sprchovanie

Ktorý sprchový gél je pre vás ten pravý?

Starostlivosť o pokožku, ktorá robí dobre telu i duši Preferujete hebkosť alebo hydratáciu? Sviežosť alebo ovocnú vôňu? V NIVEA nájdete celý rad produktov – od sprchových gélov cez sprchové oleje a tekuté mydlá až po krémové telové mlieka do sprchy. Ale viete, ktorý z nich vybrať pre svoju pokožku?

Podľa čoho sprchový gél vybrať?

Niekto chce mať po kúpeli alebo sprche pokožku intenzívne hydratovanú, zatiaľ čo iný vyžaduje vlnu osvieženia – hlavne ráno. Veľká časť z nás zase vníma čas strávený v sprche či vani ako relaxáciu. A niektorí chcú očistu i hydratáciu spojiť do jedného kroku. Preto NIVEA vyvinula produkty pre každú z týchto potrieb. Čo od sprchy alebo kúpeľa očakávate vy?

Ovocný, osviežujúci alebo ošetrujúci? Siahnite po tom správnom géle

  • Efektívna očista pokožky i kúzelné rozmaznávanie zmyslov: s NIVEA nájdete ten správny produkt, nech sú vaše požiadavky akokoľvek prísne.
  • Predstavujete si v sprche, že skočíte do chladivej vody? Máte radi ovocné citrusové vône a hľadáte ráno poriadnu porciu sviežosti, ktorá by prebudila vaše telo i zmysly? Potom sú pre vás povzbudzujúce a osviežujúce sprchové gély to pravé. Vyskúšajte gély s vôňou exotického ovocia, osviežujúcich vôní kvetín alebo chladivou vôňou oceánu: napríklad napríklad Osviežujúci Sprchovací gél Fresh Blends Apricot vás vráti späť do letných dní. S revitalizujúcou vôňou citrónovej trávy alebo lekna zase prichádzajú gély, ktoré počas sprchovania zároveň hydratujú. Vyskúšajte NIVEA Sprchový gél Lemongrass & Oil alebo NIVEA Sprchový gél Waterlily & Oil. Vaša pokožka získa nielen pocit sviežosti, ale aj jemnú starostlivosť.
  • Sebaistý štart do nového dňa? Vyskúšajte niečo nové!
  • Ak pre vás sprchovanie znamená niečo viac než len očistu, potom siahnite po produkte, ktorý vás bude počas sprchovania rozmaznávať. Odmeňte seba i svoje telo a použite niektorý zo sprchových gélov od značky NIVEA. Zmyselné vône okvetných lístkov si doprajete vďaka NIVEA Ošetrujúcému sprchovému gélu Rose & Almond Oil, kúpeľ v oslňujúcej žiari diamantov vyskúšate s NIVEA Sprchovým gélom Diamond & Argan Oil. Osviežujúcemu zloženiu potom kraľuje NIVEA Ošetrujúci sprchový gél Hawai Flower & Oil s jemnými olejovými perličkami, ktoré vás budú pri sprchovaní rozmaznávať.


Intenzívna hydratácia: Ktorý z gélov pomôže poraziť suchú pokožku?

Chcete svoju pokožku hydratovať? Začnite pri sprchovaní! Siahnite napríklad po NIVEA Ošetrujúcom sprchovom géle Creme Soft, Creme Sensitive alebo po NIVEA sprchovom oleji Natural. Tieto gély obsahujú cenné látky ako napríklad výťažok z harmančeka alebo mandľový olej.

Užite si sprchu, ktorá vás prebudí!

Striedanie studenej a teplej vody: Super tip pre ospalcov i športovcov

Leňošíte najradšej v horúcej sprche? Potom rozhodne nie ste samy! Okolo 70 % žien dáva prednosť sprchovaniu vo vode, ktorá má príjemne vysokú teplotu. A tých zvyšných 30 %? To sú odvážlivci, ktorí praktizujú alternatívny spôsob sprchovania – striedanie teplej a studenej vody. Taký mix stimuluje krvný obeh a posilňuje imunitný systém. Navyše vypína pokožku a premení ju na zdravú a žiarivú. Za nás jednoznačne odhalenie jedného z tajomstiev krásy. Začervenanie pokožky a zlá nálada – toto vôbec nepoznajú ženy, ktoré na seba počas sprchovania púšťajú striedavo teplú a studenú vodu. Navyše ich tento rituál ráno skvelo preberie. Alternatívny spôsob očisty takisto skvelo funguje po namáhavom športovom výkone – pomáha totiž svalovej regenerácii. Teplá a studená voda tiež telu umožňuje uvoľniť sa po celodennom napätí a pomôže rýchlejšie zaspať, a to predovšetkým, ak skončíte pri studenej fáze a ihneď potom sa zabalíte do teplej prikrývky.

A ako si môžete sprchovanie ešte viac spríjemniť? Samozrejme, použitím sprchového gélu NIVEA, ktorý bude zodpovedať vašim prianiam a potrebám.


in shower lotion

Pokožka, ktorá sa cíti jednoducho skvelo. Vďaka telovému mlieku do sprchy

Už ste niekedy skúsili obliecť si hodvábnu blúzku hneď po sprche? S NIVEA telovým mliekom do sprchy bude pokožka hladká a jemná ako po použití krému. Len s jedným rozdielom – s obliekaním už nemusíte čakať na to, až sa klasické hydratačné mlieko vsiakne do pokožky.


Revolúcia v sprchovaní: Starostlivosť o pokožku počas mihnutia oka

Používanie NIVEA telového mlieka do sprchy je tou najkratšou a najjednoduchšou cestou k hydratácii. Aplikovať ho môžete, zatiaľ čo si doprajete relax v sprche. Vaša koža ho vstrebe ihneď po nanesení a rozhodne na nej nezostanú lepkavé stopy ani mastný film. Vybrali sme pre vás tie najlepšie z radu telových mliek do sprchy – pre každý typ pokožky zvlášť.
po opalovanie

Osviežujúce mlieko po opaľovaní do sprchy - najlepšie na dovolenku pri vode

Odchádzate z pláže sa západom slnka a nezostáva vám veľa času venovať pokožke dávku hydratácie medzi sprchou a posedením s priateľmi v záhradnej reštaurácii? Máme pre vás jednoduché riešenie Výživné telové mlieko do sprchy. Už v sprche osvieži a upokojí slnkom podráždenú pokožku.

Praktické, rýchle, jednoduché

Iba 20 % žien po sprchovaní používa výrobky o pokožku tela, hoci práve tento krok je kľúčový pre to, aby vaša pokožka bola jemná a hebká. Dôvodom nie je iba nedostatok času ráno, ale aj ten nepríjemne lepkavý pocit, ktorý niektoré krémy zanechávajú na koži.

Vďaka revolúcii v hydratovaní od značky NIVEA práve tento problém odpadá. Hydratovanie pokožky je teraz jednoduché a hlavne rýchle. Takže sa môžete bez čakania obliecť. A názov novinky? NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy. Výber vône záleží len na vás. Vďaka jedinečnému zloženiu aktivovanému vodou sú mlieka uspôsobené na nanesenie už počas sprchovania – ihneď po omytí sprchovým gélom. Hydratácia sa tak stane súčasťou každodenného sprchového rituálu, a to bez dodatočného použitia ďalších hydratačných produktov. Po osušení totiž vaša pokožka zostane nádherne hladká.
product-stage