Tipy pre ranné sprchovanie

Tipy, ktoré vám spríjemnia ranné sprchovanie

Rady, ako urýchliť a ozvláštniť očistnú rutinu.

Sprchovanie nemusí byť len nudnou povinnosťou. Prečítajte si naše tipy, ako môžete očistný rituál ozvláštniť i urýchliť. Uvidíte, že sa do sprchy budete nakoniec ešte tešiť!

Vyžmýkajte zo sprchovania čo najviac

Zmeňte štýl sprchovania a ušetrite čas. Poradíme vám, ako sa ráno sprchovať rýchlo, zábavne a efektívne.

Sprchujte sa efektívne

Sprchujte sa efektívne

Ak si ráno stíhate sotva vyčistiť zuby, nieto aby ste si vyčlenili dostatok času na sprchu, potom pre vás máme riešenie. S našimi tipmi sa totiž naučíte využívať čas efektívne. Uvidíte, že nakoniec vám dokonca nejaká tá minútka zostane!

Osviežte svoj ranný rituál

Sprchujete sa ráno pravidelne, alebo si miesto toho radšej trochu prispíte? Predstava vlažnej tečúcej vody vytiahne z vyhriatej postele málokoho. Pritom ranná sprcha je neskutočne osviežujúca a krásne vás naštartuje do nového dňa. Len jej musíte dať šancu.

Ranná sprcha vás príjemne nabudí a zaistí, že budete cez deň produktívnejší. Ak budete navyše postupne znižovať teplotu vody, môžete sa rýchlo zbaviť i otravných viróz. Studená sprcha totiž posilňuje obranyschopnosť, znižuje hladinu stresu a postará sa i o krásne lesklé vlasy.

Rozhodne ale na seba nepúšťajte prúd ľadovej vody hneď prvý deň. Pokojne si len prehrejte kosti v príjemne teplej vode a rozmaznávajte pokožku jemnou sprchovou starostlivosťou.

Po príjemnej rannej sprche potešte svoje zmysly a doprajte vašej pokožke starostlivosť, ktorú si zaslúži. Vďaka telovým penám bude vaša pokožka hebká a hĺbkovo vyživená.

Šikovné sprchové vychytávky NIVEA

Vyskúšajte pokojne viac produktov a nájdite ten, ktorý vašej pokožke najlepšie vyhovuje. Ak budete mať favoritov viac, nevadí. Striedanie starostlivosti vašej pokožke len prospeje.

Šetrite čas s NIVEA Výživným telovým mliekom do sprchy

Natrieť si celé telo krémom môže byť, obzvlášť ráno, časovo náročné. Nie tak ale s telovými mliekami do sprchy od NIVEA. S ich pomocou totiž hydratujete telo už počas samotného sprchovania.

Najprv sa umyte bežným sprchovým gélom a potom naneste na mokrú pokožku niektorý z produktov – napr. NIVEA Spevňujúce telové mlieko do sprchy. Po opláchnutí a osušení sa môžete rovno obliecť. 

Telové mlieka do sprchy nezanechávajú lepivý pocit a rýchlo sa vstrebávajú. Vaša pokožka potom bude krásne hydratovaná celých 24 hodín!

Sprchový gél vašu pokožku osvieži, hydratuje a prevonia

Ranné osvieženie

Jemnú vôňu a potrebnú dávku hydratácie poskytne vašej pokožke i klasický sprchový gél. Napríklad NIVEA Ošetrujúci sprchový gél Creme Oil Pearls Cherry Blossom vám zaistí hebkú pokožku, ktorá sa nevysuší ani po utretí uterákom a prevonia ju vôňou čerešňových kvetov.

4 sprchové tipy pre efektívnu rannú rutinu

  • Využite čas, ktorý trávite čakaním, než sa voda ohreje. Napr. si rozčešte vlasy, alebo vyčistite zuby.
  • Vyskúšajte revitalizačný sprchový gél – napr. NIVEA Osviežujúci sprchový gél Lemongrass & Oil. Krásne vás hneď ráno nabije energiou.
  • Neumývajte si vlasy každý deň, ak sa vám extrémne nemastia. Nebudete ich zbytočne zaťažovať a celú rannú očistu výrazne urýchlite.
  • Ak sa v sprche nechávate strhnúť príjemným teplom, nastavte si v kúpeľni minútku, ktorá vás upozorní, že už sa sprchovaniu oddávate 5 alebo 10 minút. Vyhnete sa tak neskorším zmätkom.