Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Objavte ten správny hrebeň pre váš typ vlasov

Viete, ako si správne vybrať hrebeň?

Pomôžeme vám nájsť ten správny pre váš typ vlasov.

Zbavte sa zlých návykov pri starostlivosti o vaše vlasy. Poradíme vám, ako ich ošetrovať, aby boli zdravé a krásne.

Ako si správne česať vlasy od A po Z

Niečo také obyčajné, ako je hrebeň na vlasy, môže doslova zmeniť váš celkový vzhľad. Objavte, aký je pre vás ten pravý.

Prečo je také dôležité, česať si vlasy?

Všetky si určite pamätáme na časy, kedy nám mamičky rozpletali strapaté vlasy a my sme so slzami v očiach hrdo držali. Hlavným dôvodom, prečo si česať vlasy, je teda snaha predísť zamotaniu. Tiež ich tým udržiavame zdravé a silné.
Mastia sa vám vlasy príliš? Aj tu môže pomôcť správne česanie. Pri ňom totiž dochádza k rovnomernému rozdeľovaniu vlasového oleja. Ak si vlasy češete príliš často, môže dochádzať k jeho nadmernej tvorbe. My však vieme, ako sa mastných vlasov zbaviť raz a navždy

Môže sa stať, že si vlasy prečešete?

mlada zena cese svoje vlasy

Každá minca má dve strany. A to platí aj pri česaní.
Nadmerným česaním by totiž mohlo dôjsť k narušeniu štruktúry vlasu. Ak máte kučeravé vlasy, mohli by postupom času zmeniť svoj tvar. V extrémnych prípadoch môže časté česanie spôsobovať stenčenie vlasov a ich vypadávanie.

Pravda ukrytá v slovách

investujte do svých vlasov

Investujte do svojich vlasov, je to korunka, ktorú nikdy neskladáte.

Správny hrebeň pre kučeravé vlasy

Vyberáme správny hrebeň

Kučeravé vlasy sú krásne. Aby krásne zostali za každých okolností, je potrebné ich správne ošetrovať.
Po umytí ich ešte v sprche opatrne prečešte hrebeňom so širokými zubami. Zabránite tak ich poškodeniu a predídete strapateniu.

Vyberáme správny hrebeň

Ak ide o objem vlasov, je okrúhla kefa vždy tou správnou voľbou. Či už máte jemné, silné, rovné alebo kučeravé vlasy, vždy si s nimi poradí. Aby ste udržali skvelý objem po celý deň, vyfúkajte vlasy na záver studeným vzduchom a finálne účes zafixujte Lakom na vlasy Diamond Volume Care.

Zlatou strednou cestou sú ploché hrebene. Využiť ich môžete nielen pri rozčesávaní, ale aj pri fénovaní. Navyše s nimi zvládnete vytvoriť takmer akýkoľvek účes.

Máte poškodené vlasy? Siahnite po tunelovom hrebeni. Pri fénovaní sa vďaka dieram na jeho zadnej strane horúci vzduch rozprestrie a vaše vlasy nie sú vystavované takému teplu. Aby sa vlasom navrátil lesk a sila, vyskúšajte Ošetrujúci šampón Hairmilk Natural Shine

česanie

Všetko, čo potrebujete vedieť o česaní

Zistite, ako vďaka správnej starostlivosti premeniť spľasnuté a matné vlasy na vašu pýchu.

Čo je dobré vedieť pri výbere hrebeňa

Skôr než si začnete vyberať hrebeň, je dobré vedieť, aký typ vlasov máte.

Ak máte riedke vlasy a chcete zväčšiť ich objem tupírovaním, najlepšie vám poslúži hrebeň na tupírovanie, ktorý má jeden rad veľmi úzkych zubov natesnaných blízko pri sebe.

Máte vlasy husté a potrebujete ich trochu skrotiť? Riešením je pre vás plochá kefa. 

Šampón a hrebeň idú ruka v ruke

žena mijuci sve vlasy

Správne umývanie vlasov je rovnako dôležité, ako ich česanie. Viete, aké sú 3 najčastejšie chyby pri umývaní vlasov a ako sa ich vyvarovať? Hlavnú úlohu hrá správny výber šampónu. My odporúčame napríklad Ošetrujúci šampón Volume Care, ktorý vlasy vyživí a chráni pri rozčesávaní.

3 rady, vďaka ktorým budú vaše vlasy zdravšie

  1. Pri umývaní vlasov používajte kondicionér. Vlasy sa po ňom budú lepšie rozčesávať a končeky vlasov sa nebudú toľko štiepiť.
  2. Nikdy nerozčesávajte vlasy, ak sú ešte mokré. Ľahko by sa polámali. Ak máte kučeravé vlasy, použite hrebeň so širokými zubami na ich prevzdušnenie.
  3. Vlasy češte od končekov a postupne prečesávajte. Zabránite tak ich polámaniu

 

3 TRIKY PRE KRÁSNE A ŽIARIVÉ VLASY

Vedeli ste, aký dôležitý je pre vaše vlasy správny výber kefy? Pozrite sa na video a zistite ďalšie zaručené triky pre žiarivú hrivu.

Naše rady pre vás