Zlaďte sa do teplých farieb jesene

Jeseň so sebou neprináša len dážď a otravný vietor. Je plná krásnych farieb a odtieňov. Pustite ju nielen do svojho šatníka, ale aj do kozmetickej taštičky. Vieme, s akými kombináciami rozhodne nešliapnete vedľa. Nalaďte sa na jesennú vlnu a užívajte si jesenné mesiace plné farieb, ako sa patrí.

Teplé tóny sú stávkou na istotu

Červená, hnedá, žltá, vínová. Jeseň sa jednoducho nesie v teplých tónoch. Stačí sa pozrieť z okna na farby korún stromov. Nechajte sa inšpirovať samotnou prírodou a preneste farby jesenného lístia do svojej kozmetickej taštičky. Kým letu vládnu svetlé odtiene, jeseň si hovorí o hrejivú paletku, ktorá dodá vašim očiam šmrnc. 

Okrem očných tieňov môžete nechať jeseň pobozkať vaše pery. Vyskúšajte Labello Tónovací balzam na pery Blackberry, ktorý pery vyživuje, hydratuje a zároveň na nich zanecháva príjemnú černicovú arómu.  

Máte odvahu? Inšpirujte sa na móle

Chcete sa trochu odviazať? Nechajte sa inšpirovať modelkami z prehliadkových mól. Tohtoročnej jeseni kraľujú výrazné linky, červené pery, modré tiene a metalické odlesky

Na každodenné líčenie tieto trendy asi nevyužijete, ale je to skvelá príležitosť na spestrenie, ak vyrážate večer za zábavou. Červené pery sa zase hodia na romantickú večeru. Vžite sa do úlohy hollywoodskych hviezd a vykúzlite si mejkap, s ktorým upútate pozornosť mužov aj žien. 

Nezabudnite pleť správne ošetrovať

Keď sa večer vrátite domov, nezabudnite sa odlíčiť. Už tak čelí naša pleť zaťažkávacej skúške v podobe sychravého počasia. Zababušiť sa do postele bez odlíčenia nám síce prinesie pár minút spánku navyše, ale ráno sa zobudíme s napuchnutou tvárou, očami ako medvedík panda a suchou pleťou, ktorá volá po hydratácii. Upokojujúca ošetrujúca micelárna voda vás vďaka technológii micel zbaví mejkapu a ostatných nečistôt v priebehu pár sekúnd. Navyše vďaka oleju z jadierok z hrozna bude vaša pleť krásne hydratovaná a chránená pred podráždením. 

Náš tip: Chcete svojmu telu dopriať na jeseň poriadnu dávku starostlivosti? Prečítajte si Tipy na starostlivosť o telo na jeseň, medzi ktorými nájdete napríklad čistenie pleti alebo fixáciu účesu, ktorý sa vám vo vetre nerozpadne. 

Pozvite jeseň do svojho šatníka

Huňaté svetre, pončá, kardigány. Jeseň priamo volá po všetkom, čo je mäkké, teplé a hlavne pohodlné. Po lete, počas ktorého naše telo skôr odhaľujeme, sa chceme stiahnuť do seba a zababušiť sa do príjemného oblečenia. Z farieb bude tohtoročnej jeseni vládnuť červená, žltá, béžová a tmavomodrá. Myslite na to pri výbere nových kúskov do svojho šatníka. 

Tiež nezabudnite na to, že jednotlivé kúsky by sa medzi sebou mali dať dobre kombinovať. Vďaka nadčasovému designu a farbám nebudete mať tendenciu meniť šatník každú sezónu.

 Keď jeseň, tak so všetkým, čo k nej patrí

Jeseň už ovládla vašu skriňu aj kozmetickú výbavu, ale čo takto dať jej viac priestoru vo svojich každodenných aktivitách? Počuli ste o hygge? Ide o dánsky spôsob života. Práve v Dánsku totiž údajne žijú najšťastnejší ľudia na svete. A keďže princíp hygge je spojený so spomalením, je jeseň ideálnym časom na zmenu! Vyzdobte si svoj interiér podľa #HYGGE. Nadýchané vankúšiky, tlmené svetlo v podobe sviečok, šálka horúceho kakaa a obľúbená knižka vás naladí na správnu jesennú vlnu. 

Okrem výzdoby interiéru pro vás máme aj tipy na hygge aktivity, medzi ktorými nájdete napríklad pletenie nebo horúci kúpeľ plný bubliniek. Tak na čo ešte čakáte? Hygge volá!