Tipy a triky Laury pre jednoduché vlny

Tri jednoduché kroky k vlnitým vlasom, po ktorých ste vždy túžili.

Získať krásne a vlnité vlasy nie je také ťažké, ako si myslíte. Pozrite sa na jednoduché video Laury Ponticorvo a zistite, ako si počas chvíľky vytvoríte vaše vlastné plážové vlny.

Jednoduché, krásne letné vlny: nový vysnívaný účes pre vašu krásu

Vlnité vlasy sa mnohým ženám môžu zdať nedosiahnuteľné, ale nie je to také ťažké, ako to vyzerá! Zistite, aké ľahké to v skutočnosti je v tomto krátkom videu.

Zoznámte sa s Laurou: bloggerkou a modelkou v oblasti módy, kozmetiky a životného štýlu

Holandsko-talianska modelka, cestovateľka, módna bloggerka a mediálna osobnosť Laura Ponticorvo je v krásnych a pritom jednoduchých účesoch ako doma. My v NIVEA sme nadšení, že jej môžeme dať príležitosť, aby vám predstavila svoje postrehy a skúsenosti s účesmi! Laura je celosvetovo známa vďaka svojmu úspechu na Instagrame a vystupovaní online i offline ako mediálna ikona a hviezda reality TV. Nie je mnoho talentovanejších alebo skúsenejších, ktorí by vám pomohli zdokonaliť váš účes. Na svojom YouTube kanáli Laura poskytuje svojim fanúšikom zábavné, užitočné videá a návody na všetko od šťastnejšieho života, cez zdravší životný štýl, po dokonalé líčenie pre všetky príležitosti. Niekoľkokrát týždenne tiež publikuje svoj vlog, kde sa týmto témam venuje podrobnejšie. Laura vás teraz prevedie troma super rýchlymi a jednoduchými krokmi pre úpravu vašich vlastných krásnych vĺn.

Vlnité vlasy: nádherná, nadčasová klasika

Každá žena by chcela krásne, vlnité vlasy. Sú skvelým účesom pre každé ročné obdobie i každú príležitosť a upravíte ich ľahšie, než si myslíte!

S Laurou vyzerá každý účes jednoducho, ale tieto vlny sú skutočne krásne!

 

Krok za krokom: jednoduché vlny v troch rýchlych krokoch

ĎALŠIE TIPY PRE VAŠE VLASY