Objavte svet starostlivosti NIVEA

Hľadám informácie o výrobkoch pre

štíhle opálené ženské telo

Pokožka, ktorá si udrží svoju pevnosť: (Nielen) vďaka telovému mlieku!

Objavte starostlivosť, ktorá vašu pokožku vráti do formy.

Na prvý pohľad to len ťažko zaznamenáme, ale postupom času stráca naša pokožka svoju pružnosť a pevnosť. Tým, ako ju namáhame, nedostatočne vyživujeme... alebo jednoducho s vekom. Čo dokáže tento proces spomaliť? Hĺbková spevňujúca starostlivosť!

Čo vaša pokožka najviac potrebuje? Vašu pozornosť!

S pribúdajúcim vekom sa zloženie a štruktúra našej pokožky mení. Čo jej pri týchto zmenách pomôže k zdravej rovnováhe?

Čo sa deje, keď naša koža starne?

Pre odpoveď nemusíte chodiť ďaleko – zatiaľ čo v dvadsiatich je pokožka pevná, pružná a vyživená, s pribúdajúcimi rokmi má čím ďalej tým väčšie sklony k vysušovaniu. Na tom nie je nič neobvyklé, ako naša pokožka starne, produkuje totiž menšie množstvo prirodzeného kožného mazu, ktorý ju zásobuje živinami.

Spomaľuje sa tiež proces regenerácie a bunky sa obmieňajú pomalšie. Preto sa nám drobné zranenia alebo popálenie slnkom v mladosti zahojí cez noc, zatiaľ čo v neskoršom veku vyžaduje uzdravenie niekoľko dní.

Ako teda pokožke pomôcť, aby aj s pribúdajúcim vekom zostala pevná a plná vitality? Keď naša koža nebude stačiť na výživu tých najvrchnejších bunkových vrstiev, môžeme jej živiny zabezpečiť zvonku. Trebárs vďaka špeciálne navrhnutej starostlivosti, ako je NIVEA Výživné spevňujúce telové mlieko Q10 + vitamín C.

Dajte pokožke to, čo potrebuje

starostlivosť o kožu

Aj keď začnete zdravo jesť, stále to s výživou vašej pokožky nemusí byť ono. S pribúdajúcim vekom sa v koži znižuje tiež hladina koenzýmu Q10, ktorý jej prirodzene pomáha udržať si svoju pevnosť. Ako jej ho môžete dodať späť? Existujú špeciálne prípravky, ako je NIVEA Spevňujúce telové mlieko Q10 + vitamín C, vďaka ktorým vaša pokožka opäť získa potrebnú rovnováhu.

Spevňujúce telové mlieka: V čom spočíva ich tajomstvo?

Pohyb a pestrý jedálny lístok sú základ. Niekedy si ale naša pokožka žiada ešte niečo navyše – objavte jedinečnú telovú starostlivosť, ktorá vám pomôže k pevnej koži.

Prečo je koenzým Q10 pre kožu taký dôležitý?

Dokážete si predstaviť telové mlieko, ktoré vašej pokožke pomáha obnoviť prirodzenú štruktúru, a tým ju spevňuje a omladzuje? Tak presne takto funguje NIVEA Spevňujúce telové mlieko Q10 + vitamín C. Nielenže dodáva koži okamžitú energiu a potrebnú hydratáciu, ale pri pravidelnom používaní prispieva tiež k produkcii látok, ktoré pokožke dodávajú pevnosť a pružnosť.

Stále prirodzene krásna. A pevná

krásna žena po použití teloveho mlieka

V mladosti je pokožka plná energie a vďaka vysokému množstvu koenzýmu Q10 si udržuje prirodzenú pevnosť. Len čo jeho hladina začne raz klesať, nedokáže ju organizmus znova úplne doplniť. Telové mlieko s obsahom koenzýmu Q10 prirodzený tok látok v pokožke opäť naštartuje a tá vďaka tomu zostáva krásna aj s pribúdajúcim vekom.

Na starostlivosť o krásu si vždy chvíľku nájdete

šťastná žena počas rannej rutinnej kúpeľa

Hovoríte si pravý opak? Potom ste možno ešte nevyskúšali NIVEA Výživné telové mlieko do sprchy. Aj keď váš denný rozvrh zrovna praská vo švíkoch, môžete pokožku hydratovať a vyživovať rovno počas sprchovania. Začnite svoj deň s osviežujúcou spevňujúcou starostlivosťou!