úprava vlasov

#Nečakaneiná s Naty

Naty to s vlasmi vie! Presvedčte sa o tom na vlastnom účese a pozrite sa na super návod na mäkké vlny ako od kaderníka.

Úžasné veľké vlny ako na červenom koberci

Krásne a upravené vlasy sú ozdobou každej ženy. Tiež je pred vami dôležitá schôdzka, výnimočný obed s kolegami alebo iná špeciálna príležitosť? V tom prípade ste na správnom mieste. Správne vyfúkané vlasy pôsobia elegantne, štýlovo a luxusne. Naty ich vie urobiť tak, že vyzerajú ako zo salónu.

Žiadna extravagancia, žiadne zložitosti. Naty tvorí návody tak, že ich zvládne nasledovať naozaj každý. Koniec koncov – kde je napísané, že krásny účes musí stáť polovicu výplaty? Profesionálnu fúkanú a jemné vlny si zvládnete vytvoriť aj sama. Stačí si nájsť chvíľku pre seba a začítať sa do návodu.

Krok 1: Kvatilná starostlivosť o vlasy je základ

Pre umytí vlasov použite Upokojujúci micelárny šampón, ktorý vlasy nezaťažuje a vďaka príjemnej vôni lekna a aloe vera budú vlasy svieže po celý deň.

Krok 2: Prečešte vlasy

K svojim kaderám sa správajte čo najviac šetrne. Ako na to? Pri česaní začnite pri končekoch. Až potom postupujte nahor až ku korienkom. Zabránite tak zamotávaniu do chuchvalcov.

Krok 3: Vtlačte tužidlo

Prameň po prameni vtlačte do vlasov tužidlo pomocou dlaní a končekov prstov. Skvelou voľbou je NIVEA Penove tužidlo Diamond Volume Care na zväčšenie objemu vlasov, ktoré sa postará o naozaj silnú fixáciu účesu.

Krok 4: Predsušte vlasy fénom

Áno, tak je to správne. Vlasy by nemali byť úplne mokré, ale ani úplne suché. Pri fénovaní sa zamerajte hlavne na končeky a strednú časť vlasov. Končeky vynechajte – boli by presušené a po úprave by nedržali tvar. Pri sušení vlasy zdvíhajte. Získate tak väčší objem.

Krok 5: Rozdeľte vlasy prameň po prameni

Rozdeľte vlasy na jednotlivé pramene. Začnite odpredu a postupujte smerom dozadu. Bude sa vám tak pracovať lepšie a navyše nebudete mať unavené ruky.

Krok 6: Natočte a vyfénujte

Každý z definovaných prameňov natočte jeden po druhom cez guľatú kefu a vysušte fénom. Pri sušení otáčajte kefou dopredu a zase späť.

Krok 7: Použite kefu ako kulmu

Kľúčový pre celý účes je spôsob, akým dáte dole vlasy obtočené okolo guľatej kefy. Rozhodne za ňu neťahajte – vlasy by sa vyrovnali. Je potrebné postupovať ako pri odstraňovaní vlasov z kulmy. Je lepšie kefu otáčať dookola a opatrne ju pri odstraňovaní vlasov pretáčať.

Krok 8: Dosušte ostatné pramene

Bude to trochu namáhavé, ale výsledok stojí za to! Nevzdávajte to a starostlivosť, ktorú ste poskytli prvému prameňu, venujte aj všetkým ostatným.

Krok 9: Obtočte si ho okolo prsta!

Samozrejme tým myslíme každý z prameňov. Jednotlivé časti vlasov obtočte voľne okolo dvoch prstov tak, aby vo vnútri vzniklo oko.

Krok 10: Prichyťte pramene sponkami

: Ak pricvaknete sponky z prednej strany vlasov tak blízko k hlave, ako to len pôjde, bude každý prameň dobre držať po celú dobu dosychania vlasov.TIP
Stočené pramene prichyťte pri hlave sponkou tak, ako je to na obrázku.

Krok 11: Stavte na lak na vlasy

Nechajte lak usadiť sa a „zaschnúť“. Vďaka tomu budú vaše vlasy krásne držať tvar po dlhé hodiny! NIVEA Regeneračný lak na vlasy CARE & HOLD. Namotané a pripevnené lokne treba zafixovať. Spoľahlivým pomocníkom vám bude

Krok 12: Zložte sponky

Nastal čas odhaliť výsledok! Opatrne zložte sponky z jednotlivých prameňov, vlasy jemne pretrepte prstami smerom zospodu od hlavy a jemne ich prečešte.

Krok 13: Naneste gél

A je skoro hotovo! Teraz už len naneste do dlaní gélový krém a aplikujte ho na konce vlasov ako ochranný „kabátik“, ktorý celý účes zafixuje a spevní.

Viete, ako si urobiť nedbalo elegantný drdol? Pozrite sa na ďalší návod, ktorý sme pripravili spoločne s Naty

Návod na vyfúkané vlasy ako od kaderníka nie je jediný, ktorý pre vás Naty vytvorila. Pozrite sa, ako si poradí s drdolom, ktorý pôsobí objemne, nedbalo a pritom elegantne. Vyskúšajte niečo nové s NIVEA!

Perfektné účesy pre perfektné chvíle

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.
ĎALŠIE ŠTÝLOVÉ ÚČESY