Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

žena pod sprchou

Rozmaznávajte pokožku jednoducho, ale intenzívne

Nevzdávajte sa hebkej pokožky. Jej hydratáciu teraz zvládnete raz-dva. Vďaka telovému mlieku do sprchy.

Myslíte si, že na ceste za krásnou pokožkou neexistujú skratky? Pozrite sa s nami na to, ako pokožku intenzívne a pritom bez námahy hydratovať už v sprche. Začať môžete hneď zajtra ráno – a vďaka tomu svoj budík necháte zazvoniť o pár minút neskôr.

Začnite deň hydratáciou: Počas sprchy

Hektické pobehovanie dokáže deň pokaziť hneď od začiatku. Objavte spôsob, ako sa o seba starať a pritom ušetriť drahocenné minúty.

Ideálna ranná starostlivosť v dvoch krokoch

Aby vaša pokožka žiarila, potrebuje dve veci – čistenie a hydratáciu. Keď sa len osprchujete, pokožka sa začne rýchlo vysušovať, samotná hydratácia zase kvôli upchatým pórom nebude taká efektívna. Len si spomeňte, aké to je, keď sa neodlíčite alebo keď po odlíčení nepoužijete pleťový krém. Pokožka tela síce nie je taká citlivá ako pleť na tvári, ale potrebuje rovnakú starostlivosť.

Čistenie pokožky a aplikácia telového mlieka by teda mali ísť ruka v ruke. Napadá vám lepší spôsob, ako ušetriť čas, než zvládnuť obe procedúry počas jedinej sprchy? Máme ale aj ďalšie triky, ktoré vám spríjemnia ráno.

Starostlivosť o pokožku s minimálnou námahou

smsmějící se žena s vodou

Aký je najčastejší dôvod, prečo ženy svojej pokožke nevenujú toľko starostlivosti, koľko si zaslúži? Stavíme sa, že odpoveď poznáme. Čas. Lenže s bleskovou hydratačnou starostlivosťou, ako je NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy, už jednoducho nie je priestor na vyhováranie.

Všetko, čo potrebujete vedieť o telovom mlieku do sprchy

Objavte všetky výhody modernej hydratácie. Telové mlieko do sprchy vás uchváti aj vtedy, ak máte naozaj suchú pokožku.

Ako telové mlieko do sprchy používať?

Nie každý si potrpí na dlhé skrášľujúce procedúry v kúpeľni. Vďaka telovému mlieku do sprchy sa ale hydratácia stala bezstarostnou pre každého. Stačí ho v sprche naniesť na pokožku umytú sprchovacím gélom a opláchnuť. Ošetrujúce formuly sa postarajú o to, aby krásne jemná zostala aj naozaj citlivá pokožka.

Postupujte nasledovne:

  1. Očistite pokožku ako pri bežnom sprchovaní.
  2. Zastavte prúd vody a naneste na pokožku telové mlieko.
  3. Nemusíte stáť v sprche a čakať – telové mlieko sa do pokožky vsiakne ihneď a pretrvá aj po tom, čo ho opláchnete.
  4. Ani ste nevykročili zo sprchy a vaša pokožka je čistá, hydratovaná a voňavá. Hor sa do nového dňa!

Zbierajte ovocie – krásnu a hebkú pokožku

žena pred zrcadlem

Po rannej sprche sa cítite sviežo, po rannej hydratačnej sprche sa ale budete cítiť tiež krásne ošetrená a voňavá. Vďaka pravidelnej hydratácii získa vaša pokožka pružnosť a na dotyk bude ako zamat. Navyše sa nemusíte báť, žeby sa na vás oblečenie nepríjemne lepilo – na rozdiel od bežných telových mliek totiž telové mlieka do sprchy zanechávajú pokožku len príjemne hebkú, nie lepkavú.

Využite moment, v ktorom pokožka najlepšie vstrebáva

žena po sprše

Máte naozaj suchú pokožku a bojíte sa, že hydratácia v sprche nebude stačiť? Omyl. Práve okamih, v ktorom je pokožka ešte zvláčnená vodou, je tým najlepším na hydratáciu. NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy v nej potom vlahu pevne uzamkne a koža zostane hydratovaná po celý deň.

Tá najlepšia zjemňujúca starostlivosť po holení

holenie noh

Poznáte ten pocit, keď je vaša pokožka po holení síce krásne hladká, ale veľmi suchá a niekedy až šupinatá? NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy zariadi, aby ste zo sprchy vyšli už v kompletnej hebkej výbave. Skvelá príležitosť vytiahnuť vašu obľúbenú sukňu a odhaliť lesklé nôžky!

Zázrak menom mandľový olej

žena

Vďaka jedinečnému zloženiu predstavuje NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy ideálnu starostlivosť pre všetky typy pokožky. Je ľahké a nezanecháva mastný film, vďaka obsahu mandľového oleja ale hĺbkovo hydratuje aj naozaj suchú pokožku. Vyskúšajte si ho samy!