Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

Ema-ukazuje-perfektný-drdolček

#VždyŠtýlovýÚčes s Emou

Blogerka a marketérka Ema sa spojila so značkou NIVEA, aby sa s vami podelila o návod na jej obľúbený drdolček.

Naučte sa roztomilý drdolček podľa Emy

Ema je blogerka a marketérka. Miluje módu a vo svojom voľnom čase sa venuje prevažne športu a kamarátom.

Aj Ema zažíva uponáhľané dni, kedy nič nestíha. Ak hľadáte rýchly a jednoduchý účes, ktorý ale zaujme, ste na správnom mieste!

V spolupráci so značkou NIVEA pre vás pripravila jednoduchý postup, ako si vytvoriť roztomilý drdolček iba v šiestich krokoch! Či už ste v práci, v škole alebo doma. 

Majte štýlový účes každý deň, ráno aj večer – Ukážeme vám, ako na jednoduchý a rýchly drdolček krok za krokom. Stačí mrknúť kúsok nižšie na jednoduchý postup, ktorý sme pre vás pripravili.

NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN pre všetky situácie

NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN tu nie je len ako váš najlepší partner, po ktorom siahnete, keď máte práve #badhairday. Dodá vašim vlasom krásnu textúru, omamnú vôňu a okamžite ich osvieži. Je to ideálna voľba pre uponáhľané dni, kedy proste nestíhate. NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN je tu pre vás v dvoch odtieňoch – RUŽOVÝ pre svetlejší tón vlasov a MODRÝ pre tmavší tón vlasov.

Mrknite na návod, ako používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN

Ema-návod

Nepripravili sme pre vás len návod na tento roztomilý drdolček, ale tiež vám vysvetlíme, ako správne používať NIVEA SUCHÝ ŠAMPÓN. Prečítajte si rady a tipy, ako používať suchý šampón od NIVEA.

Každá sme iná, ale jedno máme spoločné: Chceme, aby bol náš účes perfektný a štýlový. Kedykoľvek a kdekoľvek. Ráno vo fitku, dopoludnia v práci alebo v škole, popoludní v kaviarni s kamarátkami, ale i večer na pôvodne neplánovanej party.

Have a great hair day s NIVEA!

Neustále svieže vlasy vďaka NIVEA SUCHÉMU ŠAMPÓNU. Dodá textúru vašim vlasom a krásne ich rozvonia.
Naše odporúčanie pre vás