Vrásky na čele: ako ich redukovať

Vrásky na čele: prestaňte si ich prirábať a radšej ich redukujte

Zabráňte predčasným prejavom starnutia.
Pribúdaniu veku síce nezabránite, prejavy starnutia a vznik vrások ale môžete spomaliť! Ako? Vyskúšajte naše tipy a obmedzte vznik vrások na čele. S vyhladeným čelom budete vyzerať sviežo a bezstarostne.

Čo spôsobuje vrásky na čele?

Zoznámte sa s príčinami, ktoré spôsobujú tvorbu vrások na vašom čele. Keď pochopíte fyziologické mechanizmy v pokožke, ľahšie im dokážete zabrániť alebo ich aspoň spomalíte.

Prečo vrásky na čele vznikajú?

Sotva sa náš vek priblíži k tridsiatke, vyvstane otázka, ako zabrániť vzniku vrások. Spoznajte príčiny a deje, ktoré k linkám v pleti prispievajú, ľahšie si potom vyberiete tú správnu preventívnu starostlivosť.

Slnečné lúče nám síce dokážu vyčariť úsmev na tvári, bohužiaľ, sú ale aj veľkým priateľom vrások. Čím sme starší, tým je naša pleť suchšia a na slnečné žiarenie reaguje citlivejšie. UV lúče narušujú kolagénové vlákna a pokožka tak stráca svoju pružnosť.

Slnko ale nie je jediným páchateľom. Náročné večierky, ktoré trvajú až do rána, stres, fajčenie alebo nedostatočná výživa – to všetko sú faktory, ktoré sa negatívne podpisujú na stave našej pleti a tvorbe vrások.

Ako predchádzať vzniku vrások na čele

Naučte sa, ako sa starať o jemnú pleť na čele. Predídete tým vzniku hlbokých vrások

Objavte účinnú starostlivosť proti vráskam

Naše odporučanie pre vás