Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Romantické drdoly sú krásnou a originálnou voľbou pre milovníkov pletených účesov

DominoKati vám spoločne s NIVEA ukáže, ako na to.

DominoKati, modelka a módna i lifestylová ikona YouTube a Instagramu, vám tu prináša svoje odporúčania a rady, ako si i vy môžete vytvoriť váš vlastný krásny romantický drdol.

YouTube star DominoKati

NIVEA vám s nadšením prináša toto video v spolupráci s YouTube expertkou na módu a krásu - DominoKati

DominoKati vám ukáže, ako vytvoriť krásny romantický drdol

Úspešná ikona YouTube v oblasti módy a krásy DominoKati z Nemecka sa spojila so značkou NIVEA, aby vám ukázala, aké jednoduché je vytvoriť si vaše vlastné pletené účesy. Jej rad YouTube kanálov a veľmi obľúbený účet na Instagrame pomohli DominoKati raketovo zvýšiť jej online popularitu, a získať tak pozíciu, z ktorej sa môže s celým svetom podeliť o svoje tipy, triky a inšpirácie pre životný štýl a krásu. Teraz vás krok za krokom prevedie procesom úpravy krásneho nového romantického vrkoču. V jej podaní tento tradičný, romantický účes vyzerá super jednoducho, pravdou však je, že on taký naozaj je!

Pozrite sa a naučte sa vytvoriť váš vlastný krásny romantický drdol

Inšpirujte sa a buďte kreatívni - tento drdol sa iste stane vaším novým obľúbeným účesom. Sledujte video s DominoKati a skúste to.

Romantický drdol - video s DominoKati

 

Možnosti sú nekonečné

Existuje mnoho spôsobov, ako splietať vlasy; romantický drdol je len jednou z možností.

  • Rybie vrkoče: elegantný, široký vrkoč je skvelý účes pre každé ročné obdobie a dodáva originálny akcent akémukoľvek outfitu. Rybie vrkoče možno podľa priania nosiť buď hladké alebo našuchorené. 
  • Holandské vrkoče: holandské a francúzske vrkoče začínajú od prednej časti hlavy a pokračujú k zátylku. Tak vytvárajú atraktívny, mladistvý vzhľad a pomôžu s vlasmi, ktoré vám prekážajú na krku. Sú teda ideálne pri športovaní. 
  • "Mliekarské" vrkoče sa tvoria obtočením trojdielneho vrkoča okolo hlavy ako koruna. Je to tiež skvelý spôsob, ako sčesať dlhé vlasy k hlave a získať krásny, tradičný účes.

ĎALŠIE TIPY PRE VAŠE VLASY

Starostlivosť & Styling, ktoré zdôraznia váš štýl