súťaž

VYSKÚŠAJTE NOVINKU!

ANTIOXIDAČNÉ KRÉMY NIVEA URBAN SKIN

Konečne! Kozmetické výrobky, ktoré držia krok s vaším aktívnym životom. Podmaňte si mesto, ochráňte svoju pleť s novými antioxidačnými krémami NIVEA URBAN SKIN.
Ochrana & Detox

PODMAŇTE SI MESTO, OCHRÁŇTE VAŠU PLEŤ

NOVINKA: NIVEA ANTIOXIDAČNÉ KRÉMY URBAN SKIN

Rad výrobkov URBAN SKIN so silnou kombináciou účinných zložiek bol špeciálne vyvinutý, aby bránil pleť pred nežiaducimi účinkami života v meste. Antioxidačný denný krém URBAN SKIN DEFENCE chráni a hydratuje vašu pleť, zatiaľ čo antioxidačný nočný krém URBAN SKIN DETOX pomáha vašej pleti regenerovať počas spánku. Nedokonalosti? Žiadny problém! Minútová detoxikačná maska URBAN SKIN DETOX MASK dokonale vyčistí vaše póry.

Tak do toho a užite si všetky krásy života v meste, o vašu pleť je postarané!

Ingrediencie

DOKONALÁ KOMBINÁCIA INGREDIENCIÍ

FAQ

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Čo je také mimoriadne na výrobkoch radu NIVEA URBAN SKIN?
Ide o komplexný systém kozmetickej starostlivosti, optimálne zostavený/prispôsobený potrebám mestskej pleti. Chráni pleť pred mestským stresom a pomáha pleti regenerovať pomocou výrobkov špeciálne vyvinutých pre každý krok. Ľahký Antioxidačný denný krém URBAN SKIN DEFENCE chráni pred vplyvmi z ovzdušia a poskytuje 48-hodinovú hydratáciu. Minútová detoxikačná maska URBAN SKIN DETOX MASK preukázateľne zaisťuje účinné odstránenie nečistôt počas jednej minúty a pleť zanecháva dokonale čistú s jemnými pórmi. Antioxidačný nočný krém URBAN SKIN DETOX pleť regeneruje a posilňuje pre nasledujúci deň. Čo dodať?

Akým spôsobom výfukové plyny, nečistoty a ďalšie častice v ovzduší pôsobia na našu pleť?
Na pleť ľudí žijúcich v meste pôsobí mnoho stresorov: drobné nečistoty vrátane prachu a oxidov dusíka, oxidov síry, ozónu a UV žiarenia. K starnutiu pleti a jej nedokonalostiam ďalej prispieva aj hektický životný štýl, suchý vzduch vo vykurovaných alebo klimatizovaných miestnostiach, nedostatok spánku a najmä modrá zložka viditeľného žiarenia.

Ako by ste popísali ideálnu starostlivosť o mestskú pleť?
Ideálny denný krém chráni pleť vďaka vysoko účinným antioxidantom a poskytuje jej 48-hodinovú intenzívnu, rýchlo sa vstrebávajúcu hydratáciu bez mastného filmu. Táto konzistencia je obzvlášť dôležitá pre užívateľov v mestách, pretože mestská pleť sa viac mastí. To všetko prináša Antioxidačný denný krém URBAN SKIN DEFENCE. Večer potrebuje mestská pleť intenzívne čistenie, inými slovami prirodzený detox. Naša Minútová detoxikačná maska URBAN SKIN DETOX MASK je určená pre každodenné použitie a účinne zbavuje pleť všetkých typov nečistôt!

Antioxidačný nočný krém URBAN SKIN DETOX je dokonalou bodkou pred zaspávaním. Pomáha pleti počas spánku regenerovať a obnovuje jej antioxidačnú funkciu pre ďalší deň s nabitým programom. Presne to vaša pleť potrebuje pre svoju nočnú regeneráciu.

