Súťaž o 100 EXPERTNÝCH čistiacich gélov pre dokonalý mejkap!

Základom každého líčenia je dokonale čistá pleť. Vyskúšajte novinku a váš mejkap bude ešte dokonalejší!

SÚŤAŽ

Vyhrajte NOVINKU pre dokonalý mejkap a získajte 15 bodov k tomu!

Túžite po dokonalom mejkape? Potom by ste nemali zabúdať na správne čistenie pleti. NIVEA prichádza s novinkou, ktorá vám pomôže dosiahnuť ešte lepšie výsledky pri líčení. Že by ste mali svoju pleť každý večer čistiť, iste viete. Čo ale možno neviete, je, že i pred líčením treba pleť vyčistiť a premasírovať. Stavte na nový NIVEA Expertný čistiaci pleťový gél s MicellAIR komplexom a nechajte sa prekvapiť, aká hebká a hydratovaná bude vaša pleť. 

 

POZOR! Práve TERAZ hľadáme 100 členiek NIVEA klubu, ktoré obdarujeme novým Expertným čistiacim pleťovým gélom & Expertnou dvojfázovou micelárnou vodou!

 

A to nie je všetko. Každú členku odmeníme 15 bodmi za účasť a dúfame, že sa vďaka týmto bodom priblíži zaslúženej odmene alebo mesačnej výhre. Zapojiť sa do súťaže je naozaj jednoduché, stačí sa prihlásiť do NIVEA klubového účtu, vyplniť formulár nižšie a držať si palce, nech sa na vás usmeje šťastie pri žrebovaní.

Súťaž prebieha do 20. 9. 2020, pravidlá súťaže nájdete tu.


REGISTRÁCIA

Registračný formulár

Ak chcete pokračovať, musíte sa prihlásiť do svojho klubového účtu!


INOVÁCIA

PRE EŠTE KRAJŠÍ MEJKAP

Mejkap je jeden veľký svet plný farieb, štýlov a produktov, ktoré sa medzi sebou prelínajú. Starostlivo vyberáme jednotlivé produkty, vďaka ktorým je náš mejkap precízny, ale už sa tak nesústredíme na to, kde sa to všetko začína: na našu pleť.

 

Stav pleti má pritom najväčší vplyv na to, aký bude váš výsledný mejkap. A práve preto je NIVEA Expertný čistiaci pleťový gél s micelárnym komplexom ideálnou voľbou, ako zaistiť bezchybnú pleť, vďaka ktorej bude váš mejkap žiariť ešte dokonalejšie a dlhšie než kedykoľvek predtým. Micelárny komplex pleť vyčistí, drobné peelingové čiastočky ju zbavia odumretých kožných buniek a kyselina mliečna sa postará o vyhladenie pokožky.


NOVINKA

Expertný čistiaci pleťový gél s MicellAIR komplexom

KDE SA KÚZLENIE ZAČÍNA:

NIVEA-MicellAIR-čistiaci-pleťový-gél-micellAIR

MicellAIR® komplex šetrne zbavuje pleť nečistôt a mazu, ktoré sa na nej usadili počas noci.

 

NIVEA-MicellAIR-čistiaci-pleťový-gél-kyselina-mliečna

Kyselina mliečna a peelingové čiastočky prírodného pôvodu zbavujú pleť odumrelých kožných buniek, čistia póry a vyhladzujú pleť. 

AKO NA TO

NIVEA-MicellAIR-cleanser-ako-na-to1

1NAVLHČITE TVÁR

NIVEA-MicellAIR-cleanser-ako-na-to2

2GÉL JEMNE VMASÍRUJTE DO PLETI. VYHNITE SA OBLASTI OČNÉHO OKOLIA A PIER

NIVEA-MicellAIR-cleanser-ako-na-to3

3PLEŤ DÔKLADNE OPLÁCHNITE!

NIVEA-MicellAIR-cleanser-ako-na-to4

4NANESTE NA PLEŤ DENNÝ KRÉM A PUSŤTE SA DO MEJKAPU


RAD MICELLAIR EXPERT

DOKONALÝ MEJKAP JE VEC NÁZORU. DOKONALÉ ODLÍČENIE ALE NIE.

Jemný, princeznovský alebo divoký a crazy? Existuje mnoho spôsobov, ako urobiť perfektný mejkap. Existuje však iba jeden spôsob, ako ho odstrániť: a to s 0 % zvyškov nečistôt.

Odličovanie začnite pri očiach a ich okolí dvojzložkovým Expertným odličovačom očí. Vďaka zloženiu s olejmi si ľahko a jemne poradí so všetkými typmi líčidiel bez zbytočného drenia a drhnutia.

Na odlíčenie pleti celej tváre použite Expertnú micelárnu vodu, ktorá jemne odstráni váš mejkap i nečistoty. Nie ste vo svojej kúpeľni? Siahnite do kabelky po praktické Expertné micelárne obrúsky, ktoré vás pohodlne kedykoľvek zbavia vodoodolného mejkapu. 

rad-micellair-expert


VEDECKÉ POZADIE MICELLAIR®

Nová technológia

1Nová technológia, revolučná starostlivosť o pleť

Na odstránenie mejkapu je zvyčajne potrebných niekoľko krokov, a v mnohých prípadoch sú výsledky aj tak neuspokojivé. Technológia MicellAIR® predstavuje ľahký a šetrný spôsob odstraňovania mejkapu, bez toho, aby ste pleť museli oplachovať alebo trieť.

Malé, ale prekvapivo silné

2Malé, ale prekvapivo silné

Micely sú mikroskopicky drobné molekuly, ktoré vedia účinne odstrániť i tie najmenšie častice nečistôt - ako je napríklad prach, olej a mejkap - a to i z tých najcitlivejších oblastí.

Micely účinkujú ako magnet

3Micely účinkujú ako magnet

Micely sú zároveň "vodomilné" (hydrofilné) a "tukomilné" (lipofilné), vedia teda odstraňovať častice rozpustné vo vode i tie rozpustné v tukoch. Fungujú ako magnet - obklopia lipofilné častice nečistôt a ľahko, bez podráždenia pleti ich z povrchu odstránia.


PRIDAJTE SA K NADŠENÝM ZÁKAZNÍČKAM