Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Krémy na ruky od A po Z. Pre ruky ako v bavlnke

Krémy na ruky od A po Z - Pre ruky ako v bavlnke

Hydratácia, to je najkratšia cesta k hodvábne jemnej pokožke.

Túžite po rukách, ktoré váš partner nebude chcieť pustiť? Objavte s NIVEA spôsob, ako čo najrýchlejšie premeniť suché a popraskané ruky na hebký zamat.

Ošetrujte svoje ruky každý deň...

... pretože pokožku našich rúk denne vystavujeme častému umývaniu, prechodom z tepla do zimy, suchému vzduchu z klimatizácie a ďalším vplyvom.

Pokožka 100x inak: Ako vyzerá tá na rukách?

Naša koža nie je všade rovnaká. Na niektorých častiach tela je hrubšia, na iných tenšia. Niektoré miesta sú dobre hydratované, inde sa často tvoria šupinky a prasklinky.

Na dlaniach je koža hrubšia a väčšinou nemáme žiadne zvláštne ťažkosti ju udržať mäkkú. Teda ak sme práve nedokončili ťažkú prácu – napríklad s čistiacimi prostriedkami. Takto jednoduché to ale rozhodne nie je s pokožkou na chrbte rúk. Tá je dokonca tenšia ako pokožka tváre. Často sa teda stáva, že je podráždená, začervenaná, suchá a šupinatá. A práve preto by sme jej mali venovať viac pozornosti.

K najlepším pomocníkom patria krémy na ruky. Tie pomôžu ako s drsnými dlaňami, tak so suchými a začervenanými chrbtami rúk.
To najdôležitejšie, čo by ste mali vedieť o manikúre: Starostlivosť o ruky a nechty.

Prečo je dôležité ošetrovať svoje ruky?

Prečo je dôležité ošetrovať svoje ruky?

Zo všetkých častí najviac ošetrujeme svoju tvár. Veď práve tú ostatní vidia v každej situácii. Krémy proti vráskam aj denné a nočné krémy sú pre nás samozrejmosťou. A kvôli práci a chemikáliám sa prvé príznaky starnutia prihlásia mnohokrát skôr ako na tvári.

Volajú vaše ruky SOS? Stavte na účinný krém

Volajú vaše ruky SOS? Stavte na účinný krém

Pokožka na chrbte ruky sa potýka ešte s jednou ťažkosťou. Vrstva tuku pod ňou je sotva viditeľná, preto sú ruky v tomto mieste náchylné k vysúšaniu a praskaniu. NIVEA Ľahký krém na ruky Express Care vytvorený pre takúto pokožku dokáže hydratovať bez lepivého a mastného pocitu.

Čas sa nedá zastaviť. Spomaliť ho ale vieme

Vyberte si ten najvhodnejší krém na ruky podľa typu vašej pokožky a vyskúšajte tiež skvelý recept na domáci peeling, ktorý bude hotový do 1 minúty.

Domáci peeling na ruky. Vyskúšajte super postup

Domáci peeling na ruky. Vyskúšajte super postup

Domáci peeling odstráni odumreté kožné bunky a vašim rukám zaistí krásny vzhľad. Zmiešajte 1 lyžicu hrubej morskej soli a 2 lyžice NIVEA spevňujúceho telového oleja Q10 plus. Dôkladne zložky spojte, votrite do pokožky a zmyte vlažnou vodou. Ruky budú hebkejšie a krém sa lepšie vstrebe.

NIVEA Modré Tipy

NIVEA Creme je parťákom slovenských rodín už po niekoľko generácií. A preto pre vás máme rad Modrých Tipov, ktoré Vám uľahčia každodenné starosti. Pozrite sa, ako si poradiť so suchými rukami!

Ako na suché ruky?

Kúra pre popraskanú kožičku