Jar si žiada detoxikáciu

JAR SI ŽIADA DETOXIKÁCIU

OČISTITE SVOJE TELO S PRÍRODNOU KOZMETIKOU PURE & NATURAL. Privítajte jar kozmetikou, ktorá nezaťažuje vašu pleť a je plná prírodných látok. Rad prírodnej kozmetiky NIVEA Pure & Natural obsahuje z 95 % rýdzo prírodné ingrediencie v bio kvalite. Prečítajte si, ako vďaka prípravkom NIVEA detoxikovať svoju pleť a telo pred nástupom prvých jarných lúčov.

Privítajte jar s krásnou pleťou

Odstráňte nečistoty

Ako prvé odstráňte nečistoty a odumreté bunky

Základom jarnej detoxikácie je dôkladné odlíčenie a vyčistenie pleti. Začnite Čistiacim pleťovým mliekom a Osviežujúcou čistiacou pleťovou vodou, ktoré odstránia zvyšky líčidiel, uzavrú póry a tonizujú pleť. Potom začnite s ďalšou starostlivosťou, ktorá zaistí pleti hydratáciu a svieži vzhľad.

Rad prírodnej kozmetiky NIVEA Naturally Good obsahuje z 99 % rýdzo prírodné ingrediencie, a preto vám pomôže privítať jar s krásnou pleťou vďaka starostlivosti arganového oleja, zeleného čaju a aloe vera.


AKO NA JAR NAŠTARTOVAŤ ORGANIZMUS?

Mrkva

ZARAĎTE DO SVOJHO JEDÁLNIČKA VIAC BIELKOVÍN A ZELENINY

Pokojne začnite pozvoľna, treba zeleninovými šalátmi na večeru. Do nich pridajte čerstvé obilné klíčky alebo lístky mladej púpavy.
Smoothie

VEĽA PITE - PREDOVŠETKÝM OBYČAJNÚ VODU

Okrem obyčajnej vody odporúčame obohatiť svoj pitný režim o zeleninové šťavy nabité vitamínmi a bylinkové čaje. Na jar vás osvieži čaj z čerstvej mäty alebo medovky.
Masáž

NAVŠTÍVTE SAUNU ALEBO SA OBJEDNAJTE NA MANUÁLNU LYMFODRENÁŽ

Zbavíte telo odpadových látok, otužíte telo a naštartujete ho pre ľahšie chudnutie alebo odbúravanie celulitídy.

DETOXIKÁCIA PLETI

Počas dňa

Ráno na pleť naneste Rozjasňujúci denný krém Naturally Good a miesto klasického roztierania skúste krém vklepávať. Podporíte prekrvenie pokožky a tým i jeho blahodarné účinky. Pleť potom bude celý deň svieža a skvele hydratovaná. Arganový olej, aloe vera a obsah bez parabénov, silikónov či syntetických farbív zaručí, že denný krém pomôže i citlivej pokožke.

Arganový olej
Aloe Vera

OSVIEŽUJÚCA STAROSTLIVOSŤ PRE POKOŽKU CELÉHO TELA

Nesústreďte sa len na rozžiarenie tváre, ale myslite i na starostlivosť o celé telo. Ľahké telové mlieko Aloe & Hydratation s upokojujúcim aloe vera sa okamžite vstrebáva a uzamyká v pokožke často chýbajúcu hydratáciu. Prirodzenú detoxikáciu podporíte nanášaním telového mlieka krúživými masážnymi pohybmi. Aktivujete tak mikrocirkuláciu látok v pokožke, telové mlieko sa lepšie vstrebe a koža bude elastickejšia a hladšia.

Dajte šancu prírode a buďte na jar ešte krajšia, než v zime!
Detoxikace pokožky