Ako je NIVEA prepojená s prírodou

Dotyk z nás robí človeka

Vďaka dotyku viac vnímame veci okolo nás i seba samých. A k tomu, aby sme sa mohli dotýkať okolitého sveta, ale aj seba navzájom, nám každý deň pomáha naša pokožka. Inak tiež najväčší orgán nášho tela.


Aby pozitívnu silu ľudského dotyku vnímal aj svet okolo nás...

Značka NIVEA verí v silu dotyku. Preto sa snažíme vyrábať také výrobky, ktoré vám pomôžu cítiť sa vo svojom tele dobre a užívať si život spolu s ostatnými ľuďmi okolo vás. Našej pokožke sa snažíme čo najlepšie porozumieť. Preto neustále skúmame, ako nás spája s okolitým prostredím. Alebo napríklad to, ako ju ovplyvňuje naša strava a emócie. Vďaka týmto poznatkom potom môžeme vytvárať výrobky, vďaka ktorým je pleť zdravá a krásna.

Tým ale naše poslanie nekončí. Rovnako ako na našej pokožke nám záleží aj na svete okolo nás. Preto sa pri všetkom dianí a počas výroby snažíme o minimum odpadu a úzko spolupracujeme s odborníkmi na životné prostredie. Prispievať k vytvoreniu zdravej planéty je pre nás rovnako dôležité ako vyvíjať produkty, vďaka ktorým je pokožka krásna a zdravá.


6 KROKOV K VÄČŠEJ UDRŽATEĽNOSTI


TRI PILIERE NIVEA UDRŽATEĽNOSTI

Odhaľte tajomstvo správnej starostlivosti nielen o vašu pokožku, ale aj o našu planétu. Všetky dôležité informácie sme pre vás pripravili prehľadne a na jednom mieste

Pokožka na prvom mieste

Na bezpečnosti našich produktov nám záleží. Zistite, čo všetko NIVEA robí, aby bola vaša pokožka chránená, zdravá a zároveň v harmónii s prírodou. Povieme vám viac o našich záväzkoch aj pôvode ingrediencií, ktoré používame.

Pokožka je náš svet

Vedeli ste, že značka NIVEA sa usiluje o udržateľnosť pri každom našom kroku? Od nákupu ingrediencií cez výrobu a balenie až po recykláciu obalov.

Úprimnosť & Transparentnosť

Na tajnosti u nás nenatrafíte: Zistite všetko o našich hodnotách – od kódexu cez spoločenské záväzky až po spoločné projekty a ďalšie aktivity.

SLOVNÍČEK INGREDIENCIÍ