ochrana pokožky & naša transparentnosť

OCHRANA POKOŽKY & NAŠA TRANSPARENTNOSŤ

JEDNA POKOŽKA. JEDNA PLANÉTA. JEDNA STAROSTLIVOSŤ.

OCHRANA POKOŽKY & NAŠA TRANSPARENTNOSŤ

Udržateľný spôsob života rieši čoraz viac ľudí, a to nielen čo sa týka módy a potravín. Stále častejšie sa skloňuje aj oblasť ošetrujúcej kozmetiky. My sme nielen fanúšikom týchto aktivít, ale neustále pracujeme na tom, aby aj naše produkty patrili do kategórie „udržateľných“. A to ako z pohľadu ich zloženia, tak aj balenia

Už viac ako 100 rokov naši experti skúmajú, ako fungujú jednotlivé procesy našej pokožky a pleti. To im pomáha pri vývoji ďalších a ďalších produktov, ktoré dnes používajú ľudia na celom svete. Chceme, aby naše výrobky boli čo najviac šetrné nielen k vašej pokožke a pleti, ale aj k prostrediu, v ktorom všetci žijeme. Preto neustále vylepšujeme ich zloženie. Dbáme na to, aby ingrediencie boli čo najviac ekologické, pochádzali zo zodpovedných zdrojov a nemali negatívny vplyv na životné prostredie. Tým chránime vás aj našu planétu.

Jedným z cieľov NIVEA je, aby zloženie našich produktov bolo bezpečné, šetrné k životnému prostrediu, ale zároveň stále spĺňalo vysoké očakávania našich zákazníkov.

Je pochopiteľné, že chcete vedieť, aké je zloženie vašich obľúbených produktov. Vyznať sa v jednotlivých názvoch a skúmať, či sú ingrediencie živočíšneho alebo rastlinného pôvodu, ale môže byť niekedy vyčerpávajúce. Rovnako tak ako vyhľadávanie toho, či je kozmetika vegánska, alebo aké obsahuje ekologické zložky. Záujem o tieto informácie ale rastie. 

V NIVEA je pre nás zásadné, aby zákazníci vedeli o zložení našich produktov úplne všetko. Preto je zloženie nielen na obaloch produktov, ale aj online na našich webových stránkach. Pozrieť sa naň môžete kedykoľvek. A odkiaľkoľvek.  

A ďalším dobrým príkladom našej transparentnosti je aj zoznam ingrediencií, ktorý nájdete na našom webe od roku 2020. Ponúka jednoduché a zrozumiteľné informácie o takmer 600 ingredienciách, ktoré používame v našich produktoch. 

sustainable skincare ingredients

Jedna pokožka. Jedna planéta. Jedna starostlivosť.

Čo sa týka spojenia udržateľnosť a NIVEA, chceme k vám byť stopercentne transparentní a úprimní. Nenašli ste tu odpoveď? Navštívte nás na webe Beiersdorf v sekcii Udržateľnosť. Čaká tam na vás množstvo ďalších odpovedí.