pokožka detí

Starostlivosť o pokožku detí: Vyskúšajte univerzálny krém overený generáciami

ABY BOLA POKOŽKA VAŠICH MALÝCH POKLADOV ZDRAVÁ A SPOKOJNÁ.

Či je teplo alebo zima, deti sú neustále v pohybe. Raz ich pokožku namáha letné slniečko, inokedy studený jesenný vietor alebo zimné mrazíky. Ak zvolíte spoľahlivú ochranu v podobe univerzálneho krému alebo telového mlieka, nebude ich trápiť suchá ani svrbiaca pokožka. A všetok čas tak budú môcť venovať len tomu, čo majú rady.

Starostlivosť o detskú pokožku – Ako to robili naše babičky?

Poďte si s nami zaspomínať na to, ako ošetrovali detskú pokožku naše mamičky a babičky. Uvidíte, že veľa vecí sa vôbec nezmenilo.

NIVEA Creme: Spoľahlivý pomocník, ktorý je s nami už viac ako 100 rokov

Klasický NIVEA Creme v malej modrej dózičke pozná dnes každý. A poznali ho aj naše babičky. Prečo je taký obľúbený? Jeho ošetrujúce a ochranné zloženie je vhodné pre malých i veľkých členov rodiny. Použiť ho môžete na ruky, tvár a na telo.

Súčasťou našich kúpeľní, kabeliek i nočných stolíkov je už viac ako 100 rokov. Pamätať si ho môžete aj z detstva, kedy ho naše mamičky používali každé ráno aj večer pred spaním. A možno ste dokonca zahliadli otecka, ako si ho nanáša na tvár namiesto vody po holení. Mnohým dospelým vyvoláva vôňa a hebké zloženie NIVEA Creme tiež spomienku na večery, kedy ich ako malých po kúpeli masírovala mamička. A zaspávanie potom bolo ešte sladšie a spokojnejšie...

Aj po desiatkach rokov od chvíle, čo ho bolo možné na pultoch obchodov vidieť prvýkrát, je NIVEA Creme stále rovnako účinný, šetrný a univerzálny. Zachoval si pôvodnú obľúbenú vôňu, ktorá je pre značku NIVEA typická, a takisto aj unikátne zloženie obsahujúce patentovanú zložku Eucerit, ktoré udržia pokožku sviežu a vláčnu. Majte ho neustále poruke. Hodiť sa bude na prechádzke, na ihrisku i doma.

Starať by sa o seba nemali zabúdať ani mamičky.
Preskúmajte 10 tipov, ako ošetrovať suchú pokožku!

rodinný krém na ruky

Krém pre rodičov i deti

Nechajte sa sprevádzať hebkosťou na každom kroku! NIVEA Creme vás nezradí, či máte 0 alebo 100 rokov. Chráni a ošetruje v každom veku – bez ohľadu na to, či máte suché ruky, lakte, kolená alebo sa len potrebujete chrániť pred silným vetrom. Chcete, aby si použitie krému obľúbili aj deti? Pri každej aplikácii z krému najprv vytvorte smajlíka, ktorého potom rozotrite.
citácie podľa Marka Twain

Slová, ktoré pohladia

„Čo by bol domov bez detí?“ Mark Twain

Keď je starostlivosť o pokožku radosť, ktorú si užívajú všetci

Zistite, ako ošetrovať pokožku celej rodiny, a užívajte si jemné dotyky spoločne.
starostlivosť o pleť školáka

Starostlivosť o pokožku predškoláka

Pravidelná hydratácia je kľúčom k hebkej a zdravej pokožke vašej princeznej aj vášho nezbedníka. Ak naučíte deti starostlivosti o pokožku v útlom veku, bude potom o to ľahšie dodržiavať túto rutinu i neskôr. Urobte z nanášania krému hru a skúste pridať rôzne riekanky a rýmovačky o tele.
starostlivosť o pleť na detskom ihrisku

Na ihrisku: Na čo nezabudnúť?

Popraskaná koža a suché ruky nie sú len problémom dospelých. Detská pokožka je na ihrisku vystavená mnohým vplyvom, ktoré pokožke nerobia dobre – zvlášť pri nižších teplotách vzduchu a počas veterných alebo daždivých dní. Nebojte sa, NIVEA Creme sa zmestí aj do vrecka kabáta, takže bude poruke tiež vonku na ihrisku. Viete, ako na bezpečné opaľovanie našich najmenších? Tipy od NIVEA nájdete v článku Deti + bezpečné opaľovanie.

Hydratácia detskej pokožky: Potrebná i na rodinnom výlete

Balenie na rodinnú dovolenku... zdá sa byť nekonečné a na jeho konci čaká toľko kufrov a tašiek, že to vyzerá, ako by ste odchádzali na rok. Nebojte sa, NIVEA Creme vám ušetrí veľa miesta – veď hravo nahradí krém na ruky, telové mlieko, krém na tvár i krém pre jemnú detskú pokožku.

TIP: NIVEA Creme môžete dostať hneď v niekoľkých veľkostiach. Podľa toho, na ako dlho idete a koľko vás je, môžete zvoliť medzi 30, 75, 100, 150, 250 a 400 mililitrovým balením.

nočné hydratácia

Ako pripraviť pokožku najmenších na spokojný spánok?

Aby sa menšie i väčšie deti cítili bezpečne, potrebujú pravidelný a láskavý režim. NIVEA Creme je viac ako len každodenná rutina. Vytvorte si spoločné láskyplné momenty – napríklad pri masáži po kúpeli, potom, čo vaši najmenší zaboria hlavu do mäkkého vankúša. Spomienky budú o to sladšie, ak bude po masáži nasledovať čítanie rozprávok s mamičkou alebo oteckom.

background