Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

kozmetika pre bábätko

Kozmetika pre bábätko

Rozmaznávajte pokožku novorodenca tou najjemnejšou starostlivosťou.

Zabezpečte pre tú najcitlivejšiu pokožku len tú najjemnejšiu starostlivosť. Verte výrobkom NIVEA BABY.

Rozmaznávajte pokožku novorodenca tou najjemnejšou starostlivosťou

pokožka bábätka je  citlivejšia

Pokožka vášho bábätka je jemná, veľmi tenká, citlivá a vinou zatiaľ nefungujúcich mazovým žliaz veľmi suchá.  Ošetrujte ju kvalitnými prípravkami bez farbív, parfumácie a dráždivých látok. Takými, ako sú prípravky detskej kozmetiky NIVEA BABY. 

NIVEA BABY rozmaznáva citlivú pokožku novorodeného bábätka s rovnakou pozornosťou a láskou ako vy sami. Vyvinuli sme ju tak, aby maximálne vyhovovala potrebám citlivej detskej pokožky a bola tak spoľahlivým partnerom čerstvých mamičiek.

 
I vy by ste sa o seba mali starať: Ako ošetrovať pokožku v tehotenstve a predísť striám.

Kozmetika pre bábätko: Kvalitné ingrediencie a jemnosť

kvalitné ingrediencie a jemnosť

Detská pokožka je omnoho tenšia než pokožka dospelých. Preto je citlivejšia, náchylnejšia na podráždenia a tiež sa do nej ľahšie vstrebávajú všetky látky. Okrem toho sa pokožka vášho bábätka nemastí – mazové žľazy malých detí ešte nefungujú. Preto sa ich koža ľahko vysuší, začervená, je podráždená.

Kompletný ošetrujúci program NIVEA BABY sme vyvinuli s ohľadom na vlastnosti detskej pokožky v spolupráci so špičkovými dermatológmi a pediatrami. Inšpirovali nás každodennými skúsenosťami a potrebami mamičiek. Detská kozmetika NIVEA BABY tak dokonale ošetruje citlivú detskú pokožku, chráni ju, hydratuje a zároveň sa ľahko aplikuje. 

dokonalá starostlivosť o detskú pokožku

hlaďte, maznajte, dotýkajte sa

Hlaďte, maznajte, dotýkajte sa

Vedeli ste, že bábätká, ktoré sú v útlom veku maznané, objímané, ktorých sa ich blízki dotýkajú, majú v budúcnosti bohatší citový život než bábätká, ktorých sa ich rodičia dotýkajú len minimálne? Dotyky, a to i tie prosté – napríklad pri nanášaní detskej kozmetiky – navyše posilňujú dôveru a vzájomné puto. 

A rovnako ako bábätko od prvého dňa dôveruje vám, môžete sa vy v oblasti starostlivosti o citlivú detskú pokožku úplne spoľahnúť na výrobky NIVEA BABY a ich kvalitu. Nelámte si hlavu s tým, akú správnu kozmetiku vybrať, značka NIVEA BABY ponúka všetko dôležité na čistenie a umývanie, starostlivosť, dôležitú slnečnú ochranu i praktické doplnky v podobe obrúskov na použitie kdekoľvek a kedykoľvek. 

Máte všetko, alebo vám niečo chýba? Skontrolujte si všetko potrebné v našom článku Výbavička pre bábätko: 14 vecí, ktoré by ste mali zabezpečiť.

NIVEA BABY: Pomôže i s podráždenou detskou pokožkou

Ak trápi vášho drobčeka začervenaná podráždená pokožka a zapareniny, siahnite po „zelenom“ rade Pure & Sensitive, ktorý obsahuje len tie najjemnejšie ingrediencie, pokožku okamžite upokojuje a hydratuje.

Všetky výrobky NIVEA BABY boli podrobené najprísnejším testom a pečať „dermatologicky testované” vám zaručuje, že maximálna kožná znášanlivosť a účinnosť bola vedecky potvrdená. 

Značke NIVEA BABY dôverujú milióny mamičiek po celom svete – dôverujte jej aj vy a užívajte si ten pocit „byť mamičkou“ bez stresu z toho, že v oblasti kozmetiky pre bábätká siahnete vedľa.  

pokožku okamžite upokojuje