Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

hygge-outfity

Pozvite hygge do svojho šatníka

#HYGGEWITHNIVEA

Hygge nie je len o tom, ako sa cítite. Je to štýl života. A to znamená, že sem patrí aj oblečenie. Nechajte sa inšpirovať štýlovými jesennými outfitmi v dánskom hygge štýle.

ŠKANDINÁVSKY ŠTÝL SI ZAMILUJETE

Načerpajte hygge plnými dúškami a objavte outfity v dánskom štýle.
Hygge je všade! Fenomén dánskeho životného štýlu učaroval ľuďom po celom svete. Všetci sa zhodujú, že huňaté vankúše, teplé deky, voňavé sviečky a horúca šálka čaju vás jednoducho pohltia.

Hygge však nie je len o pocite pokoja a pohody. Je to životný štýl, ktorý toto všetko presahuje. Objavte, čo všetko hygge skrýva. Začať môžete napríklad pri trendy outfitoch.

S koncom leta nastáva čas na výmenu šatníka. Vonku je sychravo, zima sa nám snaží votrieť pod kabát, a tak je správny čas, pustiť hygge aj do svojej skrine.

Prečítajte si náš článok plný tipov na štýlové outfity, v ktorých sa budete cítiť pohodlne a sexy zároveň. 

Zostaňte štýlová aj v pohodlí domova a nechajte sa inšpirovať hygge outfitmi

BUĎTE I DOMA... ŠTÝLOVÁ

štýlové-domáce-outfity

Kto by to nemiloval! Vonku prší, padá lístie a vy sa zaboríte na gauč do deky, so šálkou horúceho čaju v jednej a s vašou obľúbenou knižkou v druhej ruke. Tieto pohodové dni si žiadajú pohodlné oblečenie, ktoré správne vystihne hygge náladu. Správnou cestou sú tóny šedej a hnedej farby.

HYGGE OUTFITY PRE LENIVÉ DNI

lenivé-dni-outfity

Vonku prší a vám sa nechce nič iné, než zostať celý deň v pyžame a váľať sa? Prečo nie! Tú správnu hygge atmosféru vám pomôže naladiť veľký sveter a voľné nohavice. A nesmiete zabudnúť ani na huňaté ponožky! Potom bude váš „lenivý“ deň dokonalý.

Trendy hygge outfit do prírody

OUTFITY DO MESTA

mestské-outfity

Jeseň priamo nabáda k vrstveným outfitom. Chcete vzbudzovať v ľuďoch dojem cudzinky zo Škandinávie? Potom je zaručenou voľbou dlhý kabát, veľký šál, kockované nohavice a poltopánky. A nezabudnite na látkovú tašku! Tá vzhľad podčiarkne a dodá mu ľahkú nedbalosť. Máte bláznivú náladu? Čo tak zatancovať si v daždi s pestrofarebným dáždnikom?

JESENNÉ FARBY PODČIARKNU VÁŠ VZHĽAD

jesenné-farby

Aj napriek tomu, že štýl hygge obmedzuje farby na jednoduché tóny farieb, nemusíte zostať len pri čiernej a šedej. Popustite uzdu svojej fantázii a pridajte do outfitu trochu života. Jeseň priamo nabáda na použitie červenej, oranžovej a žltej. Tak prečo nedoplniť svoj outfit červeným klobúkom alebo žltým šálom?

DOKONALÁ KOMBINÁCIA

huňaté-svetre

Hygge a huňaté materiály k sebe patria rovnako ako Kremienok a Chocholúšik. Dánsky štýl života je predovšetkým o pohodlí a pokoji. Či už strávite celý deň v posteli, alebo vonku, môžete si pri tom užívať teplé farby jesene a príjemné materiály. A taký mäkký sveter ešte nikdy nič nepokazil!

Objavte kúzlo hygge s NIVEA

HYGGE DEKORÁCIE DO VAŠICH DOMOVOV

hygge-dekorácie

Nadýchané vankúše, huňaté deky a voňavé sviečky, to je hygge. Ide predovšetkým o útulnú atmosféru plnú pohody a pokoja. Ak chcete preniesť tento dánsky štýl života aj do svojho domova, pozrite si naše tipy na hygge dekorácie. Povieme vám, ako vytvoriť tú správnu atmosféru.

HYGGE AKTIVITY PRE SYCHRAVÉ JESENNÉ DNI

hygge-aktivity

Túžite získať viac hygge inšpirácie? Čo tak zábavné aktivity pre daždivé dni? Zimné obdobie nemusí znamenať len nudu a ničnerobenie. Máme pre vás tipy na relaxačné činnosti, ktoré vám prinesú dobrú náladu a uvoľnenie. Prezrite si osvedčené hygge aktivity.