Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

súťaž

Dostaňte sa do formy
za 10 dní!

Vyhrajte jedálniček a cvičebný plán na mieru.

Spevnite svoju pokožku už za 10 dní a vyhrajte konzultáciu s odborníkom, jedálniček a cvičebný plán na mieru.
Dostaňte sa do formy

DOSTAŇTE SA DO FORMY S PROFESIONÁLOM A VÝROBKAMI NIVEA

Vykročte vpred lepším zajtrajškom a dostaňte sa do formy už za 10 dní. Súťažte o hlavnú cenu, ktorou je osobná konzultácia s profesionálom MUDr. Borisom Bajerom zahŕňajúca diagnostiku, jedálniček a tréningový plán na mieru v celkovej hodnote viac než 180 € a balíček Spevňujúcej telovej starostlivosti NIVEA Q10. 

Hlavnú cenu môže získať iba jeden výherca, nestrácajte ale nádej, na ďalších 99 z vás čaká balíček Spevňujúcej telovej starostlivosti NIVEA Q10. Stačí správne odpovedať na súťažné otázky a vyplniť registračný formulár.

Súťaž prebieha do 13. 5. 2018. Úplné pravidlá nájdete tu.
 

Boris

Viac informácií o Centre výživy a Tréningu, samotnej diagnostike i o MUDr. Borisovi Bajerovi nájdete tu: http://www.centrum-vyzivy.sk/

balíček

Súťaž

Súťažný formulár

Fit jedálniček

STIAHNITE SI UKÁŽKOVÝ FIT JEDÁLNIČEK

Pozrite sa na ukážkový jedálniček, ktorý pre vás zostavil odborník na výživu MUDr. Boris Bajer. Stravovací plán je nastavený tak, aby žena so štatisticky priemerným zložením tela dosiahla už za 10 dní viditeľné výsledky na svojom tele. :-)

Tipy pre pevnú postavu

NIVEA TIPY PRE PEVNÚ POSTAVU

Video

INŠPIRUJTE SA NIVEA TIPMI AKO SPEVNIŤ SVOJE TELO

Zvládnite dva cviky v jednom! Posilňujte svaly zadku a vnútornú stranu stehien súčasne. Cvičenie na podložke s vankúšikom je jednoduché a vysoko efektívne, takže okamžite cítite, ako vaše svaly silnejú.