Vrásky na krku

Omlaďte svoj vzhľad a vyhlaďte vrásky na krku

Objavte prírodné cesty na omladenie partií krku.
Mnoho žien nevenuje dostatočnú pozornosť starostlivosti o citlivú oblasť krku. Práve krk ale často prezradí váš vek. Zistite, ako si udržať mladistvý vzhľad a mať dekolt i krk v perfektnej kondícii.

Kde sa vzali vrásky na vašom krku?

Odhaľte príčiny vzniku vrások a objavte účinné produkty, ktoré chránia chúlostivú oblasť krku a dekoltu.

Čo spôsobuje vrásky na krku?

Vrásky sa objavujú, keď dôjde k poškodeniu spojivového tkaniva a podkožného tuku. V porušenom tkanive sa vytvárajú priehlbeniny, do ktorých poklesne vrchná vrstva kože, a tak vzniká vráska. 

Vrásky na krku môžu byť spôsobené aj horšou hydratáciou pokožky alebo môžu vzniknúť ako dôsledok zlého životného štýlu. Veď fajčenie, nedostatok spánku, ale i dehydratácia majú vplyv na celkový stav organizmu, a to vrátane pokožky.

Vrásky na krku, samozrejme, nepredstavujú pre zdravie žiadne riziko, väčšina žien sa im však s radosťou vyhne.

Starostlivosť o chúlostivú pokožku krku, ktorú už dnes zaradíte do svojej dennej rutiny, môže v budúcnosti znamenať výrazné plus v boji za mladistvý vzhľad. Skrátka, až sa vás starnutie opýta, ako ste sa o svoju pokožku starali, nebudete musieť hľadať výhovorky.

Najlepšie tipy pre redukciu vrások okolo krku

Ošetrujte svoju pokožku a sledujte, ako vám s postupným vyhladzovaním vrások pribúda sebavedomie. Konečne môžete zo skrine vytiahnuť odvážnejšie kúsky!

Čistenie pleti a hydratácia

Aby ste predošli vzniku vrások, venujte pokožke svojho krku každodennú starostlivosť.

Vyberte si na každodenné čistenie taký čistiaci prostriedok, ktorý pleť nevysušuje a zanecháva ju jemnú a napriek tomu starostlivo vyčistenú.

Skvelou voľbou je NIVEA Jemná ošetrujúca micelárna voda. Dôkladne vyčistí suchú pleť a zanecháva ju hydratovanú.


Slová múdrej ženy

"Chcem zostarnúť bez kozmetických úprav… Chcem mať dosť odvahy na to, aby som bola oddaná tvári, ktorú som stvorila." Marilyn Monroe

Zbavte sa vrások na krku vďaka produktom NIVEA

Rady a tipy pre vás