejšie z pôvabne čistej prírody

Výrobky
Intímné mycie peny

VŠETKO PRE VAŠU INTÍMNU HYGIENU

Trendy v holení

Aj keď sa prirodzené ochlpenia na intímnych miestach vracajú do módy, väčšina ženskej populácie stále preferuje upravený vzhľad svojich chĺpkov. Niektorým ženám však iba skracovanie či holenie nestačí. Objavujú sa tak nové trendy v úprave intímnych partií, vďaka ktorým konečný výsledok vyzerá nielen dokonale upravene, ale tiež úplne originálne.