#HYGGEWITHNIVEA

HYGGE: UŽITE SI JESEŇ NA MAXIMUM
Už ste počuli o hygge? Objavte všetky kúzla dánskeho štýlu šťastného života a naučte sa starať o seba i svoj domov.

Čo je hygge?

UŽITE SI JESEŇ NA MAXIMUM

Vpustite hygge do svojho domova, šatníka i mysle.

VŠETKO, ČO POTREBUJETE VEDIEŤ O HYGGE

Vedeli ste, že Dáni patria medzi najšťastnejších ľudí sveta? A nie je pochýb, že to súvisí s hygge! Aj keď toto slovo nemožno nijako preložiť, hovorí sa o ňom ako o pocite pokoja, pohody, útulnosti a vnútornej vyrovnanosti. Hygge už dávno nežijú len Dáni, tento štýl života si zamilovali ľudia po celom svete. A vďaka niekoľkým jednoduchým krokom môžete hygge preniesť do svojho života aj vy!

Hygge môže byť jednoducho všade. U vás doma, vo vašom šatníku, a dokonca aj vo vás samotných.

Spísali sme pre vás niekoľko tipov, vďaka ktorým budete žiť pohodovejší a vyrovnanejší život! Prezrite si nášho sprievodcu svetom hygge a nasajte inšpiráciu plnými dúškami


Jesenné outfity a aktivity

Inšpirované hygge

POZVITE HYGGE DO SVOJHO ŠATNÍKA

Hygge je predovšetkým o pocite pokoja, pohodlia a útulnosti. A presne také sú hygge outfity. Nielenže budete skvele vyzerať, ale budete sa tak aj cítiť. Či už sa rozhodnete pre lenivý deň v pyžame, alebo si budete chcieť užiť jeseň v obľúbenom kabáte – s týmito outfitmi si sychravé počasie zamilujete!

JESENNÉ HYGGE AKTIVITY

Jeseň je pre hygge ako stvorená! Vonku je sychravo a skoro sa stmieva. Preto je dôležité, urobiť si to doma útulne a nájsť si čas na seba. Čo napríklad vyskúšať pletenie alebo sa zababušiť do deky s obľúbenou knižkou? Načerpajte inšpiráciu na hygge aktivity, ktoré sú pre jesenné dni ako stvorené.


Hygge interiér & Darčeky, ktoré potešia

Ponorte sa do hygge s NIVEA

OŽIVTE SVOJ INTERIÉR V ŠTÝLE HYGGE

Nadýchané vankúše, vonné sviečky, prírodné prvky: To všetko sú hygge nevyhnutnosti, ktoré vám doma nesmú chýbať. Máme pre vás veľa nápadov, ako si vkusne a útulne vyzdobiť interiér. Prezrite si jednoduché tipy a premeňte svoj domov na hygge kráľovstvo.

DARČEKY, KTORÉ POTEŠIA

Hygge nie je len o tom, ako sa cítite. Ide aj o to, ako sa správate k druhým. V tom je ukrytá pravá podstata hygge! Tak prečo svojim blízkym nedokázať, že vám na nich záleží a nepotešiť ich malým darčekom? Venujte im vonnú sviečku, kúpeľovú bombu alebo napríklad škatuľku plnú sladkostí.


Naučte sa relaxovať s NIVEA

Nezabúdajte na seba: Rozmaznávajte sa!

DEŇ PRE SEBA V HYGGE ŠTÝLE S NIVEA

Jednou z najdôležitejších vecí v hygge, je starať sa o seba s láskou. Kedy ste si naposledy užili deň plný relaxu? Že si nespomínate? Tak to je ten správny čas nechať sa rozmaznávať. NIVEA vám pomôže, naladiť sa na tú správnu vlnu pohody a užiť si dlhý relax.