Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

NIVEA MEN DEEP

Uspokojte sa len s tým najlepším výkonom.
Ako NIVEA DEEP

Vyskúšajte nový rozmer mužskej starostlivosti

Oficiálny sponzor

SPOJTE SILY S VÍŤAZMI

logo

Víťaz španielskej Primera División, jediný obhajca prvenstva v Lige majstrov a držiteľ posledného Superpohára UEFA. Real Madrid víťazí na futbalovom ihrisku, NIVEA MEN zase v starostlivosti o mužskú tvár a telo.

Užite si spojenie dvoch expertov a navštívte s nami najúspešnejší klub súčasnosti.

Nový rad NIVEA MEN

Výrobky, ktoré stoja za skutočným víťazstvom

Ako to, že stále víťazia? Byť druhí nie je pre hráčov Realu Madrid možnosť. Neustále posúvajú hranice svojho výkonu a s každým zápasom dokazujú, že môžu byť ešte lepší. A sebavedomejší. Kľúč k úspechu spočíva v stanovených cieľoch. A to pre vás platí tiež. Len čo si raz niečo zmyslíte, nič vám nesmie stáť v ceste. Neustále zvyšujete svoje nároky a chopíte sa každej príležitosti. Odhodlanie vás ťahá dopredu. A presne pre takýchto mužov sme stvorili výrobky DEEP. Podporujeme majstrovské výkony hráčov tímu Real Madrid, ale aj tie vaše – každodenné, ale o nič menej dôležité. Vieme totiž, že keď budete sami so sebou spokojní, dokážete viac.

Vyskúšajte ich na vlastnej koži

Pocit úplnej čistoty. Aj keď ide do tuhého

Maximálny výkon predvádzate každý deň. Chcete sa pritom cítiť neustále svieži? Zvoľte výrobky DEEP. Obsahujú špeciálnu antibakteriálnu formulu s čiernym uhlím, ktorá nečistotám nedá šancu. Ale nielen to. Sú tiež obohatené o príťažlivú vôňu s modernými tónmi tmavého dreva, ktorá po vás zanechá dojem. Hlboký dojem.

NIVEA MEN DEEP Deodorants

OCHRANA PROTI POTENIU

Futbaloví hráči na to majú 90 minút, vy ale svoj maximálny výkon predvádzate celý deň. A práve preto potrebujete ochranu proti poteniu, ktorá trvá. Dokonca až 48 hodín. NIVEA DEEP antiperspirant v spreji aj guľôčkový antiperspirant obsahujú účinnú formulu s čiernym uhlím, ktorá si poradí s baktériami aj zápachom. Ich mužná vôňa vám dodá sebavedomie a zaistí pocit sviežosti aj počas tých najnáročnejších okamihov.


HLADKÉ OHOLENIE

Svojím odhodlaním dokážete čeliť všemožným nástrahám, pred ostrím žiletky vás ale ochránia len kvalitné produkty na holenie. NIVEA DEEP gél na holenie a pena na holenie zmäkčia vaše fúzy, pripravia pokožku na holenie a zabezpečia jednoduchý sklz holiaceho strojčeka. Už žiadne podráždenie – vaša tvár bude ako pod ochranným štítom! Formula s čiernym uhlím navyše pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale žiarila, a voda po holení ju upokojí a osvieži. Výrobky DEEP vás nenechajú v štichu.

NIVEA MEN DEEP Shaving

NIVEA MEN DEEP Shower gel

OSVIEŽUJÚCI KÚPEĽ 

Máte rád výzvy, ale niekedy je toho aj tak trochu veľa? To chce vyčistiť hlavu. Ale najskôr tiež pokožku celého tela. Sprchový gél DEEP obsahuje mikročastice prírodného ílu, ktoré na seba účinne nabaľujú nečistoty a pokožku čistia do hĺbky. Príťažlivá svieža vôňa povzbudzuje zmysly a lipne na pokožke dlhú dobu. Jediná sprcha niekedy dokáže divy.

STAROSTLIVOSŤ O VLASY

Nielen vrcholoví hráči sa môžu chváliť osobitým účesom! Doprajte svojim vlasom jedinečnú starostlivosť a dajte všetkým najavo, že žiarivá hriva nie je len pre futbalové hviezdy. Šampón DEEP obohatený o elektrolyty a čierne uhlie vám pomôže zbaviť sa prebytočného kožného mazu a vlasy zanechá perfektne čisté a svieže. O vlasy aj pokožku hlavy bude skvele postarané.

NIVEA MEN DEEP Hair Care

ZISTITE, AKO SA HRÁČI REALU MADRID PRIPRAVUJÚ S NIVEA MEN

Vitajte na štadióne

VITAJTE NA SANTIAGO BERNABÉU

Prebehnite sa po trávniku madridského štadiónu. Až s revom plných tribún rozhodnete zápas svojím gólom, odmeníme vás výletom do luxusných šatní. Naše 360° videá vás rýchlo vtiahnu do hry!

Choďte do toho naplno

Silu máte hlboko v sebe. Siahnite si po ňu

GO REAL GO DEEP

S trochou odvahy a so správnou starostlivosťou v ruke sa môžete dostať až za hranice svojich možností. Choďte úspechu naproti:

  • Nikdy sa nezľaknite nového a neznámeho. Majte na pamäti, že naozajstný úspech vždy čaká za hranicou komfortnej zóny.
  • Pripadá vám, že ste chytení na potkaních pretekoch? Podniknite niečo spontánne hneď teraz. Zvolajte kamarátov a vyrazte von alebo napríklad zasväťte celú noc Xboxu.
  • Chýba vám motivácia k práci? Myslite na to, čo budete robiť, keď ju dokončíte. Čím skôr sa do nej pustíte, tým skôr to bude.
  • Neúspech nie je, keď sa vám niečo nepodarí alebo niečo pokazíte. Jediným neúspechom je, keď sa prestanete snažiť.