Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

súťaž

Zažite tú pravú futbalovú atmosféru! Vyhrajte 2 lístky na zápas El Clásico.

Súťažte o nezabudnuteľný športový zážitok a výrobky nového radu NIVEA MEN DEEP.

Vyrazte za tímom Realu Madrid

Ochutnajte pocit neporaziteľnosti, ktorý vydrží. Ten spája jeden z najúspešnejších futbalových klubov všetkých čias s jeho oficiálnym sponzorom a expertom v oblasti pánskej kozmetiky. Kým Real Madrid víťazí na futbalovom ihrisku, NIVEA MEN kope za starostlivosť o mužskú tvár a telo.

súťaž

Real Madrid je možno na ostrie noža s Barcelonou, ale pred ostrím žiletky sa starostlivo chráni kvalitnými produktmi. NIVEA MEN DEEP gél na holenie a pena na holenie zmäkčí vaše fúzy, pripraví pokožku na holenie a zaistí jednoduchý sklz žiletky či holiaceho strojčeka. Formula s čiernym uhlím navyše pokožku vyčistí, aby po oholení dokonale žiarila, a voda po holení ju upokojí a osvieži.

Teraz môžete silu čierneho uhlia otestovať zadarmo na vlastnej koži. 
Odpovedzte na súťažnú otázku a vyhrajte jeden z 15 balíčkov, v ktorých nájdete okrem gélu na holenie a vody po holení i batoh a futbalovú loptu Real Madrid. A pozor! Výherca hlavnej ceny získava okrem batohu, lopty a výrobkov NIVEA MEN DEEP aj 2 lístky na zápas El Clásico. Ten prebehne 3. marca 2019 na legendárnom štadióne Santiago Bernabéu. 

Súťaž trvá do 16. 12. 2018. Úplné pravidlá súťaže nájdete tu

 
Súťaž

Súťaž

*Povinný údaj

NIVEA MEN DEEP