Jednoduchá príprava, nádherný účes; chvost nikdy nevyjde z módy

Vieme, že s Aleksandrou všetko vyzerá jednoducho, ale v tomto návode vám Aleksandra ukáže, že to skutočne jednoduché je.

Či už sa zaujímate o módu, krásu alebo chcete inšpiráciu, hviezda YouTube Aleksandra Furka je pripravená vám pomôcť

Poľská modelka na YouTube a Instagrame Aleksandra Furka vie, ako premeniť účesy na umenie a celý svet o tom bez pochýb neraz presvedčila. Na svojich veľmi úspešných mediálnych kanáloch sa Aleksandra preslávila svojimi tipmi, trikmi a charizmou. Preto je pre nás ideálnou sprievodkyňou našimi návodmi. NIVEA vám s veľkým potešením prináša tento postup, v ktorom vám Aleksandra ukáže, ako na vrstvený chvost a dúfame, že jej talent a skúsenosti vás inšpirujú k vyskúšaniu úplne nových účesov, alebo zlepšeniu vašich postupov. Sledujte obľúbenú módnu ikonu, ako upravuje tento nádherný chvost a potom ho vyskúšajte na svojich vlasoch! 

Klasický účes – vrstvený chvost je obľúbenou voľbou pre krásny účes

Či túžite po kráse, elegancii alebo pohodlí - v tomto videu vám Aleksandra Furka predvedie, aký môže byť vrstvený chvost jednoduchý.

Váš návod krok za krokom na elegantný vrstvený chvost

High top ponytail step 1: separating hair

Prvý krok: rozdeľte prednú a zadnú časť vlasov

Najprv vlasy rozdeľte na dve časti, hornú časť stiahnite dozadu a zaistite gumičkou. Ak vlasy zľahka nalakujete, budú lepšie poslúchať a ľahšie sa upravovať. 
High top ponytail step 2: hairspray

Druhý krok: je čas stiahnuť prednú časť vlasov dozadu

Prednú časť vlasov zdvihnite a naneste bezoplachovú vlasovú kúru. Vlasy prečešte kefou, aby zostali hladké a rovné, potom ich stiahnite dozadu do ďalšieho chvostu. Menší z dvoch chvostov vytiahnite a postriekajte lakom na vlasy.
High top ponytail step 3: concealing hair tie

Tretí krok: chvost dočistite a skúste trik s gumičkou

Dodajte vášmu novému účesu prirodzený vzhľad a originálny doplnok. Gumičku skryjete tak, že menší chvostík obtočíte okolo väčšieho a zaistíte niekoľkými vlásenkami, aby sa nerozpustil.
Vrstvený chvost: finálne úpravy

Štvrtý krok: finálne úpravy vášho nového vysokého chvostu

Zdvihnite vlasy nahor a zospodu použite lak na vlasy. Chvost jemne natupírujte, aby získal väčší objem a hravú a mladistvú ležérnosť. A je to! Zvládli ste krásny nový chvost, ktorý vám teraz môže každý závidieť. A bola to hračka, však?

Vyberať môžete z toľkých chvostov …

Chvosty môžu byť nízke alebo vysoké, podobne ako ten v našom videu s Alexandrou.

  • Nízke chvosty sú neuveriteľne rýchle a ľahké a skvelý trik, aby vám vlasy neprekážali. 
  • Zapletený chvost je ďalším trendy účesom, vďaka ktorému bude váš chvost šik. Ak ide o chvosty, môžete vyberať z nekonečného množstva.  
  • Stočené chvosty sú elegantným spôsobom, ako premeniť jednoduchý nízky chvost na krásny účes pre slávnostné príležitosti. 
  • Chvosty môžu byť nedbalé alebo elegantné – a experimentovanie je hračka. Dokonca i muži s polodlhými až dlhými vlasmi ich sťahujú do chvostov viac než kedykoľvek predtým.
Ponytails for all occasions
 

PREZRITE SI ĎALŠIE ÚČESY, VIDEÁ A NÁVODY

Nájdite inšpiráciu pre nové účesy a vlasový styling pre každý typ vlasov
ĎALŠIE ÚČESY