PRIPRAVTE SVOJU PLEŤ PRE DOKONALÝ MEJKAP!

Nový NIVEA Expertný čistiaci pleťový gél s MicellAIR komplexomINOVÁCIA

PRE EŠTE KRAJŠÍ MEJKAP

Mejkap je jeden veľký svet plný farieb, štýlov a produktov, ktoré sa medzi sebou prelínajú. Starostlivo vyberáme jednotlivé produkty, vďaka ktorým je náš mejkap precízny, ale už sa tak nesústredíme na to, kde sa to všetko začína: na našu pleť.

 

Stav pleti má pritom najväčší vplyv na to, aký bude váš výsledný mejkap. A práve preto je NIVEA Expertný čistiaci pleťový gél s micelárnym komplexom ideálnou voľbou, ako zaistiť bezchybnú pleť, vďaka ktorej bude váš mejkap žiariť ešte dokonalejšie a dlhšie než kedykoľvek predtým. Micelárny komplex pleť vyčistí, drobné peelingové čiastočky ju zbavia odumretých kožných buniek a kyselina mliečna sa postará o vyhladenie pokožky.


KDE SA KÚZLENIE ZAČÍNA:

NIVEA-MicellAIR-čistiaci-pleťový-gél-micellAIR

MicellAIR® komplex šetrne zbavuje pleť nečistôt a mazu, ktoré sa na nej usadili počas noci.

 

NIVEA-MicellAIR-čistiaci-pleťový-gél-kyselina-mliečna

Kyselina mliečna a peelingové čiastočky prírodného pôvodu zbavujú pleť odumrelých kožných buniek, čistia póry a vyhladzujú pleť. 

AKO NA TO

1NAVLHČITE TVÁR

2GÉL JEMNE VMASÍRUJTE DO PLETI. VYHNITE SA OBLASTI OČNÉHO OKOLIA A PIER

3PLEŤ DÔKLADNE OPLÁCHNITE!

4NANESTE NA PLEŤ DENNÝ KRÉM A PUSŤTE SA DO MEJKAPU


RAD MICELLAIR EXPERT

DOKONALÝ MEJKAP JE VEC NÁZORU. DOKONALÉ ODLÍČENIE ALE NIE.

Jemný, princeznovský alebo divoký a crazy? Existuje mnoho spôsobov, ako urobiť perfektný mejkap. Existuje však iba jeden spôsob, ako ho odstrániť: a to s 0 % zvyškov nečistôt.

Odličovanie začnite pri očiach a ich okolí dvojzložkovým Expertným odličovačom očí. Vďaka zloženiu s olejmi si ľahko a jemne poradí so všetkými typmi líčidiel bez zbytočného drenia a drhnutia.

Na odlíčenie pleti celej tváre použite Expertnú micelárnu vodu, ktorá jemne odstráni váš mejkap i nečistoty. Nie ste vo svojej kúpeľni? Siahnite do kabelky po praktické Expertné micelárne obrúsky, ktoré vás pohodlne kedykoľvek zbavia vodoodolného mejkapu. 

rad-micellair-expert


VEDECKÉ POZADIE MICELLAIR®

1Nová technológia, revolučná starostlivosť o pleť

Na odstránenie mejkapu je zvyčajne potrebných niekoľko krokov, a v mnohých prípadoch sú výsledky aj tak neuspokojivé. Technológia MicellAIR® predstavuje ľahký a šetrný spôsob odstraňovania mejkapu, bez toho, aby ste pleť museli oplachovať alebo trieť.

2Malé, ale prekvapivo silné

Micely sú mikroskopicky drobné molekuly, ktoré vedia účinne odstrániť i tie najmenšie častice nečistôt - ako je napríklad prach, olej a mejkap - a to i z tých najcitlivejších oblastí.

3Micely účinkujú ako magnet

Micely sú zároveň "vodomilné" (hydrofilné) a "tukomilné" (lipofilné), vedia teda odstraňovať častice rozpustné vo vode i tie rozpustné v tukoch. Fungujú ako magnet - obklopia lipofilné častice nečistôt a ľahko, bez podráždenia pleti ich z povrchu odstránia.


PRIDAJTE SA K NADŠENÝM ZÁKAZNÍČKAM