Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

hygge-domov-interiér

VYZDOBTE SVOJ INTERIÉR PODĽA HYGGE

#HYGGEWITHNIVEA

Už ste počuli o hygge? Radujte sa z maličkostí a zútulnite si svoj domov rovnako ako Dáni.

ZÚTULNITE SI SVOJ DOMOV POMOCOU DEKORÁCIÍ

Pokoj, pohoda a relax budú dýchať z každého kúta vášho domova.
Vedeli ste, že Dáni sú považovaní za najšťastnejších ľudí na svete? Každý rok táto škandinávska krajina zvíťazí v pomyselnej „súťaži šťastia“. Ako to ale Dáni robia? Odpoveď je jednoduchá: hygge!

Aj keď neexistuje žiadna presná definícia hygge, môžete tento pojem preložiť ako stav psychickej i fyzickej pohody a pokoja. Ide o to, užívať si každý okamih života a radovať sa z maličkostí. Nie je to ale len o tom, ako sa správate. Dôležité je, akými vecami sa obklopíte.

Tento štýl života si rýchlosťou blesku získal fanúšikov po celom svete. Zvlášť na jeseň je tento štýl žitia a výzdoby domova ideálny spôsob, ako domov priniesť útulnú a teplú atmosféru. Pozrite sa na naše tipy a objavte všetky krásy hygge! 

ŽITE HYGGE

OBJAVTE VIAC ZO ŽIVOTA HYGGE S NIVEA

HYGGE AKTIVITY, KTORÉ VÁS POHLTIA

hygge-aktivity

Práve ste si vytvorili útulný hygge domov, ktorý vám prináša pohodu a úsmev na perách. Teraz by sme vám radi dali tipy na relaxačné a zábavné hygge aktivity, ktoré prinesú pohodu a pokoj aj do vašej mysle. Urobte si čaj, pohodlne sa usaďte a prečítajte si náš zoznam hygge aktivít.

INŠPIRUJTE SA HYGGE JESENNÝMI OUTFITMI

hygge-jesenné-outfity

Hygge nie je len o dekoráciách, môže sa votrieť aj do vášho šatníka. Pripravte sa na jeseň vďaka našim hygge outfitom. Vybrali sme elegantné a pohodlné kúsky, ktoré si zamilujete. Vydajte sa na cestu dánskeho hygge štýlu.