NIVEA MEN POSILŇUJÚCE POWER SÉRUM 2 v 1

MLADO VYZERAJÚCA PLEŤ UŽ ZA PÁR TÝŽDŇOV

ZÁKULISIE LUMINOUS630

Objavte tajomstvo prelomovej látky Luminous630 v starostlivosti o mužskú pleť

Vedci z tímu NIVEA dosiahli po 10 rokoch výskumu, pri ktorom otestovali 50 000 rôznych látok, revolučný prelom v starostlivosti o mužskú pleť a boj proti starnutiu. Objavili a dali si patentovať LUMINOUS630®, aktívnu molekulu, ktorá v bunkách obnovuje rovnováhu produkcie melanínu. Nový rad pánskej kozmetiky LUMINOUS630 vďaka tomu účinne redukuje tmavé pigmentové škvrny a vrásky. Zároveň vyrovnáva štruktúru a tón pleti, vďaka čomu pleť vyzerá mladšia a svieža.
RAD NIVEA MEN LUMINOUS630

NIVEA PREDSTAVUJE NAJNOVŠIE TRENDY V PÁNSKEJ KOZMETIKE

NIVEA predstavuje prelomovú technológiu proti starnutiu a tmavým škvrnám. Tento rad pánskej kozmetiky proti starnutiu obsahuje obľúbený hyalurón a inovatívnu látku LUMINOUS630, ktoré majú viditeľnú a preukázanú účinnosť. Pôsobia na bunkovej úrovni, a to rovno dvojakým účinkom - redukujú pigmentové škvrny a zabraňujú ich opätovnému vzniku. Užite si mladistvejší vzhľad pleti už za 2 týždne!
NIVEA MEN Anti-Age Sérum
STE PRIPRAVENÝ NA INTENZÍVNEJŠIU STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ?

PRIPOJTE SA K 2-TÝŽDENNEJ VÝZVE PROTI PIGMENTOVÝM ŠKVRNÁM


INŠPIRUJTE SA MUŽMI, KTORÍ TÚTO VÝZVU PRIJALI

VIDITEĽNE MLADŠIA PLEŤ ZA 3, 2, 1 - NIVEA MEN VÝZVA PROTI TMAVÝM ŠKVRNÁM

Vedeli ste, že vaša pleť môže vyzerať mladšie rýchlejšie, než sa skončí sezóna Formule 1? Predstavujeme Vám rad pánskej kozmetiky NIVEA MEN Anti-Age s účinnou látkou LUMINOUS630 a hyalurónom. Tieto látky podporujú obnovu pleťových buniek, znateľne znižujú viditeľnosť vrások a vyrovnávajú farebné rozdiely pleti, ktorá tak vyzerá zjednotenejšia.

 
3 KROKY K MLADISTVEJ PLETI

AKO NA MLADO VYZERAJÚCU PLEŤ KROK ZA KROKOM

1 POSILŇUJÚCE POWER SÉRUM 2 V 1

Znižuje intenzitu a veľkosť pigmentových škvŕn a redukuje vrásky.

2 OČNÝ KRÉM PROTI VRÁSKAM HYALURON

Redukuje vrásky aj kruhy pod očami.

3 HYDRATAČNÝ PLEŤOVÝ KRÉM HYALURON

Pre opäť pevnú, silnú pleť bez vrások.
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY A ODPOVEDE

PREČO SA MUŽOM OBJAVUJÚ PIGMENTOVÉ ŠKVRNY A AKO S NIMI BOJOVAŤ?

Tmavé či pigmentové škvrny sú prirodzené a môžu sa časom objavovať v dôsledku starnutia. Spôsobuje ich ale aj akné, popáleniny, slnečné žiarenie, ekzémy, alergie a ďalšie faktory, ktoré môžu poškodiť alebo podráždiť pokožku.

SKUTOČNE KRÉMY PROTI STARNUTIU PLETI FUNGUJÚ? A AKÁ JE NAJLEPŠIA STAROSTLIVOSŤ O PLEŤ PRE MUŽOV?

Existuje mnoho produktov, ktoré tvrdia, že riešia tmavé škvrny, predchádzajú vzniku pigmentových škvŕn a bojujú proti starnutiu, ale len málo z nich je preukázateľne účinných. Preto rad produktov proti starnutiu LUMINOUS630 mení pravidlá hry v boji proti tmavým škvrnám a vráskam. Je totiž vedecky dokázané, že ich zloženie prináša viditeľné výsledky už po 2 týždňoch každodenného používania.
 

JE MOŽNÉ TMAVÉ PIGMENTOVÉ ŠKVRNY TRVALO ODSTRÁNIŤ?

Škvrny vzniknuté vekom a tmavé pigmenty môžu časom zosvetlieť a zmeniť farbu, ale nemusia úplne zmiznúť. Našťastie môžete vďaka správnemu ošetreniu a pravidelnej starostlivosti o pleť podniknúť kroky, ktoré zmiernia ich výskyt a omladia vašu pleť.
 

ZA AKO DLHO ZMIZNÚ STARECKÉ A TMAVÉ ŠKVRNY?

Viditeľnosť tmavých škvŕn môžete zmierniť za kratšiu dobu, než si myslíte. Vďaka vedecky dokázanej účinnosti nášho nového séra LUMINOUS630 POWER 2 v 1 môžete pozorovať viditeľné pokroky vo viditeľnosti svojich škvŕn vzniknuté vekom a iných tmavých škvŕn už za 2 týždne. A pokiaľ sa o svoju pleť budete ďalej starať, môžete svoj výsledok ešte vylepšiť.
 

AKÉ SÚ NAJLEPŠIE SPÔSOBY PRIRODZENEJ A LEKÁRSKEJ STAROSTLIVOSTI O PIGMENTOVÉ ŠKVRNY?

Pre starostlivosť o pigmentové škvrny a vrásky existuje celý rad produktov a prístupov, od krémov a olejov až po intenzívnejšie a drahšie dermatologické ošetrenia. Nie všetky sú však preukázateľne účinné. Preto je náš rad produktov starostlivosti o pleť LUMINOUS630 Anti-Aging taký jedinečný, pretože jeho zloženie preukázateľne znižuje výskyt tmavých pigmentových škvŕn a vrások.
 
 

 

NIVEA LUMINOUS630® PROTI TMAVÝM ŠKVRNÁM PRE ŽENY

Chceli sme vytvoriť zloženie, ktoré bude v súlade so ženskou pleťou, a zároveň bude pôsobiť proti pigmentovým škvrnám. Naše séra proti pigmentovým škvrnám LUNINOUS630, ktorým dôverujú 2 milióny žien po celom svete, sme vyvinuli práve na tieto účely. Sú nevyhnutným doplnkom žien, ktoré chcú, aby ich pleť vyzerala skvele a cítili sa v nej čo najlepšie.

Či už sa stretávate so škvrnami vzniknutými vekom, tmavými škvrnami po akné alebo pigmentovými škvrnami, produkty NIVEA sú vyvinuté presne pre potreby vašej pleti. Nenechajte si ujsť príležitosť a oslňte okolie svojou žiarivou pokožkou.