Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Naučte sa s nami upliesť rybí vrkoč

Rybí vrkoč: Nadčasový účes, ktorý vytvoríte za okamih

Jednoduchý návod krok za krokom

V roku 2015 sa stal rybí vrkoč vôbec najpopulárnejším typom vrkoča. Nie je pritom nijako zložitý a skúsiť môžete hneď niekoľko variácií. Postupujte podľa nášho návodu a v priebehu chvíle môžete byť jeho hrdou nositeľkou aj vy!

Ležérny, dômyselný a očarujúci. Zabodujte s rybím vrkočom

Bežný alebo amazonský vrkoč je fajn. Keď ale zatúžite po zmene, je čas pátrať po ďalších variáciách. Čo tak vyskúšať rybí vrkoč, vďaka ktorému zabodujete na pracovnej schôdzke i večernej párty? Stačí chvíľka a je hotovo!

Fishtail Braid

Ľahko a voľne zapletený rybí vrkoč vyzerá vždy výborne. Len čo pochopíte princíp zapletania, pravdepodobne zanevriete na klasický vrkoč, ktorý je skoro rovnako zložitý!

S rybím vrkočom budete za hviezdu

Rybí vrkoč si veľa žien obľúbilo pre jeho jednoduchosť, ležérnosť, ale zároveň primeranú eleganciu. Keď si hotový rybí vrkoč elegantne hodíte bokom a necháte ho splývať na ramene alebo chrbte, len málokto sa za vami neotočí. Budete proste neprehliadnuteľné! A čo je najlepšie? Za nádherným účesom nestojí veľká námaha a zručnosť, ako by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Presvedčte sa o tom s nami.

Jeden účes, veľa hravých variácií

Ak rada experimentujete, môžete skúsiť variovať aj rybí vrkoč. Pozrite sa, čo napríklad môže vzniknúť!

A ide to ešte inak. Čo napríklad napoly utiahnutý vrkoč?

  • Pevný a lesklý rybí vrkoč – chcete pôsobiť dokonale elegantne a mať každý vlas na svojom mieste? Pripravte si rovnú cestičku uprostred hlavy hrebeňom a pri motaní vrkoča pramene pevne uťahujte. Týmto spôsobom dokonale vynikne ich sila a lesk. Ak nemáte dostatočne poddajné vlasy, vyskúšajte NIVEA Stylingový Primer Straight, ktorý vám pomôže vykúzliť uhladený účes.

  • Ak máte radšej nadýchanejšie a voľnejšie účesy, pleťte svoj rybí vrkoč nie uprostred hlavy, ale na vybranej strane. Úplne prirodzene vám nakoniec skĺzne cez rameno vpred a vytvorí zaujímavý kontrast viazaného spodku a na voľnejšieho zvršku.

  • Ďalšou možnosťou je pliesť tak voľne, ako to len vaše vlasy dovolia. Tak, aby vrkoč držal, ale zároveň pôsobil trošku ledabolo. Nepotrvá to dlho a kolegyňa aj kamarátky sa vás budú pýtať, ako ste dokázali vytvoriť taký nádherný trendy účes.

Odporúčame