Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Každé ráno i večer štýlový účes

Perfektné účesy pre perfektné chvíle. Ráno i večer

Občas nestíhate, niekedy sa vám na poslednú chvíľu zmenia plány, vždy ale chcete byť krásna a štýlová. Bez ohľadu na to, či je ráno, či večer… Vitajte medzi nami! Naučíme vás, ako na perfektné a štýlové účesy počas chvíľky. Vďaka našim návodom zvládnete sama perfektné vrkoče, ležérne i elegantné drdoly, alebo si vyfúkate vlasy ako od kaderníka.

Nie je čas strácať čas! S nami si vykúzlite krásny a štýlový účes za pár chvíľ

S Emou budete štýlová i v dňoch, keď nič nestíhate

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Naučte sa, ako správne používať suchý šampón

ako použiť suchý šampón

Majte krásne vlasy, i keď sa vám ráno vymklo z rúk. Správne použitý suchý šampón zachráni spľasnutý účes a premení ho na voňavú a nadýchanú hrivu. Stačí „len“ vedieť suchý šampón správne použiť. Spoločne s Emou vás naučíme kúzla so suchým šampónom NIVEA. 

Vyskúšajte si rýchly a jednoduchý drdol

roztomilý drdolček s Emou

Keď už vás nebavia rozpustené vlasy alebo nudné vrkoče, urobte si roztomilý drdolček. Spoločne s Emou vám sľubujeme, že nad ním nestrávite hodiny, ale len pár desiatok sekúnd. Máme pre vás návod na rýchly drdol pre dni, keď nič nestíhate, pekne krok za krokom. 

Naučte sa s Alex v okamihu premeniť denný účes na večerný

Zapleťte si „drsňácke“ boxerské vrkoče

Zapleťte si „drsňácke“ boxerské vrkoče

Často sa nimi pýšia práve slávne zápasníčky – vrkoče pletené od vršku hlavy. Sú perfektnou voľbou pre hodiny vo fitku, náročný deň, ale i perfektným základom pre večerný účes. Presvedčí vás o tom Alex, ktorá k podrobnému návodu pridá i rady, po akých kozmetických pomocníkoch siahnuť.

Vytvorte si v okamihu večerný účes

ľahký večerný účes

Toto je perfektný účes pre perfektný večer. Naozaj! Alex vám ukáže, ako z „drsňáckych“ boxerských vrkočov vykúzliť večerný účes, v ktorom budete za hviezdu. Postarajú sa o to ležérne vlny. Ako ich docieliť? Stačí sa držať nášho návodu.

Naše odporúčanie pre vás