Čím je Antioxidačný denný krém URBAN SKIN DEFENCE taký špeciálny a účinný?
Vďaka svojej špeciálnej kombinácii účinných zložiek! Licochalcon A je prírodný antioxidant, ktorý chráni pleť pred znečisťujúcimi látkami a modrým žiarením, zatiaľ čo jeho prirodzená hodnota pH zaisťuje fyziologickú rovnováhu. Krém zároveň poskytuje 48-hodinovú dávku hydratácie a OF 20 so  zodpovedajúcou UVA ochranou, ktoré chránia proti predčasnému starnutiu pleti vplyvom slnečného žiarenia.

Čím je Minútová detoxikačná maska URBAN SKIN DETOX MASK taká špeciálna a účinná?
Antimikrobiálne zloženie s výťažkom z magnólie a kaolínom pleť čistí šetrne, ale veľmi účinne. Zlepšuje vzhľad pleti a bolo preukázané, že napomáha dokonalému vzhľadu pleti. Táto maska je ideálna na každodenné čistenie pleti, ktorá ju zbaví škodlivých účinkov znečisteného ovzdušia. Za jednu minútu. Báječné.

Ako môžeme ochrániť pleť pred nečistotami v ovzduší?
Vysoko účinnými antioxidantmi! Antioxidanty chránia pleť pred škodlivými účinkami znečisteného životného prostredia. Ďalší dôležití ochrancovia pleti sú slnečná ochrana, fyziologická hodnota pH pleti a zloženie, ktoré poskytuje dlhotrvajúcu hydratáciu. Detoxikačné čistenie pleti kaolínom, ""magnetom na nečistoty"", tiež pomáha čistiť pleť jemne, ale efektívne. Na to všetko sme mysleli, keď sme vytvárali výrobky URBAN SKIN DETOX.

Na čo by sme pri starostlivosti o mestskú pleť nemali v prvom rade zabúdať?
Starostlivosť o mestskú pleť by mala poskytovať všetko, čo taká pleť potrebuje: ochranu a dlhotrvajúcu hydratáciu počas dňa, detoxikáciu a hĺbkové čistenie pórov navečer a intenzívnu hydratáciu a regeneráciu počas noci. Pleť vo veľkých mestách býva mastná, preto by sme mali používať vysoko hydratačné výrobky, ktoré majú vyrovnanú kombináciu ošetrujúcich zložiek, a sú teda vhodné pre pleť, ktorá má tendenciu produkovať nadmerné množstvo kožného mazu.

Aké výhody prináša kozmetika pre mestskú pleť ženám vo veku medzi 20 a 30?
Optimálna prevencia! Nový rad NIVEA URBAN SKIN s výťažkom z bio zeleného čaju a kyselinou hyalurónovou je správne vyvážená, príjemná na dotyk a pomáha chrániť pleť proti predčasnému starnutiu vďaka odborne zvolenej kombinácii zložiek.

Čím je Antioxidačný nočný krém URBAN SKIN DETOX taký mimoriadny a účinný?
Rovnako ako u denného krému obsahuje jeho zloženie špeciálnu kombináciu antioxidantov, ktorá preukázateľne navracia pleti počas spánku jej antioxidačnú schopnosť. Krém tiež obnovuje pH hodnotu pleti, napr. po čistení, aby mohla účinne plniť svoje funkcie. Detoxikačný účinok spolu s intenzívnou dlhotrvajúcou dávkou hydratačnej starostlivosti celých 48 hodín pomáha pleti cez noc regenerovať.

Minútová detoxikačná maska URBAN SKIN DETOX MASK obsahuje biely íl. Prečo sa táto zložka dokonale hodí pre mestskú pleť?
Niektoré častice nečistôt v ovzduší s dvadsaťkrát menšou než je priemer pórov. Prírodný biely íl alebo kaolín má úžasnú schopnosť priťahovať mastnotu a kožný maz ako magnet, takže pleť zostáva žiarivo čistá a svieža. Táto ingrediencia je skutočným esom v našej detoxikačnej maske.