NOVINKA: vlasová kolekcia NIVEA Hairmilk

Regenerácia šitá na mieru každej hrúbke vlasov

Objavte vlasovú starostlivosť, ktorá je vytvorená priamo na mieru vášmu typu vlasov.
Nová vlasová kolekcia NIVEA Hairmilk regeneruje suché, poškodené vlasy bez toho, aby ich zaťažovala. Objavte vlasovú starostlivosť šitú na mieru každej hrúbke vlasov.
OBJAVTE VÝROBKY
Hrúbka vlasov

Ja a moje vlasy

Pred viac ako 100 rokmi NIVEA vyvinula prvý typ vlasového mlieka pre posilnenie suchých a poškodených vlasov. Účinky boli neuveriteľné: jemnejšie vlasy bez rozštiepených končekov a bez zaťažovania. V novej kolekcii NIVEA Hairmilk posunula značka NIVEA svoju odbornú vlasovú starostlivosť na ďalšiu úroveň a vyvinula výrobky šité na mieru každej hrúbke vlasu.
Zloženie

Nové inovatívne zloženie

Inšpirácia históriou

Nový modrý rad vlasovej starostlivosti NIVEA je kombináciou viac ako 100 rokov odbornej starostlivosti o vlasy a najnovších inovácií, vďaka tomu vaše vlasy získajú nový život. Už v roku 1912 pomáhala NIVEA ženám ku krásnym a zdravým vlasom – s výrobkom, ktorého meno je zhodné s najnovšou inováciou značky NIVEA: Hairmilk.  

Najlepšie ingrediencie NIVEA pre zdravé vlasy plné života

Inovatívne zloženie nového vlasového radu NIVEA Hairmilk (Ošetrujúci šampón a kondicionér) poskytuje suchým a poškodeným vlasom všetko, čo potrebujú - regeneruje bez zaťažovania. Základom tohto zloženia sú mliečne proteíny - zložky prírodného pôvodu, ktoré posilňujú vlasy zvnútra a hĺbkovo ich regenerujú. Vlasy sú na dotyk krásne pružné. Ďalšou zložkou je Eucerit®, ktorý nepriedušne uzavrie povrch vlasov, a tak ich chráni pred vonkajšími vplyvmi. Eucerit® alebo ""skrášľujúci vosk"", exkluzívna ingrediencia značky NIVEA sa získava z prírodného lanolínu. Poskytuje vlasom krásny lesk. Šampón vlasy dôkladne, avšak šetrne umyje a zároveň ich zvnútra posilňuje a dodáva im energiu. Ľahká, mliečna konzistencia jemne obalí každý jednotlivý vlas.

Výrobkový rad

Vaše vlasy si zaslúžia starostlivosť šitú na mieru

Tipy & rady

Tipy na starostlivosť o vlasy

Video

Váš nový rituál starostlivosti o vlasy

Pozrite sa na televíznu reklamu

Suché alebo poškodené vlasy? Objavte novú vlasovú kolekciu NIVEA Hairmilk pre pružné a krásne vlasy. Jej regeneračné zloženie bolo vyvinuté na mieru jemným, normálnym a hrubým vlasom. Prvý šampón NIVEA s mliečnymi proteínmi vyvinutý špeciálne pre vás.
Výrobky

VÝROBKY HAIRMILK V KOCKE

Our recommendations for you